• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Silversnake

Mistr slova
Evoluci Fénixe vypouštím, nicméně doufám...!, že se mi pak v řemeslné výrobě nebude zobrazovat krmení a zabírat jiné nabídkové sloty.....?
 

Lovec Krys

Legenda
No tímhle tempem tak zhruba za rok většina strategicky myslících bude ve stavu, kdy moc craftit nebude, protože bude dostávat jen samý balast, který za craftění nestojí.
Samozřejmě pokud se do té doby nezrychlí rotace receptů.
 

DeletedUser3281

Guest
Jo já za poslední 3 týdny vycraftil 10 RR a jeden pařez na výměnu, kontroluji všechny tři denní časové okna, je to celý k ničemu. Doufal jsem, že by RR byli ve výzvě ale tam dali prozměnu ty slzy herpesu.

Ovšem po přidání RR se častěji zobrazují budovy, které byli na konci, řekl bych, že přidáním toho krmení by se mohli častěji ukázat RR.
 

DeletedUser3281

Guest
Já taky, stejnou kulturu mají totiž ty pařezy a mají jednu výhodu, lidi ti je nemůžou motivovat tzn je lze cpát i tam, kde chceš upřednostnit motivaci něčeho jiného, protože většina lidí nechápe jak se zdá, že jím podstrkuješ něco k sídlu a stejně brouzdají po městě a hledají snad nejmenší packu :D

Resp pařezy mají ještě větší kulturu, za dva máš 4600 zatím co za kodex 4500
 

Lovec Krys

Legenda
@Silversnake By mě zajímalo, kdo na to tlačítko někdy kliká..
Pokud nebude žádný bezdiamantový způsob, jak urychlit rotaci receptů při neustálém růstu jejich počtů, jediný výsledek (pro mne a předpokládám že pro velké množství dalších) bude ten, že se postupně budu vracet do stádia před nasazením řemeslné výroby, tzn. 100% času akademie bude vyrábět jiné kouzlo namísto spojovacího činidla, jen tak jednou měsíčně si ukraftím budovu, když na ni zrovna přijde řada v záplavě spousty neužitečného balastu.

Pro mne je kraftění jakéholiv nevojenské kulturky zbytečné. Kultury mám dost a na kulturní bonus nehraju. Zvedá to jen produkci mincí, kterých mám dost, a kladiv, jejichž produkci mi jistí neustále rostoucí zásoba kouzel a požehnání, tudíž další zvyšování kultury je pro mne jen plýtvání místem. A díky tomu je mi úplně fuk, co - a jestli vůbec - mi lidi motivují.
 

DeletedUser3281

Guest
Já o tom kliknutí na to tlačítko uvažuji, abych si posunul čas tak, aby se mi noční okno otevíralo cca v 23:30 v létě a 22:30 v zimě, tím bych měl dostupné vše pohodlně a nepřekrývalo by se mi to, jen mi furt přijde cena za "posun" do dvě hodiny vysoká tak stále tak nějak váhám.
 

DeletedUser3281

Guest
Já se ke hře dostanu až někdy okolo 10h, dřív spím nebo řeším práci a ta hra prostě moc prioritu nemá. Ale jo zatím to tak dělám, z postele motivuji a kouknu co tam je :)
 

iDavis

Legenda
Vymyslel som nejaký systém uvádzania nových budov z nadchádzajúcej veľkonočnej udalosti - konkrétne ich evolučných bonusov, v téme Speciální budovy. Ideálne by bolo samozrejme vytvoriť akési rekurzívne, alebo vnorené tabuľky, ukazujúce evolučné stupne pre každú kapitolu zvlášť, avšak tým by došlo k presiahnutiu limitu 10000 znakov a 20 obrázkov na príspevok zároveň. Vytvoriť praktickú a prehľadnú tabuľku využitím iba BB kódov na tomto fóre je tak trochu boj, no napriek tomu dúfam, že sú údaje v nej dostatočne prehľadné a pochopiteľné.
 

DeletedUser2455

Guest
iDavis, super práce, sice se mi v mobilu nezobrazuje celá tabulka (zřejmě číňan) nepřelouská.
Ale, kdy to začne ??
Zítra?? Nebo až za týden?
Nestíhám dodělat kapitolu - budu muset bourat ostrovy.
 

iDavis

Legenda
@moribundus termín zatiaľ nie je známy. Čo sa týka tých tabuliek, môžeš si v mobilnom prehliadači zobraziť verziu Web pre počítače (napr. v Chrome cez 3 bodky hore vpravo a následne "Web pre počítače"). Tým sa zobrazí celá tabuľka.
 

DeletedUser3459

Guest
Zdarec lidi, když mam vylepšit budovu na lvl 11(nebo13) jde jen postavit budovu ze skladu co je z věku amuni nebo vylešit přes rekonstrukci? V karnevalu to fungovalo, tak jestli to nechcete zkusit na testu jestli to jde stále. Díky :)
 

DeletedUser3281

Guest
jo na betě si jeden pomahač stěžoval :( přitom to mohlo řešit problém nás na konci výzkumu, pro které jinak eventy můžou skončit jakmile vylepšíme vše co můžeme pokud nechceme stavět a bourat u blbých.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru