• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
@Emhyr var Emreis II já s krmením nijak neplýtvám, ale v Akademii se mi evidentně neobjevuje tak často jako tobě. Teď mám na skladě 30 kousků a to je ten lepší případ. Je hodně hráčů, kterým se krmení tak často neobjevuje, jiní ho mají spousty. Takže dávat krmení na slabý efekt nového Fénixe, který vydrží jen 3,5 hodiny, mi přijde fakt slabota. Ale pokud má někdo zásobu krmení jako ty, tak to opravdu nemusí řešit.
Jsem škrt, ani tak neplýtvam. Myslím, že komu chybí krmení, ten ho prostě používá moc. V akademii se objevuje ve vlnách, ale pokud chytneš každou rotaci a vždycky máš všech 5 nových receptů a nevyrábís kdejakou kravinu, aby tak byla šance na krmivo o něco vyšší, tak to musí jít...
 

Ludi

Veterán
@Emhyr var Emreis II Mohu tě ujistit, že žádné nové kolo receptů v Akademii neminu a krmení je vždy moje priorita. A krmením neplýtvám. Opravdu je to tak, že některým hráčům se krmení objevuje častěji než jiným. Vím to ze zkušenosti ostatních hráčů v mých dvou spolcích (cz1 a cz2).
 

Ludi

Veterán
@pavelb - tak jasně, ale přeci jen lepší, než 3,5 hod. Kdyby to bylo na 5 dní jako polární méďa, tak by to mělo trochu smysl, ale takhle ...
 

voyager-1

Velmistr písma
já myslím že 5 dní by nebylo hodně, nebo alespoň 3, to dokáže turnaj odehrát dost hráčů. Vždyť 5% je trochu výsměch, z 200 oddílů se obnoví 10
Jsem to nějak nepočítal, jestli se pomalu nevyplatí nasadit místo toho hnědáka. Asi ne.
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
@GorGlin hodnota predstavuje číslo, ktorým sa vynásobí čas trvania príslušného kúzla a pripočíta sa k jeho základu. Teda napríklad Okrasná kvetina C zvýši trvanie efektu kúzla Magický dar o násobok 0.03, teda o 3%. V základe efekt tohto kúzla trvá 48 hodín, teda zvýši sa na 49:26h. Efekty viacerých rovnakých kvetín sa sčítavajú.
To že v niektorých veciach funguje stránka v mobilnej verzii crappy viem a postupne sa snažím aj mobilnú verziu dopĺňať o dodatočné funkcie, ale v zásade to má u mňa nižšiu prioritu ako desktopová verzia (väčšina ľudí totiž navštevuje stránku z PC a môj tím má iba jedného člena).
 

Hexik

Znalec fóra
@iDavis libi se mi tve stranky nakonec asi nikdo jiny nic podobneho nedela na strane druhe mas tam vyber jazyka a stejne to nejdulezitejsi je jen v anglictine ... zrovna ty policka vetsina mi tak nejak byla jasna
nebo vlastne vsechny specificke efekty tak mas
budes to nekdy prekladat do slovenskeho ci ceskeho jazyka? za me a asi vetsinu hracu na cz by to bylo super
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru