• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

karhol

Znalec fóra
I hráči z dob Půlčíků někdy nemohli poskytnou suroviny protože skoro žádné neměli. Sice více vyrábějí, ale také mají všechno dražší. Ale pokud hraje 25 aktivních lidí, kteří chtějí vyhrát a jsou ochotni tomu věnovat čas a úsilí, tak mají velkou šanci uspět.
Oni ani hráči méně rozvinutí nemají kupu surovin.
Ale vezmi to takto:
Když hráč vkročí do doby půlčíků a má bonus 500% tak má výrobu cca. 6000elixírů, ale hráč, který vstoupil do páté kapitoly má s tím stejným bonusem výrobu cca 1500 elixírů. Takže když "půlčík" zastaví rozvoj a šetří jeden den, tak "páťák" musí zastavit vývoj a šetřit čtyři dny a to je opravdu znát a nenahradí to sebevětší aktivita, nebo spolupráce - to dokáží nahradit pouze diamanty.
To bylo to, co mi na tomto dobrodružství vadilo, nebýt stejných požadavků (v absolutní hodnotě) na suroviny, bylo dobrodružství mnohem lepší.
 

DeletedUser341

Guest
Tak konečně máme oficiálně oznámeno dobrodružství... V 11:00? Doufám, že začne ve 12:00 :)))
 

DeletedUser3966

Guest
Ahoj :)
dlouho jsem tu nebyla a tak na poslední chvíli sbírám informace ohledně dobrodružství. Věděl by někdo jak budou vypadat cesty či jiné info týkající se tohoto dobrodružství jako takového? díky
 
Naposledy upraveno moderátorem:

redking123

Pokročilý žák
Takze ztrata casu. Vzhledem k tomu, ze to u nas stejne vsichni nehraji, k hlavni odmene se nedostanem a za tech par VB si delat bordel ve meste nebudu.
(Nicmene to stejne nevydrzim a nakonec se pridam, prece v tom tech par lidi nenecham, ale podle odmen - za me motivace nula)
 

DeletedUser341

Guest
tak to zacni rychle... zacatek sice zjevne ve 12 nebude, ale za tu hodku uz by byt mohl :))
 

DeletedUser1198

Guest
Nezúčastním se, nechce se mi, příliš velký nepoměr odměna/výkon, tedy dle mého názoru. Anebo to bude tím, že jsem lenivec? I to je možné.
 

LuciskaCh

Mistr slova
Tady to máte přeložené :)

Bez názvu 2.jpg
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5469

Guest
Jedna věc mě na celém dobrodružství neskonale štve. Mám připravenou celkem slušnou armádu dílen a manufaktur s tím, že najednou jsem schopen odbavit třeba 8x elegantní sochu. To by bylo fajn. Ale je neskonalý opruz získat jeden odznak a pak překlikávat celou sadu na další správný úkol. NEŠLO BY TO TŘEBA TAK, ŽE: odbavím jeden úkol, dejme tomu sochu, a pak by mi po získání odznaku naskočil jako další úkol právě ten poslední "aktivní" úkol zase s tou sochou a skákal by tam do té doby, než kliknu na tlačítko ODMÍTNOUT???? Ulehčilo by se mi tím moc a zvýšilo by mi to zábavu. Takhle už bojuji s tím, že se mi do toho moc nechce.
 

DeletedUser341

Guest
Na předělání systému úkolů po dobrodružství se "prý" pracuje... Ale pro toto dobrodružství se to nestihlo, tak doufejme, že v tom dalším už to bude :)
 

Angedev

Velmistr písma
Úplně nejlepší by byla tabulka, ve které by se plnilo všechno zároveň a nemusel se vybírat konkrétní úkol předem :) Ale to bych asi chtěla moc...

Na novém systému se pracuje a nestihlo se to, hmm... Nebylo by tedy lepší to dobrodružství vůbec nespouštět a počkat, až to přepracují? Takhle jsou akorát všichni otrávení nekonečným překlikáváním... Já bych chvilku klidu klidně snesla, netrvám na tom, že musí být každý druhý týden nějaká nová akce :)
 

DeletedUser341

Guest
Na tom, že se mohlo s dalším dobrodružstvím počkat, se asi shodna spousta hráčů, ale skončil event, je čas na dobrodružství... Kdyby nebylo dobrodružství, není tolik za co utrácet diamanty, je tedy menší potřeba kupovat diamanty, a tedy méně peněz pro Inno...

A to přeci nechcem :D
 

papap

Mistr slova
Teda obdivuji ty co mají hafo dílen a pak mají vše sbírat.Já mám 20 dílen a to překlikávání mě nehorázně štve (to jsem použil slušné slovo)...
 
Nahoru