• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.25

DeletedUser236

Guest
Nevím, já jsem sólista a změna turnaje mě zatím spíš trošku otrávila, protože jsem si tam vždycky nahrabala dost vědomostních bodů :D Ale snad mu přijdu na chuť, ačkoliv momentálně pro mě dostupné výhry postrádají víceméně smysl (to, že dostanu víc relikvií a kouzla, pro mě osobně není výhodnější než VB a runy). Je fajn, že poměry surovin na výkup jsou mnohem příznivější a jsem zvědavá, jaké budou další odměny. Zatím jsem se dopracovala k úlomkům run...
Co mě rozčiluje daleko víc, je stále neopravená chyba u motivace. Já vím, že je to de facto prkotina, ale už mi to opravdu vadí. o_O
 

DeletedUser494

Guest
Za sebe jsem ze změny z turnajů nadšený. Je to rychlejší, člověk má hned více chuti do toho. I nové odměny se mi dost líbí, není to furt to samé, nějaké relikvie, nějaká kouzla, úlomky a runy se taky hodí. Popravdě mne to baví více, než předtím. A taky jsem rád, že lze dosáhnout vyšších truhlic. Za mně určitě pozitivum.
A kupování VB i při plném baru taky fajne, sice je to detail, ale ušetřil klikání.... :-D
 

GorGlin

Veterán
Já ze změny turnaje nijak nejuchám.
Ale co mě nejvíc vadí je, až automat je zase k ničemu.
Po všech úpravách jsem se ho naučil využívat, nedalo se to srovnávat se starým systémem, ale něco se s tím zvládnout dalo.
Ted prohrávám boje v druhém kole turnaje a jedntoky se zvedli tak, že jsou ztráty z turnaje nesrovnatelné s tím co bylo před týdnem.
A když už musím vykupovat bere mi ted turnaj i orky.
Pěkný svinstvo tohle to.
 

papap

Mistr slova
To je pravda,ty boje byly dobré a už zase stojí za prd.Prostě musejí všechno zkazit! To opravdu nepochopím,proč se musejí ve všem šťourat.Teď už nevím v této hře o něčem co by bylo dobré,jelikož poslední věc co byla v pohodě byly turnaje.Takže Inno jste úplně mimo.
 

iDavis

Legenda
U mňa to je práve opačne - pred zmenou som s automatom prehrával každý druhý turnaj a teraz som schopný spraviť celé kolo bez jedinej porážky. Navyše odmeny z jednotlivých provincií dávajú vyššiu motiváciu na účasť v turnajoch, takže za mňa sa táto zmena veľmi podarila. :)
 

DeletedUser1148

Guest
taky s automatem sice vyhrávám ,ale ne vše.Předtím jsem se dostala až do 5 úrovně s občasným vykoupením nějakého střetu ,ale teď jsem musela občas nějaký střet vykoupit už na druhé úrovni.Proč jste to nenechali ,jako to bylo???? Už je to docela je přehnané ,ty změny. A pořád dokola se věnujete turnajům.Už si říkám ,o čem tato hra je .Jestli jen o bojích ,nebo stále o budování.

GorGlin : no když správně postavíš jednotky ,tak to i jde.Ale jak píšu výše ,občas nějaký ten střet nedám už v druhé úrovni.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
A pořád dokola se věnujete turnajům.Už si říkám ,o čem tato hra je .Jestli jen o bojích ,nebo stále o budování.
Pokud se nepletu, jedná se teprve o druhou úpravu turnajů. První změna se týkala přeměny turnajů pro sousedy na turnaje pro členy společenství. A druhá (tj. nynější) přináší pouze změnu v nastavení, aby se turnaje staly ještě zajímavějšími. Nemyslíme si tedy, že bychom se „pořád dokola věnovali turnajům“.
 

DeletedUser1148

Guest
Forseti musíš sám uznat ,ať jsou to turnaje , nebo bojový systém ,tak těch bojů už bylo myslím si v této hře až dost. V poslední době se spousta novinek týká bojů. Což je škoda v tak hezké fantasy budovatelské hře.:)
 

papap

Mistr slova
Toto je furt dokola,jakmile lze z nějaké věci něco získat,tak hned to Inno musí utnout a tím hru totálně likvidují.Jak tvrdí,chtějí zpomalit hráčův postup,ale dejme si otázku proč vlastně.Pokud mají strach,že hráči na konci by neměli co dělat a opustili by hru,tak si myslím,že je to totální nesmysl,přeci pokud jsem pro něco nadšený,tak to neopustím a je spousta věcí co by šlo dělat a jak si hru užívat a zlepšovat své nádherné městečko.Ale toto už není užívání,ale spíše přežívání a myslím,že jestli to takto půjde dál jak to jde,tak hráči budou dost nespokojení a budou opouštět hru a to ve větších počtech.A toto mi přijde jako divná strategie,utvářet hru pro nespokojenost hráčů...
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Takže Inno jste úplně mimo.
... hráči budou dost nespokojení a budou opouštět hru...
Přijde mi, že se zde svými příspěvky snažíš za každou cenu pošpinit dobré jméno společnosti InnoGames. Výhrůžky typu hromadného opouštění hráčů se tu objevují neustále, nicméně čísla jasně hovoří o tom, že počet aktivních hráčů Elvenaru neustále stoupá. ;)
 

nataly111

Velmistr písma
Hra má své pro i proti. Důležité je, že se na hře pracují. Jako hráčka mám dvě možnosti. Buď budu remcat a nebo se s tím prostě poperu. Já jsem proto se s tím poprat. A že mi to nejde, no svět se nezboří.:D:D
 

Maxa

Znalec fóra
tady nejde o remcání, ale o nepostradatelnou zpetnou vazbu !!! O tu nas tu přeci žádají, nebo ne ?
Zpětná vazba muže být souhlasná a nebo nesouhlasná. Kazdého svobodná vůle a pokud je to v rámci slušnosti, tak svobodná vůle i způsob vyjádrení.
Co sem rozhodne nepatří je napadání jiných hráčů za jejich názor.
Jako problém tu vidím i práci inno týmu, který dle mého názoru neumí být profesionální a neumí vyvrátit věcně argumenty. Třeba bližší osvětou celku pri dílčích upravách a podobně.
 

papap

Mistr slova
Forseti,já mluvím o těch hráčích co už tu jsou delší dobu od začátku všech změn,kteří aktivně hrají a dokáží posoudit a né ty co se tu přihlásí postaví pár budov,akorát zadělají mapu a měsíce mají rozestavěné hlavní sídlo na levelu tři a nikdo je neodstraní.Těch podle mne ubývá...
 
Naposledy upraveno:

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Forseti hovoří o aktivních hráčích, nikoli o nových hráčích - to jsou dvě zcela odlišné věci. ;)

Plést si zpětnou vazbu s neustálými negativními komenty na jakoukoliv změnu... Někteří tady vážně jen remcají a neustále nadávají na Inno, to z feedbackem nemá nic společného. Poté, když někdo jiný napíše souhlasný názor se změnami, tak už podle remcalů je placen Innem, apod., a to jen z důvodu, že vyjádřil také svůj svobodný názor, který je však v opozici.

Zde je potřeba si uvědomit, že změny jsou dobré, ale i špatné, někomu se líbí, jinému ne, další se s tím smíří, jiní hru opustí. Pokud však dle statistik aktivita hráčů stoupá, tak pro InnoGames je to jeden z nejdůležitějších ukazatelů, že se vydávají správným směrem. Věřte, že nárůst nových hráčů není až tak významným faktorem, který určuje úspěšnost hry, respektive webu.

InnoGames slyší na názory hráčů, na to konto provedli nejednu změnu, avšak nelze provést všechny, které vyžaduje mizivé procento hráčů a případný návrh ne zcela koresponduje s jejich plány. Bylo zde i už několikrát psáno, že poslat návrh na změnu, je věc celkem jednoduchá, ovšem její začlenění do hry může způsobit velké problémy a na takovou změnu je potřeba hru předem uzpůsobit, což může trvat řadu měsíců. Toto přizpůsobování se hry plánovaným změnám s sebou může přivést právě takové změny, které z počátku nedávají celkem žádný logický smysl, ovšem po dokončení a finálního nahrání schváleného návrhu to bude fungovat jako celek. Který se ovšem zase nebude líbit všem, protože to je nemožné. Nikdy se všem nezavděčíte.

Z čehož mi vyplývá otázka. Vy víte, kam tvůrci směřují těmito změnami? Vždyť nejsou konečné, hra se pořád vyvíjí, což je její přidanou hodnotou. Přidává se neustále nový obsah a původní se upravuje, případně mění od základu.

Nechci zde nikoho osobně napadat, pokud si to však někdo osobně vezme (možná se tomu nevyhnu) a urazí jej to, pak se omlouvám. Ovšem smyslem tohoto příspěvku to jistě nebylo. Chtěl jsem jen drobet osvětlit to, proč se takové změny dějí. Sám nevím, kam hra směřuje a kde to skončí, nicméně si na to rád počkám.

Celý tento příspěvek je pouze mým soukromým názorem. Nevyjadřuje nijak oficiální názor InnoGames, ani jakéhokoliv Elvenar týmu, či konkrétního člena.
 

Iefyr

Guest
nárůst nových hráčů není až tak významným faktorem, který určuje úspěšnost hry
Někdo z marketingu by se ti asi vysmál. Ale jo, jinak máš pravdu. Málokdo řekne proč přesně se mu to nelíbí a jak by to chtěl... a když už, takovej příspěvek je jeden z 20, ne-li víc, resp. míň. Prostě je z tý diskuze pak totální fraška, kdy se normálně znehodnotí i to, co bylo fakt hodnotný. Faakt nechápu, proč tu někteří jedinci jsou schopní některý věci opakovat xyzkrát skoro za každým postem, který sem do diskuzí někdo hodí. Jako čemu to pomůže? Si naivně myslíte, že tím zvýšíte tlak na vývojáře? Snad se nedomníváte, že Elve tým to devs překládá post za postem... určo se dělá výcuc nejpodstatnějšího, takže tenhle rádoby tlak se k nim ani nedostane. Jediný, čeho tím dosahujete, že to tady zahlcujete opakovaným postováním kravin, kterýma navíc huntujete atmosféru.

Čtení příspěvků některých jedinců mi připadá depresivnější jak pohled na společný setkání tisícovky sebevrahů na jednom mostě.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

papap

Mistr slova
Já teda nevím nevidím do statistik,jestli teda nějaké existují,ale osobně si myslím,že se nejedná jen o déle hrající hráče,ale o všechny jako celek. Podle mne se to takto nerozlišuje,jelikož to by bylo nadlouho zjiš´tovať o každém hráči jak na tom je.Prostě se to bere podle počtu přihlášení a hotovo.
 

Iefyr

Guest
Dneska jsou možnosti analýz širokosáhlý a dá se o ně spolehlivě opřít. Dají se rozlišit jednotlivý skupiny hráčů, jejich preference... dneska se všechno točí kolem KPI. Věř nebo ne, ale pokud by data těhle analýz nevypovídala o úspěšnosti, stáhli by danou funkci. Prostě se vývoj žádný funkce a její setrvání ve hře bez analýz neobejde.
 
Nahoru