• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Pouť Kouzelníků

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

aikomi

Mistr slova
Letošní event chválím hlavně díky změně systému, že nejsou na klikání truhličky, ale mapa. Je to změna a není to stereotypní. Co se týká odměn, tak u mě vyhrávají vojáci. Tento event, jedu v klidu a za ničím se nehoním, dá se stihnout a úkoly jsou tak jednoduché, že je zvládne každý. Vidím jako pozitivum, že se dá hlavní odměna snadno získat, takže nižší hráči s tím by neměli mít problém a budova pro ně může být do určité doby užitečná, než přijde další událost. ;)
 

DeletedUser4336

Guest
Změna je příjemná, to ano, vypadá to pohodově, akorát mi trochu trvala logika ztvárnění, že mapa v podstatě nemá žádný význam, můžu přejít kam chci bez ohledu na terén nebo vzdálenost, stejně tak hodnota dosažení není od toho nijak odvislá, a jednotlivá místa jsou zcela náhodně rozmístěna, dokonce ani jejich vyobrazení nezapadá do mapy (tábor s molem je někde na cestě, apod.), a názvy jsou pouze jednoduchá náhada truhel, místa ani nepopisující.
 

aikomi

Mistr slova
@Pauleo I když to nemá žádnou logiku, tak i přesto je to něco nového, co tu ještě nebylo a pro mě to přijde daleko lepší, než truhličky, ač ten princip je stejný. Ale když dokážou něco takového do hry zavést, tak bych se nedivila, kdyby někdy v budoucnu pro nás něco velkého připravili, jako byla(je) Věž. ;)

@forthefirst Tak to jsi dál, než já....Zatím jsem u 31 úkolu. :D
 

flego

Mistr slova
Bohužel opět musím reagovat na velmi kladné spokojené hodnocení tohoto eventu. Opravdu nechápu,jak se tu píše o hladkém plnění úkolů,o lehkosti eventu...na co vlastně takové eventy jsou?, žádná nová budova, žádná výjimečná odměna, žádné nic. Hlavně ty obchodní výjimečné nabídky jako pro co? Když tady píšete o tom, že malí hráči si na chvíli pomůžou, takže si zakoupí na chvíli balíček, který za týden dají do skladiště, velcí nemají co kupovat. Je mi docela smutno z toho kde se eventy dostaly-na druhou kolej. Žádné nadšení a těšení z možné denní odměny, žádná strategie, žádné oživení,a už vůbec že za snahu je odměna. Všichni dostanou všechno, ať už to stojí za něco,nebo za starou bačkoru. Jediné plus dávám změně výběru truhel,ale jako event, od kterého bych očekával něco výjimečného, u mě opět zklamal :(
 

aikomi

Mistr slova
Z mého hlediska byly tehdejší odměny nadhodnocené, proto je snížili, aby odpovídali v daných kapitolách. Kdybychom neměli topove odměny z tehdejších událostí, tak bychom brali odměny, které jsou v daném eventu. Proto ve vyšších kapitolách nás nic nenadchne. Jelikož já mám hodně kvalitních budov, tak neřeším jaké jsou v eventu a jsem spokojena. Teď jsem radši, když mi padají VBcka, ty se mi vždy hodí. A hlavně vojáci.
 

Ludi

Veterán
Neřekla bych, že dřívější budovy byly v eventech nadhodnocené, ale v minulosti měla hra celkově jiné pojetí. Změny, zvláště poslední rok, jsou velké. My co máme kvalitní věci z dřívějška, je postupně vylepšujeme, takže základ máme, a tak mi nevadí, když je event laděn spíš pro města v nižších kapitolách. Ve velkém městě golema nepostavím, ale VB se hodí a zatím mi padají pěkně. Jsem ráda, že event je klidnější. Mezi námi letní eventy byly vždy slabší.
V menším městě golema postavím, protože jak píšeš, v nižších kapitolách je to jinak. Tam mi pomůže. No a na betě mojí vesničce golem pomůže hodně.
Prostě všechno je relativní. Eventy - to je poslední věc, co bych Elvenaru vyčítala. Studánky jsem už oželela, ale vždy se dá v eventu najít pár dobrých věcí.
Podstatně víc mě mrzí exponenciální růst nákladů ve věži i novém turnaji. A je mi líto, že chybí ochota s tím něco dělat a přístup Marindora na betě :(.
 

