• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

zprávy od hráče se smazaným účtem

PallandoCZ

Učedník
Ahoj,
zajímalo by mě, jestli v případě, že mi někdo pošle zprávu, a pak je jeho herní účet smazán, tak mi ta zpráva zůstane zachována. Jde mi o to, že z našeho společenství zmizel jeden z nejaktivnějších a nejsilnějších hráčů (účet má asi smazaný, podle jména už mi ho to nenajde) a přijde mi dost divné, že by předtím třeba nenapsal (nikdy se ani náznakem nezmiňoval, že by měl v úmyslu skončit).
 

Prealiena

Velmistr písma
Není přejmenovaný?
Jeden hráč od nás hlásil, že se mu v appce podařilo změnit si herní přezdívku.
 

PallandoCZ

Učedník
Není přejmenovaný?
Jeden hráč od nás hlásil, že se mu v appce podařilo změnit si herní přezdívku.
No, zmizel ze společenství, tak předpokládám, že kdyby se přejmenoval, tak by v něm zůstal přejmenovaný (i když se asi mohl přejmenovat a odejít, ale ani mi nepřišla taková ta hláška, že "hráč XY už není členem společenství"). Jinak jsem se dívala, že ve starších zprávách se jeví jako "neznámý", takže jsem nakonec usoudila, že asi žádnou zprávu neposlal...
 

paulo1414

Mistr slova
Premenovat sa v hre nejde.... ak Ti niekto napisal ze sa v apke premenoval, tak je to vymysel...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2308

Guest
Nie je.Viem o hráčovi,ktorému sa to tiež stalo.Nechcelo ho to prihlásiť,tak s nervami napísal ,,Dilino zmizni,, a zrazu to hra akceptovala a mohol hrať dalej,len to bolo už s touto prezývkou ...
 

Angedev

Velmistr písma
Nám se také stalo, že se spoluhráč ze společenství musel přejmenovat, ale tady jde asi o jiný případ, když zmizel ze společenství a ani se o tom v upozorněních neobjevila zpráva...
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zdravím,
pokud hráč nechá svůj účet smazat přes InnoGames Goodbye tool, tak by se ze hry měla odstranit veškerá jeho „stopa“, tedy i zprávy.

Před nějakým časem se v aplikaci objevila chyba, která hráčům umožňovala (po některých to i vyžadovala), aby si změnili uživatelské jméno, nicméně se jednalo, jak jsem uvedl, o chybu. Ta byla záhy opravena a hráčům, kteří napsali na podporu, jsme takto změněná jména upravovali. Uživatelské jméno za normálních okolností změnit nelze.
 
Nahoru