• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2988

Guest
Ani jarní prázdniny nemají nic společného s jarem, když už jdeme do důsledku.
 

voyager-1

Velmistr písma
Tady se ale neřeší jarní prázdniny, ty jsou důležitý možná pro Tebe a až v dubnu jarní event bude tak si vzpomen co sem vkládáš :)
 

DeletedUser2988

Guest
No.. nevím jestli ve 30 letech jsou pro mě důležité jarní prázdniny, ale budiž
mělo to být jen srovnání, že někdy označení "jarní" nemusí být na jaře, tak si nech pro sebe takové řeči
 

voyager-1

Velmistr písma
spíš by mě zajímalo proč stále reaguješ, a prosazuješ Tvou myšlenku že Karneval je hlavní jarní event, tak aspoň vím kolik Ti je let :)
 

DeletedUser2988

Guest
stále? napsala jsem jen, že je to hlavní event (což podle beden je) a jarní jsem zminíla jako myšlenku na předchozí příspěvky, nikoli na můj
 

DeletedUser4169

Guest
Tak sem na betě zatočil, začal sem s 1213bombony (moc tam nehraju) a skončil s 1234, z toho mám 5 prasečích povozů a další věci. Ani nevím, co s nima, nejsou moc koukatelný, ale co už.
Takže, samozřejmě na CZ mi nemusí padnout nic, ale trochu do pozitivna.. ono to půjde :)
 

Lovec Krys

Legenda
Když uvážíme charakter eventu, tak dle mě to je hlavní čtvrtletní event, pochybuji, že by dali na jaře dva.
Takže buď ho dají dříve, nebo v klasickém termínu a před ním nám ještě něco dají (výzvy, dobrodružství,...).
 

iDavis

Legenda
Vypadá to tak že opäť trochu manipulovali s debnami v karnevalovej udalosti, mierne zmenili (zvýšili) ceny niektorých (zmeny v obsahoch som zatiaľ nepostrehol). Získať celý set je tak o kúsok náročnejšie, stále to ale považujem za celkom reálne (započítavajúc fakt že pred pár dňami vymenili poradie niektorých hlavných cien, čo malo za následok posunutie poslednej setovej budovy z ceny 200 vlajok na 180). Prehľad všetkých debien sa pokúsim dnes večer aktualizovať, objaví sa to v prehľade.
 

Lovec Krys

Legenda
@iDavis Tak to jsem zvědav. Já to na betě ještě netočil, úkoly mám hotové a čekám, až se objeví druhá manová budova (ta větší, co dává od půlčíků semínka). Pak to protočím vše najednou.
 

Prealiena

Velmistr písma
No to mě moc nepotěšilo s těmi bednami. Chci denní odměny, ale zároveň chci dosáhnout i na Studnu přání jako desátou hlavní cenu. Tak nevím, jaké bedny mám točit, aby mi to vyšlo.:confused:
 

Prealiena

Velmistr písma
To nevypadá dobře, 30% truhla, co byla zdražována předtím, už je za 71 bonbonů.
52525524_10213420434565932_5942693196592054272_n.jpg
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru