• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

Lovec Krys

Legenda
Asi někdo usoudil, že těch 5% PP je už fakt výsměch. Krmení bude alespoň pro část hráčů užitečnější.
 

Ludi

Veterán
Ahoj, poněkud jsem přehodnotila nového méďu. Původně jsem ho nechtěla, ale poslední dobou jdu po budovách, co dávají normální VB, takže ho ve větším městě na CZ2 postavím. Velikost 3x3 dává na 10 lv. 3 VB denně a to je slušné.
V menším městě na CZ1 naopak dodělám starší medvědy, protože jsem to tehdy všechno nestihla, takže tam nového stavět nebudu, jelikož starší méďové jsou důležitější.

Dnešní odměna - krmení - to je věc, která vždy potěší. I když taky mohli dát alespoň 2 ;). Ale co už, pořád podstatně lepší, než portálový bonus.
 

iDavis

Legenda
Krmení mám v inventári okolo 100, stále sa mi darí okolo tohto čísla držať. Takže zrejme svoje plány na ktorú dennú odmenu sa zamerať, meniť nebudem (a zostávajú ňou jednotky)..
 

DeletedUser6917

Guest
@iDavis super, díky za info. Hned je to hratelnější :)

Btw. loňský medvědy mi Akademie nabídne jen v případě, že je už nemám postavený, že?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6138

Guest
Čawa lidi ;) Tenhle event o5 nevyniká nad jinými co byli.Rozvinutelna budova nic moc parametry,denní odměny nesklamali (05 ;) ) kromě armády a VB do divů vše ostatní prohlizim ....Ale.Našel jsem v tomhle potenciál:D Bedny vybiram podle toho jestli jsou tam VB a zatím co se týče zisku VB...úplná bomba.Postavil jsem si div a jen v průběhu eventu ho levluji na lev 3.VB padají úžasně.Za mně spokojenost.Příští event by mohl být zaměřen na zisk mincí a kladivek,jelikož máme zdražení na věž a turnaje.Hezky den všem a hodně štěstí v eventu ;)
 

iDavis

Legenda
@prchlik skutočne ma takéto čísla, ale už to bolo potvrdené ako chyba na strane hry. Keď chybu opravia a hodnotu aktualizujú novou, tabuľku prepíšem.
 

Deleted User - 520124

Guest
Dnes 10% PB. Výměna za lehkooděnce. Kompenzace za to krmení. :)
 

GorGlin

Veterán
Máme se ženou událost ve stejné fázi.
Stejný počet hotových úkolů, žádné utracené klíče a rozdíl v počtu nasbíraných klíčů je 4233/5061.
To je víc jak 800.
Klíče kolem města sbíráme oba.
Takový rozdíl po šesti dnech eventu mě dost překvapil.
 

Ludi

Veterán
Měsíční medvěd je opravdu fajn. Změny, které na něm proběhly už na betě mu moc prospěly. Mezi nejcennější věci ve hře patří "živé" VB. V turnaji se člověk nadře, aby jich získal dostatek. S novým turnajem už to bude sice rychlejší (což je skvělé), ale už prostě nepůjde otvírat 50 provincií. Kulturní budovy, které dávají živé VB nejsou tak častá věc. Upřímně, další produkce, kterou tenhle medvěd dává, je jen doplňková záležitost. Beru to tak, že produkce je spíš o tom, že když už stojí, aby byl i jinak trochu užitečný, ale hlavní jsou ty VB. Malých knihovniček už taky nezískáváme tolik jako dřív. Takže tím hodnota jiných kulturních budov, které dávají VB, roste.
Samozřejmě starší medvědi jsou vynikající, takže v druhém městě si je dodělávám, což je výborná možnost. Dávám jim tam přednost. Takže už nyní hodnotím event jako povedený.
 
Naposledy upraveno:

Vicky1177

Mistr slova
Jeden dnešní postřeh: na rozdíl od předchozích eventů se tentokrát v úkolech "vyrob x produktů základní mnf, A nebo B nebo C" nesčítá, takže kde začnete, musíte i pokračovat. :rolleyes: Máte to taky?
 

Vicky1177

Mistr slova
Tak teď už to nechápu vůbec. Úkol 21- měla jsem 2x mramor 9 hodin + 3x ocel 9 hodin. Sebrala jsem mramor i ocel, ale přičetl se jen mramor. Úkol 23 sebrána ocel + dřevo od kupce (ne z mnf) a přičetlo se oboje... :oops:
 

Alliin

Kolemjdoucí
V úkolu 21 asi bylo vyrob zboží bonusové manufaktury, ne? To by se ti pak přičetlo jen to jedno zboží...
 
Nahoru