• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lovec Krys

Legenda
Oznámení o obchodu s obchodníkem (tím, co jsem vyslal)
1618559283889.png


Asi tak odhadem za 2-3 dny napíšu, o kolik se mi zvýšila kapacita obchodníka po vylepšení Hl. sídla na 40 (chybí 200k unuria).

ps: Ještě jsem zapomněl na důležitou informaci:
Klasického obchodníka nelze k výměně T7+ použít.
Jediné možnosti výměny jsou:
Přijmout nabídku jiného hráče anebo vyslat obchodníka.

ps2:
Jsem zvědav, jak si překlad poradí s Wholesaler vs Merchant.
Ale je možné, že Wholesaler zůstane přeložený jako Obchodník a Merchant se přeloží jako Kupec.

ps3: V původním příspěvku jsem rovněž přjmenoval obchodníky na Kupce ať se to neplete.
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
Takže kdo bude mít štěstí, že bude vyrábět nedostatkovou surovinu, se celé téhle opicarne vyhne, protože mu bude stačit brát poptávku ostatních?
 

Lovec Krys

Legenda
@GorGlin Ano. Samozřejmě nedostatková surovina se může časem měnit. Já jsem první vyrobenou várku T7 vyměnil tak, že jednou jsem poslal kupce a 5x jsem přijal nabídky jiných hráčů.
 

GorGlin

Veterán
Časem se měnit možná budou, ale pro mě bude relevantní jen to období kdy budu mít spotřebu já.
Stále si pamatuji jak to vypadalo když spousteli živoucí a platina prostě nebyla.
Výroba v nebonusovych manufaktura s ohledem na spotřebu uriny není moznost
 
Naposledy upraveno:

krix

Znalec fóra
nevíte kdy --kolektivní duch-- spustí tady u nás mám nějaké studny ,kolotoče tak jestli to výjde Dík
 

luterina

Veterán
Tedy s novou kapitolou (a počítám s dvěmi následujícími) přichází do hry čtvrtá (poslední) trojice manufaktur na bonusovou výrobu, tak to očekávám, že to s trhem hne tím správným směrem, nakonec kterým se nějaký ten výnosný bonus zatím ještě na manufakturách nezadařil, tak v té poslední trojici by mohl mít naopak na trhu výnos moc pěkný. :)

ad Kupec, moc ještě nechápu k čemu taková "brzda"? slouží, i když asi si začínám zvykat, že čím vyšší kapitola, tím asi delší čas nad jejím projití mám strávit...
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
Proč brzda?
Teď můžeš přistavět druhou manufakturu, ale bude ti k ničemu
Mas čmeláka na max, aby jsi mohl směňovat 1:1
Taky je ti to k ničemu

Odstraněn nevhodný výraz. Embla
 

GorGlin

Veterán
@voyager-1 na fóru Bety je jeden návrh cca 4x5 rozsireni

@ luterina
Já bych to šacoval na to že z hráčů chtějí vyrazit diamanty
Čtvrtý a pátý se platí diamanty a vydrží ti jen 20 dni
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru