• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

zidouch

Pokročilý žák
Už to tady padlo. Naše společenství čítá 22 aktivních hráčů. Jsme v zebřížku na 214 místě Fire Dragon. Poslední dobrodružství jsme skončili někde mezi11-20tym mistem. Ted říkáme NE, tohle opravdu hrát nebudeme. Ceny 2x jednorožec, kodex a ptačí budka? Za tohle nám opravdu 3x435k surovin a 3x320relikviií nestojí. Vím, že bychom to zvládli určitě zase bravurně. Zajímavý je, že každá hra, kterou jsem hrál, se postupem času vždy stává horší a horší. Ne že by to nebylo hratelné, ale další a další změny a odměny už hráče prostě nemotivují
 

DeletedUser3099

Guest
Předč
Na BETA serveru to skutečně spustili, takže ta informace bude nejspíš správná. Za mne jednoduché, bez ohledu na to jak geniálně to tentokrát vymysleli, ignoruji. A tentokrát mne nebere, že snad budu kazit hru Společenstvu. Nebudu, tohle už je tak daleko za hranicí špatného nápadu, že to nikdo soudný nemůže myslet vážně.

Tak přece jen ještě dvě doplnění.
1)Svůj názor jsem takto prezentoval ve svém společenstvu na WINYANDOR. Reakce byla rychlá a zajímavá. V podstatě se to dá shrnout do úlevné formulace typu "To jsem rád(a), že to někdo řekl první, mně se to taky nehodí/nechce se mi". Důvody jsou kombinace několika zde již ventilovaných věcí, které nás odrazují. Obtížná hratelnost, nedostatek místa, bídné odměny a načasování.To nikterak nevylučuje, že jsou jednotlivci i týmy, jimž to až tak nevadí a zahrají si. Já tu píšu a pléduji za tu část hráčů, jíž to vadí až tolik, že toto Dobrodružství bude ignorovat. Ono to totiž ve výsledku vede k tomu, že akce která má,mimo jiné, spolek utužit, ho nakonec může spíš rozhodit.Ti kteří by rádi hráli, se možná zlobí na ty co to sabotují, ale nemůžou jim to otevřeně vyčíst.Ti co by se na to raději vybodli se zase podvědomě zlobí na ostatní, že je nutí dělat něco co sami nechtěli. To se dá v týmu 25 lidí sladit jednou za čas, ale při častém opakování už to moc řešitelné není.

2) Nojo, ale co je to moc často a moc brzy?
To je tak osobní, že těžko dát nějaký obecný soud. Zde můj ryze osobní názor k načasování. Pro mne je dobře akceptovatelná frekvence 4 velké úkolové akce + 4 dobrodružství za rok, Květen-Září pokud možno volné zcela. Mezi dvěma akcemi odstup 1 měsíc.
To bez ohledu na ostatní parametry akcí, pak už je toho prostě moc a je jedno jak dobré nebo špatné jsou.
V tomto kontextu je patrně zřejmé, že zařadit další dobrodružství 14 dní po předchozím těžko mohu považovat za dobrý nápad. (Popravdě, mám trochu potíže si představit, že u toho vůbec někdo takto přemýšlel)
 

DeletedUser467

Guest
Tolikrát tu bylo řešeno, že odměny nejsou adekvátní úsilí, které je nutné pro dobrodružství vynaložit, že to lidi nemotivuje se do dobrodružství vůbec pouštět a dáte tam jako odměnu trapné jednorožce? Tolikrát tu bylo řešeno, že slavný systém úkolů spíš dělá z dobrodružství noční můru než zábavnou činnost, která hru oživí, a stejně to stále spouštíte a ještě častěji než dříve. Na co? Akorát tím většinu hráčů popudíte.
 

DeletedUser5449

Guest
Začalo nové Dobrodružství společenství ve hře se mi zádné dobrodružstvi nezobrazilo.K novému společenství jsem přestoupil 12.5. přesně nevím.Děkuji
 

DeletedUser341

Guest
Jako u každé akce očekávej začátek po obědě... Ve 12, nebo ve 13 hodin (spíš to druhé) :)
 

DeletedUser2219

Guest
Když jsem zjistila, že bude další dobrodružství, nejdřív mne napadlo, to je dnes apríl nebo co? To jako fakt? Tak brzy? No, ale vzhledem k tomu, že jsem zrovna dokončila kapitolu draků a mám strašně moc místa, řekla jsem si, tak jo, půjdu do toho na plno, a do volného místa postavila na 90 nových budov a začala vyrábět dopředu. Pak jsem zabloudila sem a přišlo obrovské zklamání. Minulé dobrodružství bylo fajn, bylo krásně hratelné a odměny aspoň stály za účast, ale zopakovat dobrodružství z března, které mělo podle mne opravdu velký neúspěch, pro mnohé aliance nesplnitelné třetí kolo nemluvě o bezcenných odměnách, tak to je vážné dost hloupý apríl, a ještě hloupější je to, že to žádný apríl nebude. Takže můj závěr k tomuto dobrodružství je to, že čekám na začátek, jestli dojde ke změně a pokud ne, všech 90 pracně postavených nových budov zas zbořím a účastnit se nebudu stejně tak jako mnoho ostatních hráčů.
 

DeletedUser341

Guest
mně to přijde jako jedno z nejlehčích dobrodružství, ale uznávám, beru to jen dle počtu "nutných" základní (dílny/manufaktury) odznaků... ty suroviny, orci... to nedělají až tak jednoduché, zvláště pro menší spolky a odměny za jednotlivé cesty nejsou moc zajímavé (snažím se být pozivitní :D )
hrát budu, snažím se namotivovat celý spolek, ale to zklamání tam cítit je
 

DeletedUser5386

Guest
NOO. Jak ještě více budou nenasytní, lakotní a přehlíživí tvůrci této hry? Do minulého dobrodružství byl nadlidský úkol lidi namotivovat. Tentokrát se o to ani snažit nebudu. A osobně, krom demotivování mě hluboce vytáčí naprosto nerovný boj různých velikostí společenství. Forma minulá, kdy hráči plnili úkoly, mi přišla férová a přijatelná. Ovšem tohle? Jděte se vycpat.......ani se nedivím, že motivuji poloprázdnou mapu provincií !!! :(:(:(
 

DeletedUser1777

Guest
Zdravím... Ty odměny za dobrodružství společenství, myslíte opravdu vážně??? Tak to se nedivím, že většina hráčů se ani nezúčastní.Ty odměny jsou opravdu demotivující...A to ani nemluvím, o turnajích které mě stojí xxxx surovin a odměna se nevyplatí.Ale je v celku fain že se vše odvíjí podle toho v jakém jste výzkumu, čím jsem dál, tím více surovin a vojska mě to stojí,ale body jsou úplně stejný jak u někoho kdo začal včera hrát a je fakt že novým hráčům se dělají turnaje mnohem snadněji. Ano už vidím jak někdo napíše a oponuje, že nový či malý hráči to musí mít snadnější, ale co ti hráči co tady hrají několik let? Veškeré odměny za eventy jsou nesrovnatelný s tím co bylo a aby toho nebylo málo tak to co bylo ještě upravíte. Výroby se rozpadají,takže pokud nemám zrovna moc času protože chodíme i do práce, tak o více surovin příjdu než udělám.Kdyby bylo alespoň kouzlo které by zamezilo rozpadu surovin. No nedivím se, že hromadu lidí už tahle hra přestala bavit!
Přeji pěkný den všem a hodně úspěchu při dobrodružství :D
 

DeletedUser3225

Guest
Tak tohle je hustý přestřel...naše společenství tuhle akci zcela ignoruje,o čemž svědčí i nulová účast....jestli si někdo myslí,že zase vytáhne peníze z hráčů,musím se zasmát,ale tvrdě přestřelil.... a moc prosím o tlačítko,co umožný ignorování podobných ptákovin..aby se to pořád nezobrazovalo..nebo k tomu holt sednu až za 7 dní...
 

aikomi

Mistr slova
Rozumim tomu,že to hrat nechcete, taky jsem z toho nebyla nadsena.... Ale nas spolek se ucastni a kdyz jdou oni, ja se pridavam.....Ale pokud Vas to nebere, tak to nehrajte a jednoduse ignorujte....Zbytecne se stresujete.....To chce pohodu a klid :D
 

DeletedUser5181

Guest
No, tak když jsem si představila, že by ty budovy za odměnu byly normálně k postavení bez soutěže za suroviny, tak tam celkem nevidím žádnej trhák, proč bych je stavěla. Sakra, odměna by snad měla být odměna, něco, před čim člověku lehce spadne čelist a co moc chce, ale tohle :)
 

klapa

Mistr slova
Musím souhlasit, že odměny jako motivace hrát Dobrodružství jsou totálně k smíchu, ale i tak se naše společenství rozhodlo ho hrát. Slibovaná roleta pro výběr úkolu při výrobě odznaků pořád v nedohlednu, což ještě dokážu pochopit, že to ještě nějakou dobu bude trvat, ale nepochopím proč když vyrábím odznaky po kliknutí "dokončit", musím ještě absolvovat další klik "skvělé"...přivádí mě to k naprostému šílenství, opravdu se s tím nedá nic dělat? :D
 

DeletedUser341

Guest
už to že zrušili dvojité potvrzení při odmítání úkolů je úspěch... musíš na to koukat pozitivně :D
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Slibovaná roleta pro výběr úkolu při výrobě odznaků pořád v nedohlednu, což ještě dokážu pochopit, že to ještě nějakou dobu bude trvat
..přitom by stačilo po splnění úkolu a odmáčknutí "skvělé" jen to, aby ten úkol zůstal stále stejný a nepřeskočil na následující. Taková banalita, díky které by mě tak neštvalo překlikávat 13 (16) výrob opět na to samé... :-(
 

klapa

Mistr slova
:D
už to že zrušili dvojité potvrzení při odmítání úkolů je úspěch... musíš na to koukat pozitivně :D
no, přísahám, že se opravdu snažím o to pozitivno :), ale prostě nechápu, že když šlo zrušit dvojité potvrzení, že nejde i tenhle pro mě naprosto zbytečný a nervy drásající klik, možná jsem trochu nerváček :eek:, ale když tady budeme všichni happy, tak to vývojáře nikam neposune a usnou na vavřínech :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser341

Guest
Tak oni pořád na betě slibují, že na tom makaj, ale "že to ještě není"... Já jim věřim... Trochu naivní, ale věřim :)
 

DeletedUser3459

Guest
Tak tohle je hustý přestřel...naše společenství tuhle akci zcela ignoruje,o čemž svědčí i nulová účast....jestli si někdo myslí,že zase vytáhne peníze z hráčů,musím se zasmát,ale tvrdě přestřelil.... a moc prosím o tlačítko,co umožný ignorování podobných ptákovin..aby se to pořád nezobrazovalo..nebo k tomu holt sednu až za 7 dní...
To tlačítko " ignor " je super nápad, aspoň by "tvůrci hry" viděly kolik lidí jim na tohle kašle, ta odměny jsou výsměch :) a chtít po nás suroviny za tohle je jak plivanec do tváře.
 
Nahoru