Jirinazel

Znalec fóra
flego,
Je mi docela smutno z toho kde se eventy dostaly-na druhou kolej... a tady bych chtěla navázat. Stačí si srovnat, jaké vzrušení vyvolávají změny v turnajích a ve věži s touto diskuzí. Eventy už skoro nikoho nebaví, hledáme argumenty, proč je vlastně správné, že jsou na nic, nudné, nepřínosné, zasunuté do pozadí a jediné, co nás zajímá, kolik z toho dostaneme vojáčků a VBček do divů, tedy zase materiál pro turnaje a věž. INNO může být v pohodě, podařilo se.
Jsem na úkolu asi 70, tedy na konci, mám dva nic-moc domečky a přes 3K bodů, tak už to nějak doklepu. ;)
 

Vicky1177

Mistr slova
No tak já se nehoním vůbec a event ignoruji. Na co za chvíli 500 eventové měny, když padají jen drobečky? Denní odměna nepadla, z průchozích bodů jen ty drobečky (to mi snad i moje vlastní divy dají víc), tak proč plýtvat časem? Teď jen posbírám hotové, zkusím si jeden nebo dva průchozí body a jdu zase od toho.
 

flego

Mistr slova
flego,
Je mi docela smutno z toho kde se eventy dostaly-na druhou kolej... a tady bych chtěla navázat. Stačí si srovnat, jaké vzrušení vyvolávají změny v turnajích a ve věži s touto diskuzí. Eventy už skoro nikoho nebaví, hledáme argumenty, proč je vlastně správné, že jsou na nic, nudné, nepřínosné, zasunuté do pozadí a jediné, co nás zajímá, kolik z toho dostaneme vojáčků a VBček do divů, tedy zase materiál pro turnaje a věž. INNO může být v pohodě, podařilo se.
Jsem na úkolu asi 70, tedy na konci, mám dva nic-moc domečky a přes 3K bodů, tak už to nějak doklepu. ;)
Já jsem prakticky taky na konci,ale věř mi, že bych byl raději na začátku nějakého hodně nepříjemného eventu s třešničkou na konci,ale to už asi nikdy nebude, vše se uplo k "oku Mordoru", které sleduje jen věž,a turnaje :(
 

Jirinazel

Znalec fóra
@flego
vše se uplo k "oku Mordoru" :DSuper, to se dá použít (něco se pokouším přebásnit a cítím to taky tak). Ale k tomu rychlému postupu: ty úkoly zase tak snadné nejsou, jak tady vykřikujeme - to je otázka momentální pozice, prostoru, přípravy, rozpisu - i když se dá rychle hrát i bez něj, zkoušela jsem to a nebyl problém, jenom se musíš připravit na všechno, co může přijít. Asi bychom neměli zapomínat na zpětnou vazbu, nebo se v příštím eventu dočkáme nákupu 30 VB nebo 50 oparů. ;)

Angie89
no, možná že stačil jenom jeden letní event, ten červnový mimo prázdniny, a další až na podzim, ale aby stál za to.
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
Problém s méně eventy se současným Inno týmem by byl, že namísto 6 slabších eventů bychom nedostali 4 lepší, ale 4 ještě slabší eventy... prostě problém není v počtu eventů, ale v lidech, co ve vývojovém týmu o těchto věcech rozhodují.
 

DeletedUser6399

Guest
@Jirinazel Takže je lepší mít jeden místo dvou? Hmm když to počítám, jak to počítám, tak mi pořád přijde lepší mít dva eventy.. myslíš, že už do konce roku nic nebude? Jestli to bylo někde napsáno, tak jsem si toho nevšimla..
 

flego

Mistr slova
Ano,nechal jsem se unést. Přiznávám, že event není zas tak jednoduchý,a pokud je město nepřipravené může to být i dobrá zábava ve volných chvílích,ale co se týče odměn,to je bída.A vzhledem k odměnám jsem na betě zahrál 9 artefaktů tak,tak. Myslím, že nějaký ten artefakt na nás bude čekat v dobrodružství.
 
Naposledy upraveno:

Deleted User - 584607

Guest
Tento event je co se týká úkolů zatím dost jednotvárný, neznám je dopředu, tak se na ně nepřipravuji. Aspň nějaké překvápko, ale zatím se točí jenom pár typů úkolů. Vojáci co padají z odměn se hodí, ale je otázka jestli je vůbec budu potřebovat, hraju turnaje, věž a provincie vykupuju. Tak jestli se turnaj pokazí, tak už budou vojáci jen na sklad. Budovy se hodí, jenom když jsem s městem stihl postoupit o level výš od minulého eventu. Když jsem v druhém městě zůstal na stejném levelu, tak ty nové budovy jsou slabší. ale stejně bych byl raději, kdyby se eventy úplně zrušily a museli bychom používat budovy ze základní nabídky (třeba kulturní budovu nemám postavenou ani jedinou).
 
Nahoru