• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Pouť Kouzelníků

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

Deleted User - 848899287

Guest
Hlídám čas. Podle toho co ukazuje časomíra je ukončení ve 2 hodiny ráno z neděle na pondělí, takže zítra to celé utratím.
Čekám na Měděného draka který by měl být k dostání poslední den (informace mám z "Návody a strategie hráčů - události a úkolové linie")

A snad budu mít dost svitků na to abych mohl vylepšit Moudrého golema. Pokud počítám dobře, měl bych mít ještě 2 vylepšení určitě a s trochou štěstí ještě jedno.

-------------------------------------------------------------

Edit : plán velmi rychle ztrozkotal na zvláštní věci se kterou se asi i počítá ale momentálně se nedá řešit nějak smysluplně.
Abych vysvětlil .... klikám na ty majáky u kterých jsou odměny tak abych z toho i měl kouzlo, momentálně stojím na úkolu "získej 4 kouzla" a tady nastává zádrhel. I přes sousedskou výpomoc a výpomoc ve společenstvu ty kouzla nemám.
Nemám Akademii, kterou získám tím že vyzkoumám její chlíveček ve výzkumu. Na to nemám suroviny, protože jsem nějak nepočítal s tím že součástí odměn v majácích, je taková velká spousta bodů výzkumu, a teď nějak nemám z manufaktur tolik materiálu abych si mohl dovolit odemknout ty výzkumy a trh nějak už 2 dny ignoruje veškeré moje pokusy o obchod + u obchodníka už to nemůžu vykupovat protože je na mé malé město předražený (a další nové nabídky má až za 15 hodin) Takže trčím na úplném konci kapitoly 1, mám 48 výzkumu, pár kousků z manufaktur - musel jsem postavit i nevýhodné manufaktury na nebonusové suroviny abych měl alespoň něco ......
Tahle hra je zajímavá :)
Takové problémy jsem zatím nikde jinde nezaznamenal :)

Odklikávat další majáky tedy asi nemá smysl, (na kouzla nemám štěstí - po odkliknutí 6 majáků mám kouzlo jen jedno) takže jsem skončil tak že se nemám kam pohnout a nemám ani možnost pokračovat ve výzkumu - i kdybych nakrásně získal suroviny z trhu, chápete že bych se opět kvůli surovinám potřebným na odemknutí výzkumu zasekl hned na prvním chlívku ve 2 kapitole na kterou opět nebudu mít suroviny. A manufaktury mi nestíhají vyrábět tolik potřebného množství, protože je nemám jak vylevlovat protože na zvýšení levlu potřebují suroviny z manufaktur .....

.... teda snad se v tom vyznáte, protože už se v tom začínám ztrácet i já a to vím kde je problém a píšu to :)


No ty kráso, tomu se říká kruh bez konce :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Maxa

Znalec fóra
Ydovers muzes si najit spolecenstvi, kde ti pomohou s materialem .
Jinak opravdu nezoufej. Golem neni nic, co by si ve hre potřeboval. Tvuj vyvoj bude tak rychlý, že za pár dnů by si ho stejně boural. ;)
 

Monnies

Pokročilý žák
Všetky úlohy dokončené, kouzelnické vědomosti zamenené, armáda (aspoň čiastočne) doplnená, prastaré vědomosti a vědomostní body sa zídu a Golem na desine s pár ďalšími budovami postavený (uvidíme dokedy). Za mňa spokojnosť. :)
 

kasimir

Učedník
@Melindra,
A nevíte náhodou někdo, co bych měla udělat, abych se nemusela pokaždé znovu přihlašovat do fóra. Měla jsem to tak nastavené, ale měla jsem nějaký problém a teď to po mě chce pokaždé přihlášení. Docela mě to otravuje. Děkuji za případnou radu.
Stačí při přihlašování zaškrtnout políčko "přihlásit trvale" (či tak nějak), které je pod okénkem, kam píšeš přihlašovací jméno.

Golem na 10l a k tomu 12 měděných draků. VB a další droboť se hodí. OK.
 

Lovec Krys

Legenda
Taky bych mohl mít Golema na 10 (mám 9 artefaktů), ale jelikož jsem na konci výzkumu, proč bych ho stavěl. Těch 16 polí umím využít mnohem užitečněji než Golemem.
 

karhol

Znalec fóra
Já vidím tento event následovně:

Úkolová řada:
+ nebyl problém zvládnout všechny úkoly v rámci běžného chodu města, bez zvláštního plánování.
- poslední úkol na relikvie v mimo turnajovém čase. Ale vědělo se o tom dopředu, takže šlo zvládnout, pokud jsem chtěl 49VB z ruského kola

Golem:
+ mám devět artefaktů už během eventu, i když přiznávám, že se mi párkrát vrátily svitky a včera jsem poctivě sbíral svitky v okolí města
- nezajímavá budova, která na konci výzkumu nic nepřináší. Možná kdyby šla teleportovat, tak bych ji postavil mezi kapitolami na produkci mágů..

Odměny z truhel:
+ padaly celkem často VB, což oceňuji a celkem dost i denní odměny, které jsem točil, když se mi nějaká budova líbila (třeba někdy postavím)
- velké zklamání ze snížení hodnot denní odměny např. produkce jednotek - minule pluk = 25x oddíl, nyní prapor = 10x oddíl tzn. velmi výrazné snížení počtu. Dalším příkladem budiž prastará vědomost, kdy začínala na 30VB, minule 20VB, nyní jen 10VB, to je fakt slaboučké, zvlášť když byla ve velkých truhlách jako běžná odměna (minule ale 30VB). Myslím, že denní odměna by měla mít jistou exkluzivitu..

Opakuji, je to jen můj pohled a nemusí s ním nikdo další souhlasit, ale myslím, že event byl jednoduchý, z hlediska budov do města neatraktivní.
Přínosem byl snad jen zisk VB, které se na konci výzkumu dají dobře využít na vylepšení divů..
 
Naposledy upraveno:

dodoch1

Pokročilý žák
Pouť kouzelníků dokončena až na to, že na 10-vylepšení jsem nedosáhl. Středně malé město, možná pro někoho malé (konec 4. úrovně), se s úkoly vypořádá poměrně snadno. Prakticky po dobu pěti dnů jsem už jen čakal co bude následující den. Nevím zda někdo vybudoval "Moudrého Golema" na 10 úroveň. Připadá mi, že byl záměr aby si hráči dokoupili kouzelnické vědomosti v obchodě. Jinak s Moudrým Golemem i s odměnami jsem spokojen. Pro malé města, které se nehoní za body řebříčku ale spíše je baví turnaje, to bylo oproti odměnám v "Dobrodrůžství", mnohem vydařenější. Do dobrodružství půjdu jen pro to, abych získal další úroveň Golema, takže do druhého kola včetně.

Tedy ona by to byla pohodovka, kdyby se mi to pořád nezasekávalo. Taky vám to soustavně hází "požadavek nemohl být splněn", nebo je to jenom na mém přijímači?
Tentýž problém jsem měl asi pred týdnem. Používal jsem, Operu, Firefox a o Google Chromu nemluvě. A pořád dokola nějaký problem. Před týdnem jsem se nechal nalákat na no Edge a ejhle, vše běží bez problémů na jedničku.

Letošní event chválím hlavně díky změně systému, že nejsou na klikání truhličky, ale mapa. Je to změna a není to stereotypní. Co se týká odměn, tak u mě vyhrávají vojáci. Tento event, jedu v klidu a za ničím se nehoním, dá se stihnout a úkoly jsou tak jednoduché, že je zvládne každý. Vidím jako pozitivum, že se dá hlavní odměna snadno získat, takže nižší hráči s tím by neměli mít problém a budova pro ně může být do určité doby užitečná, než přijde další událost. ;)
Máš pravdu. Budova Golema se mě líbí a je i užitečná na rozdíl od pojízdné knihovny v Dobrodružství, kde vynaložená námaha a organizace pro splnění úkolů nemá adekvátní odměnu.

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Melindra

Učedník
Nakonec jsem dnes zvládla i 10 artefakt. Golem postaven. Úkoly v pohodě splnitelné, a každé požehnání navíc se určitě hodí, hlavně na jednotky. Takže za mě pohodový letní event.
 

Onono Elfenaro

Pokročilý žák
9 artefaktů se mi získat nepodařilo, takže golema stavět nebudu (dobrodružství se kvůli tomu účastnit nebudu). Odměny byly podle mě slabé, ale nějaké užitečné věci jsem získal. I tak si myslím, že by událostí mohlo být méně.
 

DeletedUser4336

Guest
Já získal jen 8 artefaktů. A jen upřesním, golema nevytvořil kouzelník Zaphiel, nýbrž jeho golemik Lykromant.
 

luterina

Veterán
to nejednoho potěší golem poslední truhla.jpg , jediné ze tří měst, kde byla naděje na 9 artefakt...
 

Showstall

Pokročilý žák
Mám taky jen 8 artefaktů, ale poslední dva eventy jsem zvyklý na tuto hranici, jako konečnou. Stavět ho asi nebudu, tak na 80% protože jsem dnes skočil do elementů a co jsem koukal na prostor, to bude dost náročné. Nyní chci prostor ponechat na DS prázdný, abych postavil nějaké dílny lvl1.
Za mě naprosto souhlas s tím, co píše karhol

postřehy:
* od mého vstupu do hry se odměny stále snižují (je to škoda, hra mě baví, bavila by mě možná ještě víc :) )
* event se dá v klidu stihnout, bez urychlovačů (dříve jsem je používal, ale pak jsem čekal na odemčení dalšího úkolu ke konci, takže to ztrácelo smysl)
* mě osobně nepadaly svitky zpět do hry (ale to je hra)
* pozitivum byly VB, tolik jsem jich nikdy nedostal. Výzkum jsem měl věčně plný a stál jsem pro jiné nedostatky (mana, portálovkama bych zbytek dohonil) a taky jsem dost bodů nacpal do divů

Jsem zvědavý, s jakým dalším eventem se vytasí příště.
 

DeletedUser4336

Guest
Tak mě nakonec zastavil úkol na boj, kde provincie nemám, a turnaj neběží. Takže klasika, a průzkum jsem akorát započal.
 

kasimir

Učedník
Tak mě nakonec zastavil úkol na boj, kde provincie nemám, a turnaj neběží. Takže klasika, a průzkum jsem akorát započal.
Existují i urychlovače. Použil jsem jich cca 200 hodin. A stejně jich ještě hodně na průzkum použiju, protože stojím před bednou do nové kapitoly a nemám dost prozkoumaných provincií.
 

Showstall

Pokročilý žák
to chce ty provincie mydlit průběžně :) ,zatím jsem včera skočil do elementálů (nutné 280 provincií/ mám 340), takže Amuni (320) už mám nyní a Konstrukti chtějí (360), k těm mám už 4 na sedm vybojované. Nechávám pro úkoly ze hry. Vyřeš střety a tak, nebo je občas sjedukvůli bodům do výzkumu, abych dlouho nečekal. Čistě teoreticky bych do Elvenarů neměl mít problémy, ale výzkum pak bude dlouhý. Takže se mi to asi projeví až později.
 

DeletedUser4336

Guest
kasimir >> Jo jsou, ale vypatlat tolik urychlovačů se mi nechtělo, stejně by mi zase skočily ještě relikvie, a možná zase boj. Kdyby mi zbývalo posledních pár úkolů, tak možná, ale to zrovna moc nezbývalo, a navíc na golema ani nemám zrovna místo.

showstall >> Když je mydlíš průběžně, tak si je právě vymydlíš jako já, a pak nemáš nic na úkoly do událostí.
 
Nahoru