• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

karhol

Znalec fóra
Tak ještě jednou pro mně, abych to správně pochopil:
Velikost oddílu mám 1000 bojovníků.
Zahyne mi 500 bojovníků - fénix oživí 50 bojovníků a ztratím 450 bojovníků
Zahyne mi 60 bojovníků - fénix oživí 50 bojovníků - čili ztráty 10 bojovníků
Zahyne 50 a méně bojovníků - fénix oživí všechny padlé - čili ztráty jsou 0

Je to takto?
 

GorGlin

Veterán
To nevím, byvalo moc pěkné info na elvengems.com, ale ta už se od lonskeho podzimu neaktualizuje.
Oficiální wiki Inno nechává jen tak orientačně.
Ani cena cetek není aktuální.
Na beta foru je tahle tabulka
https://tinyurl.com/7533n9nf
dá se z toho vyčíst požadavky na jednotlivé cesty, ale jak přesné to je jsem nezkoumal
 

Mescal

Znalec fóra
@Marian24: ano, chápu to stejně.
Soumračný fénix bude zajímavý pro ty, kdo díky Polárce a divu jsou schopni vyjet Věž až nahoru* udělat turnaj* v jednom tahu. Těch 5 % bude v absolutních číslech celkem zajímavé množství vojska. Pro ostatní je to průměrná budova.

* upraveno na základě konstruktivní poznámky @GorGlin
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
Takže, abych získala 5% vojska na celou věž + turnaj, potřebuji Skok na 30 lv, + nakrmit Ohniváka, nového Fénixe + Polárku. T. zn. 3 krmení, což není tak málo. Na celou věž jedním tahem spotřebuji dost urychlovačů.
Když hraju normálně turnaj a věž, tak mi stačí 2x nakrmit Ohniváka. Pokud to 3. krmení dám na Hnědáka a pak použiji urychlovače, které bych utratila na věž jedním tahem, na doplnění vojáků, tak si vojsko doplním asi víc, že v prvním způsobu hry. Kdo nemá Hnědáka, tak možná mu nový Fénix přijde vhod, ale já si myslím, že pokud nedojde k jeho úpravě, tak není efektivní. Kdyby nakrmení vydrželo 5 dní, jako u Polárky, tak to by bylo něco jiného. Ale takhle je to hodně slabé.
 

Hexik

Znalec fóra
tak ve vetsim meste uz skok na 30 mam a mam tedy jedno krmeni fenixe na 1 vez a 1 turnaj + jedno krmeni polarky na 2 turnaje takze to jsou 3 krmeni na 14 dni coz je velka uspora takze jsem za skok rada
co se tyka hnedaka tak toho krmim jen kdyz se snazim narychlo vyrabet vojsko aby to melo lepsi efekt pri beznem naboru ho skoro zase nepouzivam a zase je to tak co hrac to jiny styl hry

takze vlastne takhle muzu krasne vyuzit jedno krmeni na tyden navic s tim ze ten efekt proste vyuziju
 

GorGlin

Veterán
pro mě je produkce krmení dost houpačka, někdy chodí, nekdy ne
ale dlouhodobě i zásoba pomalu mizí, takže budova, kterou budu pravidelně krmit jen urychlí moji cestu nefunkčnosti
Barák je zajímavý, určitě bych ho využil, ale jeslti bude jak se uvidí.
 

Hexik

Znalec fóra
jak rikas je to ruzne mam dalsi budovy ktere nekrmim a mohla bych ale nedelam to abych mela nakou rezervu a trebas i neco na ds a tak, pritom bych je rada krmila trebas cervenou pandu nebo mesicni medved taky neni spatny kdyz se dobre nakrmi sovu jestli jsem nekde nakrmila na ukol kdyz jsem tam nic jineho nemela no a to ani spoutu zvere nemam co bych jeste mit mohla radu fenixu nebo pandu a tak
 
Krmím jen Polárku, Ohniváka q co dva dny pandu. V eventu Popelku a cca jednou za čtvrt roku obě hnedky, když za pomoci mnoooha nasyslenych časovačů doplňuju armádu. S tímhle přístupem mám cca 260 krmení a zásoba pomaličku roste
 

Ludi

Veterán
@Emhyr var Emreis II já s krmením nijak neplýtvám, ale v Akademii se mi evidentně neobjevuje tak často jako tobě. Teď mám na skladě 30 kousků a to je ten lepší případ. Je hodně hráčů, kterým se krmení tak často neobjevuje, jiní ho mají spousty. Takže dávat krmení na slabý efekt nového Fénixe, který vydrží jen 3,5 hodiny, mi přijde fakt slabota. Ale pokud má někdo zásobu krmení jako ty, tak to opravdu nemusí řešit.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru