• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

OldMaGorr

Mistr slova
Já si myslím, že DS bude a že asi začne ve čtvrtek 7. října 2021 okolo poledne. Na CZ bývá začátek obvykle ve čtvrtek a - tak jako na beta - zhruba týden po skončení události. Ale to je jen můj odhad. iDavis mívá zpravidla skutečně dobré informace dřív než se objeví oznámení.
 

iDavis

Legenda
Halloween 2021

EL-akcia-halloween-2021-banner.png

Predpokladaný termín: čoskoro

Všetky nové budovy z tejto udalosti sú zverejnené na portáli, pripravený priestor na denné odmeny je tu.

Udalosť prináša 2 novinky:
  • Nový predmet Sip of Clarity (Dúšok múdrosti) - dá sa získať z hlavných a kráľovských odmien udalosti. Použiteľný je v craftingu v Magickej akadémii, kde bezplatne obnoví zostavu receptov.
  • Výmena dennej ceny - za každých 5 nazbieraných priateľských duší v udalosti (mena potrebná na odomykanie hlavných cien) sa umožní vymeniť aktuálnu dennú odmenu za náhodnú inú ponúkanú v tejto udalosti.

Prehľad udalosti je dostupný tu.

Na svojom kanáli som pre udalosť vytvoril novú Halloweensku sériu videí. Prvé video je zamerané na stratégie udalosti, kde vysvetľujem ako najvýhodnejšie používať jednotlivé nástroje.


Druhé video obsahuje zrýchlený priebeh celej minihry, v ktorom je možné sledovať moje používanie nástrojov. Toto video je podkladom k videu so stratégiami, kde jednotlivé kroky prechádzam s podrobným vysvetlením.


Videá sú nahrané v angličtine a obsahujú slovenské titulky. Môžete si ich zapnúť v nastaveniach videa.
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
díval jsem se na novinky v události a několik jsem jich našel
získat druhou platformu bude o trochu těžší, přidali k doměnám obrázek
Ale objevil se i nový lektvar, který umožní protočit recepty v řemeslné výrobě, nebo každý den příděl rerollů, když nebudete spokojeni s "losovanou" odměnou.
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
U mne osobně reroll prakticky nic nezmění. Já stejně budu točit jen VBčka, takže reroll použiju max. poslední den a vzhledem k náhodnosti dostanu místo odměny, kterou nechci, jen jinou odměnu, kterou nechci.
U hlavní budovy mi bude stačit lv10 i s následným DS (do sbírky evo budov dávající VB), takže žádná přehnaná snaha.
 

Hexik

Znalec fóra
no dneska jsem taky na to koukala na to protoceni denni vyhry a zhodnotila ze vyznam to ma spise ke konci eventu kdy uz vis ze nic co chces neprijde ale bodiky masjen me prekvapila ta zmena v ty mape loni to preci videt nebylo tak jsem pak zvedava jak to letos pujde
 

iDavis

Legenda
Prehľad udalosti je v tejto chvíli na správnom mieste. Okrem iného, do videí k udalosti (ktoré sú tiež súčasťou prehľadu) som pridal slovenské titulky, ktoré je možné zapnúť si v nastaveniach videa.
 

pavelb

Učedník
Co se týká úkolů, tak je tam 2x použij krmení ( celkem 3 kusy ), jinak nákup VB taky asi 3x a dost velká množství ( i 20 ), pak ze začátku dílenské výroby, ale jen 5x (pivo 8ks, chleba 3ks,nástroje 2ks, jednoduché nástroje 7ks a zase chleba 6ks) a 4x 3h manucha ( 2ks, 2ks, 4ks a 4ks ). Jinak klasika hodně zboží, packování, relikvie, provincie, kouzla, střety atd. Tentokrát se musím pochlubit s osobním rekordem- prvních 54 úkolů za 28,5 hodiny ;) . Městečko v kapitole 4.
 

Lovec Krys

Legenda
@GorGlin Já taky na ten úkol čekal, jen v mém případě je to leností, jelikož to je moc klikání* klikat pomoc na mapě. Tak jsem počkal až se mi obnoví packy společenství.


* a čekání na načtení města, a kvůli NH fakt nebudu pouštět apku (a ještě ji předtím aktualizovat na aktuální verzi).
 

Hexik

Znalec fóra
Ja kdyz musim souseda na pc a zvonek a spolek mam hotove tak jdu na mapu a vybiram mrnavy mesta co se rychle nactou pak to neni ani tak hrozne 7 pomoci a uplne nejjednodussi je jdyz mas misto sousedu penizky
 

Ludi

Veterán
@iDavis jsem na betě ve společenství a motivace na mapě nám nejdou u nikoho. Jen ve polku a pak ze zvonečku. Přímo na mapě, když otevřu cizí město, tak mě to vždy restartuje hru.

Eventy v mlze nemám moc ráda. Hraju to, ale připadá mi to ještě nespravedlivější, než ty ostatní.
Jsou tam ale nové druhy odměn: např. kouzlo na posun řemeslné výroby bez dia je zajímavá novinka.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru