• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Heruen

  1. Heruen

    Diskuze Řemeslná výroba

    Me se někdy stává. ,ze když si stěžuju svému spoluhráči ,ze mi nepadá krmeni a zbrojiř taky dlouho nic tak mi to začne padat Tak si musíme stěžovat
  2. Heruen

    Diskuze Změny v nastavení sady Měsíční knihovna

    Ahojky Už jsem si všimla ,ze tam padá něco jiného .Myslím, ze dobrý aspoň za mě
  3. Heruen

    Krmeni

    Opravdu by mě zajímalo proč mi opět nepadá žádné krmeni . Tohke mě docela mrzí .Takovch budov na krmeni a kde ho mám vzít když mi to tam ne a ne padnout .
  4. Heruen

    Diskuze Májové slavnosti

    Me e-mail přišel ale nic se mi nenacetlo .Zatim Event nic moc .Hlavní odmena nestojí za to.Budu si hrát v klidu stavět to ani nebudu .Snad chytnou nějakou jinou odměnu co se bude hodit :)
  5. Heruen

    Diskuze Shromáždění kultů fénixe

    Tak mi to tam konečně spadlo :) Tak vyrabim :cool: Chybí mi v této události studánka,urychlovače a kolo:-( Fenixe budu mít na 8 lvl. V DS budou snad další 2 artefakty a i kdyby ne tak me to stačí :) Minule jsem ani nestavela .
  6. Heruen

    Diskuze Shromáždění kultů fénixe

    Tak takovou dobu čekám ,ze si budu moci vyrobit další artefakt za tři staré a pořad nic .Vzdyckdy mi tam skočí vyroba starého :-( Tak snad se dočkám :-)
  7. Heruen

    Diskuze Shromáždění kultů fénixe

    Chápu to dobre ,ze za 3 staré artefakty si mužů vyrobit jeden nový ?Mam splnění všechny úkoly a už mám jen denní .Mam fenixe na 6 lvl a získám snad jeste jeden artefakt .Pokud by to šlo vyrobit tak bych to dala na 8 lvl to by šlo
  8. Heruen

    Kouzla Zvýšení nabídek na krmení v Řemeslné výrobě

    Já teda na podporu nepíšu ;-)Já si stěžuju jen tady na fóru a čekám poctivě na ten efekt :)
  9. Heruen

    Kouzla Zvýšení nabídek na krmení v Řemeslné výrobě

    Na polárního medvěda jedno krmeni stačí .Na fenixe jsem použila dvě ještě jsem chytla zbrojire ve věži věcnosti .A hnědého když mám tak dam 1 - 2 krmeni tam to je na 12 h. Je to bída :-(Teď mi tam jedno skočilo akorát je za drahokamove relikvie a těch už mám taky málo čekám na turnaj ;-)) snazim...
  10. Heruen

    Kouzla Zvýšení nabídek na krmení v Řemeslné výrobě

    No u me od pondělí 1 krmeni a je pátek .Uz me to nebaví .Mam fenixe a dva medvídky a skoro je nemůžu použit .Turnaje by byli lepší kdyby bylo krmeni .
  11. Heruen

    Diskuze Třaskavý příběh dr. Šraňkensteina

    Ahoj všichni .Tuto krátkou událost ani moc neřeším co udělám to udělám .Ta minula me vycucala ze všeho .A hlavně pak nemám kam ty budovy dávat a ani to není nic extra ty odměny .A střety me taky docela stojí hodně tak si dávám pauzu je toho hodně za s sebou .
  12. Heruen

    Diskuze Podzimní zvířetník

    Tak konečně mi naskocila aspoň jedno krmeni :-)Tak jsem dala hned vyrobit .Akorat už nemám činidla když pořad kvůli 15 oparum vyrabim kdejakou blbost :-)Tak už končím s eventem stejně toho víc už neudělám a polární medvídek mi stačí :-))
  13. Heruen

    Diskuze Podzimní zvířetník

    Ahoj myslím,ze začínám mít ten sami problém .Krmeni už mi dochází a nějak se mi přestalo objevovat .Je to týden co jsem měla naposled hned jak ho vidím vyrabim .Posledni dobou ale nic.
  14. Heruen

    Diskuze Podzimní zvířetník

    Ahoj tak já mám momentálně polárního medvídka na 10 lvl.Ano dala jsem nějaké urychlovače ale jinak dělám pomalu jak to přijde .Uvidim je čas ještě tak třeba ještě toho hnědého dam :))
  15. Heruen

    Diskuze Podzimní zvířetník

    Ahoj Me se také už točí od patka úkoly prozkoumání provincie ,technologie a 15 oparu :-( Jdu po pátém artefaktu.Casovace už nemám a nechci už utrácet tak už budu čekat . Co udělám to udělám casu je ještě dost .Mela jsem štěstí ,ze mi padali bonusové kličky 500 i 200 .Jinak bych ty 4 artefakty...
Nahoru