• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Akademie kouzel

kodi

Pokročilý žák
Zdraví všechny hráče, v akademii kouzel se mi nedostává dostatek krmení pro budovy které to požadují a ani podpora mi s tím neumí poradit. Jak jste na tom vy? máte dostatek krmeni? pro mě tyto budovy a hra pozbývá smysl, mám obrovské ztráty v boji když nenakrmím fénixe a přísun vojska když nenakrmím medvěda.
 

Lovec Krys

Legenda
Já osobně nedostatkem netrpím (cz1,cz2,beta):
1653671018086.png
1653671074967.png
1653671120264.png


Otázka zní:
Stíháš všechny 4 rotace receptů? Vybíráš hotové recepty před začátkem další rotace i za cenu použití urychlovačů?
Jak často a co vše krmíš?

Na cz1 jedu s krmením následovně:
Ohnivý fénix - 1x týdně (v pátek a následující týden v úterý)*
Fénix soumraku - 1x týdně současně s ohnivým fénixem*
Mistr stylu červená panda - co 3 dny (s několikahodinovou prodlevou)
Polární medvěd - 1x za dva týdny*
Popelavý fénix - 1x měsíčně těsně před novou událostí*
2x Hnědý medvěd - 1-2x měsíčně pro trénování armády (se spoustou urychlovačů a požehnání na kladiva dle potřeby doplnění armády)

Stíhám všechny rotace receptů.

(*) - V pátek nakrmím, sjedu celou věž i turnaj najednou, dočasné budovy a polární medvěd vydrží na další kolo turnaje a věže, které sjedu opět najedou v úterý.
 

kodi

Pokročilý žák
někteří kolegové ve společenství mají taky dostatek ale najdou se i ti co jsou na tom stejně jako já. Prostě já mám nedostatek a nepomohlo ani více jak 10 doušku na obnovu a ani jedno krmení. Prstě když nenakrmíš nemáš a to mám jen 3 budovy.
 

kodi

Pokročilý žák
tak opět to samé - nedostatek krmení, jednu chvilku se zdálo že to někdo upravil ale již další týden jsem ve stejném duchu - žádné krmení a to stíhám všechny 4 kola plus jsem si opět více jak 10x pomohl a to už i za diamanty a zase nic - už mě to přestává bavit - vojsko na nule, bitvy už raději vykupuji a 5ti procentní obnovení nenakrmím - nuda, bez chuti to hrát a to mám jen tři budovy
 

Ludi

Veterán
Krmení nemám tolik, kolik bych si přála. Většinou mám zásobu tak 30 ks, ale měla jsem i těžší období. Neplýtvám, všechny rotace stíhám.
@Lovec Krys má sice zajímavé rady, ale co se týče krmení, tak to prostě zdaleka nefunguje u každého. Výskyt receptů je věc náhody a někdo má prostě smůlu. V našem společenství je víc hráčů, kterým se krmení objevuje v Akademii velmi málo.
 

Danber7777

Pokročilý žák
@Lovec Krys podle mne jsi velice dobrý hráč a tvé rady jsou jistě správné,ale faktem zůstává to,že opravdu tohle je věc náhody Já si na krmení tak nějak nestěžuji,ale zdaleka ho nemám tolik jako ty Někdy se mi podaří usyslit i 12pxtlů za což jsem fakt velice rád Faktem ovšem zůstává to,že turnaj prostě každý týden nehraji většinou tak 2jedu a jeden odpočívám S krmením se snažím neplýtvat a stejně zdaleka nenakrmím to co bych chtěl
 

AdVen

Učedník
I mě se "štěstěna" zdaleka vyhýbá - všechny rotace a několik dní po sobě nic. Ani krmení ani artefakty, ovšem "svazek fénixe" za 2 artefakty soumračného chodí se železnou pravidelností. O věži ani nemluvím :rolleyes:
 

Lovec Krys

Legenda
@Danber7777 @Ludi Ano, jsem si vědom, že je zde faktor náhody, který hráč nemůže nijak ovlivnit.
Pak jsou zde další faktory, které hráč již ovlivnit může (a tím buď ušetřit krmivo anebo naopak zvýšit příjem krmiva). Moje příspěvky na toto téma jsou obvykle právě o těch faktorech, které hráč ovlivnit může.
Jedna z nich je například ta, že v nadcházející události je minimálně v jedné bedně právě krmivo - teď si nepamatuji šanci, nicméně je zde další (dočasný) zdroj, ze kterého lze pár krmiv získat a zlepšit tak svou zásobu.
Další, o které nemusí spousta hráčů ani vědět, jsou doušky vyjasnění padající ve třetím patře věže (4. nebo 5. střet od konce). I tohle může být zdroj, který rozhodne, zda bude mít hráč krmení dostatek anebo ne.

