• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od paulo1414

  1. Říjnové soutěžinky

    1234
  2. Červencové soutěžinky

    299
  3. Diskuze Řemeslná výroba

    Tak mne to uz dalo 3x po 500 dia... takze spokojnost... teraz som dostal 150 zare... ale uvidime ako to bude dalej... craftim iba zradlo pre fenixa... nic ine
  4. Diskuze Řemeslná výroba

    teraz som otvoril druhu truhlu a padlo mi 500 dia :):):).... dakujem pekne... 3 truhla - veterny mlyn... 5x 10 VB a 12x 5 hod. zosilovac.... tak uvidime co padne ;)
  5. Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

    cena 1 VB je u mna 3.100.000 a nemam nikdy problem nakupit dalsie , pretoze minci mam stale nadbytok....tak celkom nechapem Vase pripomienky ohladom ceny VB... staci obehnut susedov na mape a mas minci mraky... a na mobile to mas pomerne rychlo... :)
  6. Listopadové soutěžinky

    1456
  7. Diskuze Mobilní verze Elvenaru

    @iDavis.... mal som starsiu verziu. Ale s rastom Tvojho mesta mozes ocakavat problemy s hranim.
  8. zprávy od hráče se smazaným účtem

    Premenovat sa v hre nejde.... ak Ti niekto napisal ze sa v apke premenoval, tak je to vymysel...
  9. HÁDANKY

    @angelikapey .... ked Ti stupi na nohu ;)
  10. Květnové soutěžinky

    528
  11. Diskuze Kult fénixe

    Robi to po dnesnej miniaktualizacii. Mam to tiez
  12. Diskuze Kult fénixe

    Pre mna su všetky budovy z eventu k nicomu... ja nemam ziadnu velku budovu na manu.... ked potrebujem manu, tak okuzlim vyroby a kulturu... takze ja pojdem iba po urychlovacoch... to jedine je pre mna zaujimave...
  13. Diskuze Verze 1.50

    Ja chodim k susedom pravidelne... zbieram mince na VB... ale teraz mi to hrozne mrzne a pada... neviem cim to je
  14. Diskuze Elementálové

    @ramaloke ..ahoj...neviem ci kanaly produkuju mineraly aj bez pripojenia na portal... to som neskusal. ale jedno Ti mozem poradit.... nepotrebujes vylepsit vsetky formy na max lvl... ja mam z kazdej formy vylepsene iba na lvl 2 po jednej budove... a to uz budem tych elementalov koncit... ja som...
  15. Diskuze Elementálové

    @Vivinova.... ma to byt forma zeme 5x
Nahoru