• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Pouť Kouzelníků

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

Deleted User - 500563

Guest
Již brzy se objeví nová událost Pouť kouzelníků. Jak se na ní těšíte? Zúčastníte se?

Pojďte s námi o nadcházející události diskutovat. Těšíme se na vaše názory. ;)
 

Lovec Krys

Legenda
Těsím se na ni tak, že jsem si volné místo po Ambasádách zaplácal kulturkama na semena, jelikož potřebuju přes milion semen na vylepšení budov z ambasád a jelikož nemusím spěchat s plněním úkolů, jelikož doposud nebyla jediná denní odměna, která by mi stála za to použít eventovou měnu.

Parametry hlavní odměny nevybočují z trendu (každou událost dáme hráčům slabší a slabší odměny), takže nebudu na něco takového plýtvat svým místem.

Během události na betě došlo k promíchání obsahu beden (na zakrytí snížení šance na zisk denní odměny, čehož si hráči samozřejmě velmi rychle všimnuli - opravdu si vývojáři myslí, že jsme úplně blbí?).
Lážo plážo se zúčastním, jelikož Inno ještě nestačilo zrušit všechny odměny z truhel, které alespoň za něco málo stojí (ale usilovně na tom pracuje).
 

Anthalas

Znalec fóra
A pokračující trend uplně zbytečných eventu je tu . kde jsou ty doby kdy si člověk vybíral z několika možností co by se mu hodilo . Teď ? prohlídneš si denní odměny ,zjistíš že vše stojí za starou bačkoru a pokud už máš nějakou měnu tak ji vyklikáš někde do jednotek nebo aspoň na VB do divu a přitom se modlíš aby ti z bedny nepadnulo portálové požehnání ale aspoň nějaké VB . jóóóó poslední eventy jsou strašně zábavné a mocinky moc se těším .
 

Slniecko

Znalec fóra
Tak máme tu léto, není potreba stresovat se eventem ve hre :) Mne tedka čekají príjemnejší veci v živote, takže jsem velice ráda, že nebudu litovat, že by mi ve hre neco uteklo.. Snad se umoudrí už i to letní počasí a človek bude více času trávit venku, než za PC, takže jja nový event chválim, aspon vím, že absolutne o nic neprijdu a mužu si naplno užít léto a pohodu :D
Na druhou stranu by se už mohli umoudrit i v INNO a začít se konečne venovat hre a zvýšit její úroveň a kvalitu.. Týka se to eventu, dobrodružství ale samozrejme by se podle mne meli zamyslet i nad novým zpusobem turnaju.. Jde to tu podle mne teda čím dál víc dolu vodou a to me mrzí.. :/ Asi mají slabší odmeny za to, aby vyvinuli konečne neco porádneho.. Tak uvidíme co prinese podzim ve hre :D
 

iDavis

Legenda
Za seba hovorím, že dokým tam sú požehnání na jednotky, motivácia hrať udalosť určite je. Síce sú v menšom množstve oproti minulým udalostiam, ale stále tam sú a to je proste možnosť na prilepšenie si. Navyše úlohy sú veľmi ľahké, nie je ich veľa takže s udalosťou sa naozaj stresovať netreba (ide to tak nejak samo).
 

Anthalas

Znalec fóra
aha tak zatím to vypadá že v denních odměnách není ani Prastará vědomost , nebo jsem něco přehlédl ?
 
mě mrzí, že ta měna není v tajemném objektu. Vím, že to tam spousta lidí nemá rádo, ale ti si mohou s výběrem počkat po eventu a nic neztratí. S odměnami se klasicky nějak popasujeme :D
 
A to zas já si ten domeček postavím. Uvidíme, na jak dlouho, ale zatím jsem žádný bourat nemusel. I když to tahání napříč kapitolami je drahé a teď už jsem opravdu bez plánků a tedy bez KR...
 

Jirinazel

Znalec fóra
O5 od 5ti k 0. To bude asi druhá vlna. Po tom minulém pošušňání docela ťafka. Polovina budov by se dala stvořit za 5 minut na koleni, o jejich obsahu raději pomlčet, z ostatních denních a hlavních odměn taky nezbohatneme, no, a jelikož bojuji jenom ve věži a vojáci padají náhodně i z beden, tak budu dlouze odpočívat. I to je přínos. :)
 

luterina

Veterán
Od té doby, co jsou eventy na rostoucí budovy nebo sety na maximum zvládnutelné s prstem v nose, již nijak neřeším kolik dávají. Dokud dávají co je přínosem pro mé město v dané kapitole a je na ně místo, tak stojí, jak nebudou a nebude, tak poletí. Jinak event mému městu vždy zatím jen přilepšil, tedy nejsem proti tomu, si odjet i tento a za odměny předem děkuji. A malá města se nám i díky tomuto eventu opět trochu více pošoupnou výš, takže žádné extra nadšení, ale pořád lepší něco, než nic.
 

Deleted User - 488716

Guest
Pokud získám dostatek artefaktů k rozvinutí golema na max, asi ho postavím. V půlčících mi zase tak tragický nepřipadá. Co mě ale zatím dost mrzí, že v pouti kouzelníků není v denních odměnách pořádná budova na manu. Zatím tedy neznám všechny denní odměny, čerpám jen z iDavisova seznamu, tak se třeba ještě objeví, ale pokud tam nebude, bude to podle mě velká škoda, tématicky by se budovy na manu k této události hodily.
 

Jirinazel

Znalec fóra
Tedy mě by se v půlčících zase hodilo něco na semínka. Zatím jsem vylepšila jedny manové lodě, ale do začátků je to málo a za KR = :diamond: (plánky) posbírané po troškách, tak s tím taky nemůžu hýřit. Dost jsem doufala, že tam něco bude, co by mi píchlo.
 

Monnies

Pokročilý žák
Moje maličké mesto sa poteší každej odmene (a armády nikdy nie je dosť). Minulú akciu som parádne stíhala aj pohodovým tempom bez akejkoľvek naháňačky, tak som zvedavá, aká bude táto. I keď je pravda, že až koncom akcie som minule prišla na to, že tie platidlá, ktoré sa dajú vymieňať za odmeny (myslím ten výber z troch rozličných možností), sa dajú zbierať aj okolo hracieho poľa :D
 

GorGlin

Veterán
Pro malé město je odměna jistě zajímavá. Nejen jednotky, ale i T3 surovina. Ale s malým městem jsem se zase dost zapotil u úkolů na výrobu. Krom produkce zásob mě to vždycky zdrží, když nemám štěstí a kouzlo mi nepadne z výpomoci. Jsou tři dny do konce a mě chybí 15 úkolů. Jestli to stihnu je ve hvězdách.
Velké město asi nebude mít problém s úkoly, ale zase ta odměna pro mě není tak úžasná.
Jednotek mi v turnaji a věží umírá tolik, že to je jen plivnutí do moře a drahokamů které z toho dostanu mám tolik, že je mě jejich produkce moc nebere.
Je ale možné že to je jen moje situace, kterou jiná města nemají.
 

LucyLoo

Pozorovatel
Já se těším. Minulá událost byla skvělá. Věřím že i tato bude skvělá. Samozřejmě se těším na odměny.
 
Nahoru