• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Navrácení již opravené chyby - Nezobrazování šeptu na chatu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2237
  • Vytvořeno

DeletedUser2237

Guest
Ahoj,
znovu se objevila u mne chyba na chatu. Nezobrazují se mi zprávy chatu v šeptu od pisatelů, ale oni vidí mě.
Používám 2 počítače a prohlížeče firefox a chrome.
Tuto chybu jsme již v minulosti řešili a byla potvrzená a je tu bohužel znovu:-/
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Mrzí nás, že se chyba objevila znovu!

Co se týká její opravy, tak by nám velmi pomohlo, kdybyste prosím vyplnili formulář k hlášení o chybě. A nejlépe i se screenshoty. Děkujeme! :)
 

DeletedUser2237

Guest
Popis: Nevidím na chatu šept od někoho jiného, ačkoli druhý vidí, co mu píši a odepíše mi. Konverzaci vidí pouze on.

v1.21.8-(08b2a57) (2017-01-19 13:33)

firefox, chrom(různé verze u dvou pc)

windows 7

rozlišení 1366 x 768

Arendyll

Popis: Při šeptání na chatu vidím pouze své zprávy, ačkoli od dotyčného vím, že mi odpověděl a vidí moje zprávy i jeho odpovědi.

Očekávání: Že zas bude komunikace šeptu oboustranná

Screen: Jako minule před opravou nemohu poslat něco, co nevidím:-D
 

Magni

Guest
Co se týká screenu, bylo by určitě dobré vyzkoušet chat ve dvojici a přidat sem "pohled z obou stran" (tedy 2 screeny od 2 hráčů). To znamená tak, že ve stejný čas vy napíšete někomu a dotyčný odepíše Vám. Takto třeba dvakrát za sebou. Tím se uvidí, že Vy dostanete všechny zprávy a dotyčný ne (případně naopak). Časy pak dají jasně najevo, že se jedná o chybu, jelikož by měly být u obou hráčů vidět všechny 4 zprávy :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2237

Guest
nic.jpg
 

DeletedUser2237

Guest
Jinak už tuto chybu tu řeším po druhé. Oprava vydržela několik měsíců. Doufám, že se tyto kola nestanou pravidlem.
 

Magni

Guest
Klidně postačilo nechat ten předchozí screenshot, pokud by byl problém vložit další. Doufejme že ne, hned jak dostaneme druhý, odešleme chybu technikům :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Magni

Guest
Není to ideální, ale určitě lepší než bez něj, jak se říká "proč to dělat jednoduše, když to jde složitě" :) Skutečně postačilo nechat ten předchozí, byl čitelnější a dobře nahraný. Nevím tedy kde a co bylo problém při nahrání nového, když první se nahrát povedlo. Každopádně moc děkujeme alespoň za tento!
 

Magni

Guest
Není potřeba se hned rozčilovat. Máme vše co potřebujeme. Spíš jen jestli není potřeba pomoct s nahráváním obrázku nebo jestli se v průběhu nahrávání neobjevila chyba někde tady u nás.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
To nás velmi těší! Kdyby něco, dejte prosím vědět, obratem zkontaktujeme naše techniky! :)
 
Nahoru