• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Hexik

Znalec fóra
@OldMaGorr ja to nehraju tak dlouho takze hnedaky mam ale na polarky nevyslo vlastne jsem byla v zacatcich kdyz jeste ti 3 spolecne s pandou byli k mani a ja si rikala no tak dam pandu samozrejme byla jen na 4 a casem sla do kytek a prave toho novyho taky chci no na bete mi to jaksi nevyslo ale ds bude tak toho cervenaka vytunim

zmena knihovny vypada dobre az na jednu vec proc upravuji jedinou surovinu? lepe receno proc upravuji jen jednu soucast setu? kdyz je rozbity cely?
 

GorGlin

Veterán
Jednu, ale tu nejhorší.
Bizmut nemám, takže to je jen pocit z trhu, ale jsou chvíle kdy ho mám problém sehnat.
S gumou je to horší, ale požadavky na T4 suroviny nejsou tak drastické.
Pro mě jako pečlivého udržovatele zasob.
Je fakt že kdybych potřeboval rychle schrastit 0,5M platiny za gumu byl by to smutný příběh.
Ale svitky, to je fakt tragédie.
Jak to dělají lidi co mají bonus na svitky a jedou turnaj s věží na výkup, je mi jich líto.
 

Hexik

Znalec fóra
no jako mam knihovnu nebudu rikat ze ne a na zvysenou no ale kdyz to vemu tak dobre ubude svitku takze jedna moje surovina by mohla byt casem i v pozadavcich nadale vyrabim i smulu kterou vlastne nevyrabim protoze ji mam z knihovna setu bismut vyrabim teda aspon ve jedne manufakture aspon ze mam ten samet co celkem jde lepe obchodovat

jak to delam abych smenila svitky no proste dam slevu ale porad je to vyhodnejsi nez vyrabet neco co mi neurcili snad jednou nebude problem dat 1:1 cokoli i slevu davam malou treba 5-10% nekdy ale co vidim za nabidky no proto musim mit zasoby abych nemusela cekat az nekdo se slituje i tak nerada pisu do spolku potrebuju tohle, vetsinou to nejak zvladnu, zatim mam jen stadarni a zivouci takze ok na 2 patra veze to zvladam
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
Tak nakonec jsou Knihovny T2+1 namísto T2-1.
Tzn. Křišťál>Svitek, Svitek>Hedvábí, Hedvábí>Křišťál.
Moje beta vesnice s bonusem na Hedvábí nyní produkuje v Knihovnách křišťál.
 

OldMaGorr

Mistr slova
I pro mne je to velmi dobrá zpráva - bonus mám hedvábí a křišťálu trvale nedostatek. Manželka to má úplně stejně a tak už hedvábí dlouho prodáváme se slevou. To by se snad mohlo trochu změnit.
 

Hexik

Znalec fóra
tak ja taky byla prekvapena ze jsem bud vcera spatne koukala nebo nevim byla jsem presvedcena ze s hedvabim budu mit svitky a ze zmena je jen pouze u hlavni budovy ale i nekonecny svitek produkuje na zaklade zvysene takze na bete super
aspon se to casem srovna jestli to bude i s produkci zivouciho muzou vratit knihovny jen nevim proc jim zmena tak dlouho trvala mohli to to udelat mnohem drive ikdyz chteli dat do veze ty artefakty
 

Lovec Krys

Legenda
@Hexik A vidíš, toho jsem si ani nevšiml. Nějak mě nenapadlo Nekonečný svitek zkontrolovat. Nicméně, když už změnili 2 budovy ze setu, mohli už změnit rovnou všechny.
 

Prealiena

Velmistr písma
A až se nás nováčci jednou budou ptát: "Proč budova jménem Nekonečný svitek neprodukuje svitky?" Můžeme jim říct: To bylo tak ...
(Aneb velká pohádka o vyvažování produkce svitků)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru