• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

GorGlin

Veterán
@voyager-1
To máš pravdu. Netuším jakou ta sestava bude mít produkci.
Ale zdá se, že by tentokrát mohly být užitečnější portály.
Jestli to správně chápu, tak to co bylo v na obrázku mě bude stát přes 150k nové neobchodovatelné suroviny kterou nevyrabim. Takze víc možná ani nebude jak postavit
 

Lovec Krys

Legenda
Takže vylepšení sídla z lv 39 na 40 zvýšilo kapacitu kupce z 1800 na 2000:
1618828666376.png

Myslím, že komentář netřeba...
 

voyager-1

Velmistr písma
já vím že ne, ale na malým světě mám jen 508 a kapitolu hotovou. Ale tak, bude na to půl roku, do měsíce provincie dám.
 

GorGlin

Veterán
Ono je otázka za jak dlouho to sem pustí.
Ti pašeráci co jsou v plánu jsou zatím dost diskutovaní, třeba s tím budou dělat ještě nějaké úpravy.
 

Lovec Krys

Legenda
@GorGlin Myslím, že se můžu vsadit, že nezmění ani ň. Neboli přístup, tohle jsme na vás nachystali, poraďte si s tím jak umíte. Počítal bych, že kapitolu dostaneme někdy po skončení DS před začátkem květnového eventu.
 

Lovec Krys

Legenda
Otázka je, kolik z těch nejrychlejších do toho narvalo spoustu diamantů.
Přede mnou je ještě 7 sloupců výzkumů vyžadující odznaky (= všechny, které vyžadují odznaky), takže asi ještě na dlouho.
Tipuji, že to dopadne stejně jako kap16 - tam moje beta město taky začalo kapitolu o pár týdnů dříve než na cz1 a dokončilo ji tak 2 měsíce po cz1.
 

jana.souck

Pokročilý žák
Další event? To už je neúnosný :(
Týden stojím ve výzkumu kvůli týhle šikaně, mám vyzkoumaný senát, potřebuju zkoumat ambasády a ostatní. Tyhle eventy jsou jen zdržování od pořádný hry.

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru