• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Vzestup kultu fénixe

Vicky1177

Mistr slova
Postřeh 1) neklesla nám odměna za denní přihlášení? Postřeh 2) hned první grafika po splnění prvního úkolu je jaksi s anglickým popiskem... (ten jsem si přeložila, někteří jiní mají na cizí jazyky ale poměrně vyhraněný názor...) ;)

04.jpg
 

Jirinazel

Znalec fóra
Ono to na mě mluví anglicky furt, to se teda pobavím! Když připočtu, že jsem do toho vrazila vejce za 12 úkolů a žádná mňamka ... :(
 

Hexik

Znalec fóra
ja to odklikla tak rychle ze jsem si toho ani nevsimla a nebo to muze byt i tim ze hraju i betu tak me to ani neprijde ze je tam neco anglicky jinak hrat budu i pres zklamani ze popelac je proste mizerny namisto toho si dolepsim ohnivaka a kdyby zbylo 9 vylepseni tak to vejce vyklubam, tak trochu jsem cekala ze efekt krmeni zvednou ale nic
 

pavelb

Učedník
@Lordcharon - Pokud si uvědomíš, že koncoví hráči již nejsou pro tvůrce velkým přínosem ( peníze za dia už utratili, všechna rozšíření pořídili a jsou schopni dia vydělat i jinak než za real money), naopak jsou přítěží, neboť kvůli nim se musí vytvářet stále nové kapitoly, pak chápeš proč jsou eventy zaměřené spíše na začínající, či mírně pokročilé hráče.
 

Martelan

Znalec fóra
Škoda že Lávový vejce, snad jediná slušná cena, je hned první den. Aspoň sem měl kliku, padlo mi 5 kousků. Jinak hlavní cena eventu je naprosto o ničem.
 

karhol

Znalec fóra
Tak já to štěstí v eventu neměl, vejce mi padlo jen jedno. Je to škoda, když jsem viděl, kolik bude v další kapitole potřeba many. Nebo by se hodilo to jezírko, taky dává slušnou porci many..
Ale na druhou stranu jsem měl trošku štěstí ve věži, když po mně druhý boss ve smrtelné křeči hodil kouzelnou dílnu..
 
Naposledy upraveno:

karhol

Znalec fóra
To byl určitě záměr, abychom se na tento den nepřipravili a nenasbírali vejce, které by nám pomohli lépe projít osmnáctou kapitolou.
 

Lovec Krys

Legenda
@karhol Což se stejně mine účinkem, jelikož půlka hráčů na konci výzkumu má jiné zdroje (staré sety + divy na vysokých úrovních) a k tomu navíc kupu postarších Lávových vajec v inventáři (u mne jsou třeba 2 kapitoly staré, ale díky směšným nárůstům produkce v posledních 2 kapitolách ten rozdíl není moc velký - 64k vs 68k)
 

Reyahana

Učedník
Jupííí, dnes v akademii první výměna artefaktů. Mám obrovskou radost. Pokud se nic nepokazí, povede se mi vytunit Ohniváka na maximum, což se mi ani nesnilo, když jsem teprve nedávno vykraftila základní desku a ve věži získala 7 artefaktů. To je pro mne velká motivace hrát event dál. Takže super :cool:
 

Martelan

Znalec fóra
Mě chybí u ohniváka 1 ks..za celou dobu věže nepad ani jeden. Zato na stone padaj a pro ty nemám základ. Tak snad ptáka dodělám :)
 

hrac552

Znalec fóra
Fénixe Popeláře postavím už v průběhu události, třeba něčím překvapí. Úkolů je prozatím nějakých 80 a třeba ke konci události nějaké přibydou. Ke každému splněnému úkolu Popelář přidá od začátku už jednu esenci. Pokud bude místo nechám ho i po skončení události, na jedno nakrmení bude dávat 33 dní po 2VB denně. Proč ne?
 
Nahoru