Samozřejme i přes to všechno mohou být ve hře smolaři, kterým to krmení prostě nepadne.
Možná by stálo za to dát do hry evo budovu(nebo třeba budovu ze setu, to je celkem jedno), která by jej produkovala (a je teď jedno, zda to bude mít 24 nebo 48h výrobu, důležité bude, že to bude 100% a trvalý zdroj).
 

Mescal

Znalec fóra
@kodi - to, co Ti padne v akedemii za recepty je věc náhody, statisticky všem padají všechny recepty stejně často. Ve skutečnosti někomu padá něco víc, někomu méně. Já teď netrpělivě čekám na artefakt hnědého medvěda a minimálně měsíc mi žádný nepadl.
A nebo Věž, když jdu bojovat s bossem, tak mám velkou šanci, že mi padne portálový bonus... minulý týden, ve mě bouchly saze a tak jsem se z toho na chatu Společenství vypsal a pak jsem se omluvil, že to museli všichni číst.
A jestli si myslíš, že na Herní podpoře si na Tebe někdo zasedl a blokuje Ti krmení... no nevím, ale to je hodně za vlasy přitažená teorie. Ale na druhou stranu mohu Ti doporučit vlákno Řemeslná výroba a tam jsem si postěžoval a vážně mi pak časem padla základna pro hnědého medvěda.... dohledáš tam i tom záznam. :)
Osobně bych hledal chybu někde jinde, zkus se zamyslet, jestli skutečně potřebuješ tak moc bojovat, jak píšeš. Tak si dej na 4 týdny klidnější režim, bojuj třeba na polovinu provincií, než jak jsi jinak zvyklý, prostě si našetři trochu vojska a pár krmení a pak zase můžeš bojovat tak, jak jsi zvyklý.
A ve vzteku ukončovat hru, to se mi zdá velmi neadekvátní. :)
 

Ludi

Veterán
@Lovec Krys - Podle toho, co jsi psal, tak krmení používám asi podobně jako ty. V Akademii beru všechny nabídky, co přijdou, lahvičky z věže používám. Snažím se využít ve hře všechny možnosti na zisk krmení, kromě dia. Řekněme, že mi hra během týdne vrátí, co jsem utratila, takže to celkem jde, ale abych měla takové zásoby jako ty, tak to ani náhodou. Ale je fakt, že poslední dobou alespoň udržuju stav krmení na zhruba stejné úrovni. Každopádně je tu zvláštní faktor náhody, která někomu extrémně přeje a jinému ne. Všechna "zvířátka" jsme získali řádnou hrou v eventech, tak proč je nemůžeme všechny krmit, co hrdlo ráčí?
Návrh na trvalou budovu, která by produkovala krmení, mi přijde velmi dobrý, aby i ti hráči, kteří mají smolíka, měli alespoň nějaký základ. V eventu, který přijde, je malá kuturka na papání, ale je časově omezená.
 
Naposledy upraveno:

kodi

Pokročilý žák
Podpořil jsem Mescal návrh na něco co by podpořilo zisk krmení ale chtělo by to asi více hráčů co by se přidalo na podporu tohoto záměru.
 
nechci být škarohlíd, ale myslím, že návrhy podobného typu nejsou to, co by zrovna tvůrci opomíjeli. S krmivem, jako jednou z klíčových částí hry, mají určitě promyšlený záměr, který si nenechají jen tak rozbourat... ale jinak samozřejmě jsem pro :D
 

dodoch1

Pokročilý žák
Já bych přidal, co se týče Kouzelné akademie, jednu zásadní změnu. Varování před výběrem výroby. Při nechtěném projetí prstem na mobilu nebo myší na PC, jsem přišel o více než měsíční výrobu lepidel a ostatních kouzel. Předpokládám, že s omylem tvůrci hry nepočítají jako součástí hry.
 
Nahoru