• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

DeletedUser5154

Guest
Já chtěl toho polárního medvěda, kvůli 5% portálovýmu bonusu, no potřebuji ještě 3 artefakty minimálně a pak doufat, že je dají zase do dobrodružství.
Ale nebaví mě to, když 90% úkolů mi nepadne a točí se to kolem 2-3 úkolů dokola, navíc takovém kde hráči na vysoké kapitole buď to surovinově vyčerpají nebo zabrzdí a musí čekat několik dnů. To už bych raději vyráběl ty sady nástrojů za 180 klíčků.
 

DeletedUser5987

Guest
To nevím no, já z 6ti úkolů 3 x sada nástrojů... To je docela o ničem a to jsem četl, že to upravili, aby těchto úkolů nebylo tolik. Asi jsem četl špatně, nebo to psali jen pro někoho. Neudělám nic, další den v tahu, tak zítra v poledne zkusím další úkol, očekávám sadu nástrojů... Měly být i u dílen max. 9tihodinovky , když nafoukly lvly. Ale co, zítra si dám průzkum provincie, sadu nástrojů a máme tu neděli, to to utíká :)
 

DeletedUser5154

Guest
Ono je to hrozně individuální já bych raději osobně dělat ty sady, jelikož už jsem vyplácal 15 provincií které jsem měl připraven a v turnaji jsem nechal milion od každého zboží. Např výrobu v manufakturách jsem ještě nedostal to samé platí o výrobě čehokoliv jiného než sad nástrojů v dílnách...
 

Lovec Krys

Legenda
Průzkum/Výzkum/15OV
Tnéning 3 jednotek
Tnéning 3 jednotek
A zase další Průzkum/Výzkum/15OV

Průzkum mám stále ještě přes 40 hodin, takže zase budu vyrábět úplné blbosti.
Vyrábět relikvie, jichž mám tisíce, já ale klesl.

Odstraněny nevhodné výrazy. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3346

Guest
Tak tento event je jasným důkazem že další budoucí eventy budou spíše dávat odměny rázu požehnání a kouzel a i denní odměny už jen po skromnu. Já dneska lituji že jsem plnil úkoly a snažil se jich splnit co nejvíce.

Odstraněny nevhodné výrazy. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Tak dnes už mi to 3x protočilo 7 střetů nebo 35 turnajových se získáním 9 relikvií, to se nedá zvládat, když chce každý střet 20K surovin 3 úrovně.
naopak, to je ideál! Vždyť jede právě mramorový turnaj (jeden z těch lehčích). 35 střetů, to je necelých 9 provincií, 9 relikvií získáš třeba i za 2 provincie. CO bych za to teď dal. Mi tam naopak už po třetí nebo čtvrté v řadě stojí průzkum/výzkum/opar. Průzkum je 40h plus (vím, že někteří mají i víc), na výzkum jsem spálil zásobu asi 600.000 many, takže čekám do večera minimálně, až dají sety a v kraftirně samý levný odpad...
 

ElfNostradamus

Veterán
Ano 45/9 střetů a dále 11 relikvií např. ...dnes již aspon 5x od každého.../ještě že běží lehčí turnaj/
 
Naposledy upraveno:
tak to jsi koukám dál. já se bohužel sekl na té výzkumné sérii. pořád si tam syslím ty sady nástrojů, dělám devítihodinovky a takové úkoly snad úplně vymizely...
 

voyager-1

Velmistr písma
jj, jsem si to pak uvědomil, vždyť mám i seznam úkolů i když celkem k ničemu. No koukám, že moc daleko nejsem asi moc šetřím urychlovače :)
 

nataly111

Velmistr písma
Netřeba šetřit, urychlovače doplníš v neděli :)
Optimisto, vždycky když nějakou odměnu chci zrovna jí nedostanu. Nebo jen jednou, aby se neřeklo. :rolleyes:

Neříkám, že mi nevadí mít 15x po sobě vyrábět opary. Ale jsou kritiku k události přednesu až na konci, a proč? Myslím že stěžovat si na začátku, kdy to nemám pořádně vyzkoušené je trochu přehnané. Už se v tom snažili něco udělat, aby to šlo líp.
Zvýhodnění kouzelných dílen oceňuji, sama mám 4. A snažím se získat co nejvíc medvídků na 10. level. :)
 

DeletedUser2988

Guest
Kdybychom nekritizovali na začátku, tak se pravdepodobne nikdo nad nicim nezamysli, to same kdyby mlceli lide na bete a čekali, co z toho vlastne bude.... to je prece nesmysl... a ne, neni normalni mit neustale jen opary, relikvie a strety... a zmeny jake? ze mam treba i 3x po sobe 15x opar? to je ta zmena? aha dekujuuu
 

Deleted User - 488716

Guest
Souhlasím s donutkou, pokud chceme změnu k lepšímu, musíme napsat hned, na konci je to k ničemu, od toho tu ta diskuse je.
 

DeletedUser5154

Guest
Já nevím jak ostatním, ale první možná i druhý segment to vypadalo u mě celkem v pořádku s generováním, ale od té změny maximálního počtu klíčů je to horší a hořší.
 
Nahoru