• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5921

Guest
Ano pravdaze, viem. Ide mi o to ci je mozne ziskanie bonusu z dvoch sad toho isteho setu.

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
@PankerSK myslel som, že označením A a B hovoríš o dvoch rôznych setoch. Každopádne to čo popisuješ možné je, inými slovami, môžeš si v meste postaviť aj viac rovnakých setov a bonusy by sa tiež mali objaviť u všetkých.
 

DeletedUser5921

Guest
To je to co som chcel vediet a dava to nove moznosti, nie ust po celom sete ale len casti z neho. Dakujem

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4236

Guest
@PankerSK ak postavíš k sebe setové budovy spôsobom A+B, neaktivuje to žiadne bonusy, tie sa aktivujú iba v prípade vzájomného dotyku budov z rovnakého setu, tj. A+A+... alebo B+B+...
Mám za to, že autor mluvil o budovach ze stejného setu tudíž tato kombinace bude vždy fungovat. Dokonce stačí i jedna budova A a k tomu 2 B a všechny budou mít první bonus. Mám to odzkoušeno
 

ElfNostradamus

Veterán
Ahoj, Rami už jsi spočítal ty sety? ...zběžně jsem je projel a nepřijdou mi až tak dobré jako ty podzimní, co na to matematika ? :)
 
Naposledy upraveno:

Angedev

Velmistr písma
Na betě doporučovali vzít 2x ledový vánoční strom ze setu A a k němu doprostřed 2 malé budovy, pokud potřebuješ manu. Jestli si dobře vzpomínám, u Amuni to vycházelo cca na 119k many denně :) Další bonusy příliš nerozebírali...
 

DeletedUser4236

Guest
Nazdar sety ještě spočítat nejdou ne?? Já jsem nikde k tomu nenašel data, pokud máte odkaz pls hoďtě ho sem.
 

DeletedUser4236

Guest
Dikes já jsem vůl, vůbec jsem si nevšíml, že se setové budovy dají rozkliknout a to na to čumím furt :-D
 

Richardll

Učedník
To sice ano, ale cena bodu pomerne slusne narusta a postupem casu by pri podobnych poctev v ualostech mohla byt neumerna...
Neco jineho by bylo, kdyby se dala cena VB nejak snizit...

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2988

Guest
Pokud kupujes za suroviny, tak ta cena moc rychle nenarusta a stale je to za hubicku. Ja kupuji VB denne za mince, nekdy kupuji i za zboží a porad mi neprijde jako neco nesplnitelneho tech 55bodu...nikde neni psano, ze mas vse nakoupit okamzite a troufam si rict, ze zrovna minci je u kazdeho hrace nadbytek.
 

iDavis

Legenda
V cene VB za mince alebo suroviny ja veľmi veľký problém nevidím. Áno, síce sa navyšuje, ale rovnako tak aj kapacita mincí, príjem mincí a príjem surovín. Čiže ten pomer medzi nákladmi a príjmami je celý čas približne konštantný.
 

DeletedUser4236

Guest
Tak jak to vidíte ?? Propukne to už dnes, nebo to ještě týden budeme muset vydržet ??
 

DeletedUser3281

Guest
Týden vydržet, je kravina to čekat tak brzo. Člověk se nesmí držet bety ale historického sledu událostí, pustit to dnes tak by to značilo změny v plánování Inno.
 

DeletedUser341

Guest
Ahoj, Rami už jsi spočítal ty sety? ...zběžně jsem je projel a nepřijdou mi až tak dobré jako ty podzimní, co na to matematika ? :)

Podle mne máme týden do začátku eventu, tak jsem na to nespěchal, ale když se takto hezky ptáte, tak jsem v rychlosti udělal srovnání pro druhý, hůře dostupný set (ten z hlavních odměn) :)) - opět pro "svoje kapitoly", tj. Amuni a Víly. Předpokládám, že set se vždy spojí tak, že dosáhnou všechny tři budovy max bonusu (první set je v tomto těžší, proto ho dodělám později):

Set 2 - z hlavních odměn - amuni
Lidi - 1850+1860+2300 = 6010
Kultura - 2500+2500+3000 = 8000
Mince - 85000+170000 = 255000
VB - 1+1+1 = 3
Mana - 6600+13200 = 19800
Semena - 1230+2460 = 3690
Plocha - 8+10+12 = 30

Na políčko 200,33 člověka (obytka dá 212,5), 266,66 kultury (café dá 433,33), 27,5 many/h (fontána, v amuni jsem lepší nenašel, 33,31 m/h), 5,125 semínka/h (těžko srovnávat, zlatý palác dáva každopádně víc, u mne 6,38 a možná je z elementálů) a 3body.
V žádné hodnotě nepřekoná srovnatelnou "úzkoprofilovou" budovu, ale jako set má svojí hodnotu, zvlášť s 3 body výzkumu denně na "pouhých" 30 polích. Manu osobně nepotřebuji, ale když ty hlavní ceny náhodou posbírám, tak ho postavim :)

Set 2 - z hlavních odměn - víly
Lidi - 360+370+440 = 1170
Kultura - 480+490+590 = 1560
Mince - 29000+58000 = 87000
VB - 1+1+1 = 3
T3 sur - 1070+2140+1280+2560 = 7050
Plocha - 8+10+12 = 30

Pro srovnání - na políčko dá set 39 lidí (75 obytka orků, 68,75 vílí), 52 kultury (123 dá jezero, 145 táborák), nějaké mince a 9,79 T3/h (1,61 bez bonus T3 v orcích, 1,19 ve vílách, se 700% bonusem 10,76 T3 v orcích a 9,51 ve vílách, vše při 24h výrobě, víc info na WiKi není).
Na první pohled tedy působí jako solidní náhrada za jednu T3 manufakturu - na ploše o 10 polí větší získám podobnou výrobu a k tomu lidí jak za dvě obytky, trochu kultury plus co ušetřím za stavbu T3 a obytek pro ní... A opět 3 VB. V kapitole víl se mi tedy budova zdá ještě silnější než v Amuni, jediné, kde bych se budově vyhnul je v orcích, neboť změna statů mezi orky a elfy je obecně u všech budov enormní (přechod z čistých kulturek na manové) a zastarání eventových budov je tam velké.
 

DeletedUser4236

Guest
Nejspíše za týden v pondělí. Jako mi se to jen hodí, alespon dodělám draky a budu mít místo na budovy + vědět 14 dnu dopředu, jaké budou denní odměny je fakt výhoda.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru