• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od kodi

  1. kodi

    Akademie kouzel

    Podpořil jsem Mescal návrh na něco co by podpořilo zisk krmení ale chtělo by to asi více hráčů co by se přidalo na podporu tohoto záměru.
  2. kodi

    Předáno Budova nebo div produkující krmení

    Zdar bando, tak co myslíte pohne se to někam nebo to půjde k zapomnění. Tak se mi zdá že když si tady stěžuji tak to v akademií začne dávat krmení a ejhle už zase tři dny nic :(
  3. kodi

    Předáno Budova nebo div produkující krmení

    JJ Mescal - to byl jen zoufali pokus na radu z podpory. Jsem jen kolemjdoucí takže nevím kde a jak, ale snaha, že to někoho jako si Ty zaujme a ten to rozjede ať už v jiném duchů ale ve stejné smyslu byl záměr a za to dík
  4. kodi

    Předáno Budova nebo div produkující krmení

    Super nápad Mescal konečně snad budou moje prosby vyslyšeny a někdo se zamyslí že toho krmení je po čertech málo :(
  5. kodi

    Akademie kouzel

    tak opět to samé - nedostatek krmení, jednu chvilku se zdálo že to někdo upravil ale již další týden jsem ve stejném duchu - žádné krmení a to stíhám všechny 4 kola plus jsem si opět více jak 10x pomohl a to už i za diamanty a zase nic - už mě to přestává bavit - vojsko na nule, bitvy už raději...
  6. kodi

    Akademie kouzel

    někteří kolegové ve společenství mají taky dostatek ale najdou se i ti co jsou na tom stejně jako já. Prostě já mám nedostatek a nepomohlo ani více jak 10 doušku na obnovu a ani jedno krmení. Prstě když nenakrmíš nemáš a to mám jen 3 budovy.
  7. kodi

    Akademie kouzel

    Zdraví všechny hráče, v akademii kouzel se mi nedostává dostatek krmení pro budovy které to požadují a ani podpora mi s tím neumí poradit. Jak jste na tom vy? máte dostatek krmeni? pro mě tyto budovy a hra pozbývá smysl, mám obrovské ztráty v boji když nenakrmím fénixe a přísun vojska když...
  8. kodi

    ČTI MĚ Hlasování o vítězi

    1. Tass19 2. Modyara 3. Santpaola44
  9. kodi

    Záhada Kodi

    jaj v zápalu boje jsem si toho ani nevšiml, děkuji - opraveno
  10. kodi

    Záhada Kodi

    no jen nadpis nejde upravit, tak jsem to musel znova vložit
  11. kodi

    Záhada Kodi

    to, že ani stopař si neví rady. ,, Můj pane, jen tohle pírko jsme našly.“ Král se zděsil, temné proroctví se snad naplnilo? Že den před jeho příchodem budoucí král a vládce Elvenarské říše se vydá na cestu, na jejíž konci se bude muset utkat s ohavnou příšerou, která bude drancovat a plenit...
  12. kodi

    Diskuze Kult fénixe

    Jen pro zajímavost – raději to ale ještě někdo přepočítejte - celkově získám 3663 essencí tj. asi 26x140 po 40 bodech získám 1040 bodů ale na získání všech 3 cen je potřeba 1450 bodů a to jedu jen 40 bodové, kde ještě nepočítám 20 bodové za budovy do setu. Jak to vidíte VY. Odpověď jako kup si...
  13. kodi

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Musím uznat, že jako dobrodružství to bylo slušné. Ale poměr cena výkon by se měla rovnat odměnám a ne nás zruinovat. Náklady surovin, relikvií a orků bylo nehorázné za takovou odměnu. Doufám tedy, že příště nad sebou zamyslíte, hra by nás měla bavit ne nám to takto znechutit a dělat rozepře ve...
  14. kodi

    Zadání 4. den

    9 -------------- Body: 0
  15. kodi

    Zadání 3. den

    22 --------------------- Body: 1
Nahoru