• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3281

Guest
Předpokládám tedy, že kromě kasáren i cvičák a tábor. Jen ty běžné, to je škoda :( v kásárnách už neplánuji cvičit když mi bude většinu z nich dávat nějaký div.
 

Ufon215

Pozorovatel
Ahoj nemáš tam náhodou překlep?? Nemůže to přeci končit tři dny před začátkem. ;)


Tak se moc omlouvám moje chyba neměl jsem brýle když jsem to četl. :)

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5474

Guest
Ale docela by mě zajímalo, jestli tam dají nějakou inteligentní populační budovu, kult fenixe ani hnízdo fenixe mě moc nezaujalo.
 

GorGlin

Veterán
kult je jedna z nejlepších co kdy byla, nemyslíš exkurzi?
ale jsou tam i hlavní odměny z prvního fénixího eventu
tedy myslím, že co se týče budov populačně kulturních, vybereš si
 

Sycorax

Učedník
Já si počkám na Fialové vejce Fénixe, přijde mi výhodnější než kult a hnízdo.
Znovuzrození Fénixe by také šlo.
 

DeletedUser5474

Guest
Kult fenixe má si hodně kultury, ale ta mě nezajímá, té mám přebytek, doufám, že tam budou nějaké budovy s přibližně vyrovnaným počtem kultury a populace jako byly u minulého eventu elfí a orčí vůz.
 

voyager-1

Velmistr písma
jestli dobře koukám tak kult fenixe má v poslední kapitole 6500 lidí a 8600 kultury na 20 polí a vejce 3300 lidí a 12200 kultury na 16 polí

A ted koukám na jinou budovu,taky s názvem kult fenixe a tam je to zase jinak :)
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
Sneak Peek: Spirála #1

Tajemné místo v Elvenaru? :eek:

EL-sneak-peek-19-4-2019-1.png


>>>
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
Obětování lidí zní pěkně ale neveřím
poslední kapitola hlásá že lidi a elfové jedno jsou
ale jiné rasy jsou něco jiného, orkové jsou stále v otroctví, možná objevíme mlýn na výrobu vílího prachu nebo Amuního oleje
 

Lovec Krys

Legenda
@GorGlin Jo četl jsem nějaké spekulace na beta fóru. Ale já popisy stejně nečtu a úkoly neplním (u úkolu mít 12 ostrovů jsem skončil, když jich mám 8).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru