• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kult fénixe

paulo1414

Mistr slova
Pre mna su všetky budovy z eventu k nicomu... ja nemam ziadnu velku budovu na manu.... ked potrebujem manu, tak okuzlim vyroby a kulturu... takze ja pojdem iba po urychlovacoch... to jedine je pre mna zaujimave...
 

karhol

Znalec fóra
Teď se mi na první pokus podařilo vytáhnout zesilovač - v eventu mi píše, že měl mít 20hodin, ale ve skutečnosti jsem obdržel jen 14hodinový a navíc místo třech jen dva... Chyba nebo úmysl???
 

papap

Mistr slova
karhol to co si si vytáhl,tak tenhle zesilovač není jako denní odměna,ale odměna co se otvírají ty vejce.takže je vše v pořádku. .-)
 

papap

Mistr slova
Tak u mne spokojenost.Za nějakých 2500 esencí mám: 8xzásoby, 21x20h urychlovač, 14x14h urychlovač, 3x25 VB, 3x mince, několikrát 200 a 140 esencí.Obě hlavní budovy a 250/800 u třetí,ikdyž o ně mi vůbec nejde... :)
 

karhol

Znalec fóra
Ajo, pravda, to jsem přehlédl - omlouvám se.. Už mi padl i zesilovač jako denní odměna. Dík za upozornění a gratuluji k získání odměn.
 

DeletedUser5269

Guest
ahoj mám otázečku dělám úkol na 2x výzkum technologie nebo 2x výstavbu budovy začal sem technologii 1/2 prý mě to vyruší pokud dám budovu pak začínám od znova... otázka co mě zajímá je jestli to pak můžu dát na druhou cestu 2x výstavbu budovy?
 

iDavis

Legenda
@pihulec áno môžeš úlohu dokončiť aj tou druhou cestou, každopádne potrebuješ vylepšiť 2 budovy, aj keď si už vyskúmal jednu technológiu keďže sú to 2 samostatné zadania, z ktorých treba splniť jedno.
 

DeletedUser2739

Guest
nějak to nepobírám: jarní pavilon (denní odměna z 15. dne) zabere tři políčka, ale dává o něco víc kultury než ohnivá věž (denní odměna ze 14. dne), která zabere šest políček. Co mi uniká? o_O:eek:
 

Lovec Krys

Legenda
Většina kultury z ohnivé věže evidentně uhořela...
Anebo se nás Inno snaží přesvědčit, abysme stavěli standardní kulturní budovy namísto těch eventových.
 

DeletedUser341

Guest
ohnivá věž může dostat packu... s přičtení bonusů z divů se pak můžeš dostat na výrazně vyšší kulturu :)
 

Prealiena

Velmistr písma
@iDavis Jsem si hned říkala, že už byla v minulém eventu s mincema.
Dokonce jsi ji zmiňoval v návodu jak získat mince :) (A to by byl hodně velkej fail, kdyby pak nedávala)
 

papap

Mistr slova
Taky se vám stává dneska jako mě,že když se chcete odhlásit z té stránky,kde si vybíráte buď arendyll nebo wynyandor,že naskočí bílá obrazovka kde je napsáno 404 Not Found a pod tím nginx? Nebo se to děje jen mě?
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Taky se vám stává dneska jako mě,že když se chcete odhlásit z té stránky,kde si vybíráte buď arendyll nebo wynyandor,že naskočí bílá obrazovka kde je napsáno 404 Not Found a pod tím nginx? Nebo se to děje jen mě?
Ahoj, dovolím si citovat část mého příspěvku z tohoto tématu:

Jsme si této chyby vědomi, naši technici již pracují na jejím odstranění, prosíme vás tedy o trpělivost! Do vyřešení problému doporučujeme promazání cookies a cache, to by mělo dočasně pomoci. Za způsobené nepříjemnosti se velmi omlouváme!
 

papap

Mistr slova
Jo v pohodě,já počkám,nevadí mi to.Jen jsem chtěl vědět,jestli je to chyba ve hře nebo jen u mne... :)
 

redking123

Pokročilý žák
@MasterHawkeye
Ja to pohopil tak, ze si muzu vybrat, pokud mam vsech 5 budov, jestli dostanu rekneme ulomky nebo VB. Oboji nedostanu, protoze ty budovy neposkladam tak, aby tyhle obe mely prave 4 sousedy (nebo jo?)
Pokud je das do rady, tak bude mit budova max 2 sousedy a tedy tedy max 2 bonusy v baraku. (Cili je to na h...o) :(
Pokud je shlucis jinak, tak dostanes vic bonusu, ale zabere to podivny tvar.
Teda pokud vubec budu mit dost peri na tu posledni o cemz pochybuju.
 
Nahoru