• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

iDavis

Legenda
Veža pre spoločenstvo

Na bete sa začína testovať nová funkcia veže pre viacerých hráčov.

SpireMP01.png

Celé spoločenstvo bude za plnenie jednotlivých stretov vo veži získavať body (podobne ako v turnajoch) a pri dosiahnutí istých miľníkov, budú zapojení hráči odmenení.

SpireMP03.png

Na obrázku vyššie je vidieť, že pokrok spoločenstva sa počíta v závislosti od pokroku viacerých hráčov. Jedná sa o celkový počet vyriešených stretov v rámci spoločenstva.
Medzi odmenami na tejto lište pokroku budú napríklad zesilovače, spojovací činidlá, portálové bonusy, teleporty a diamanty. Týmto sa mierne upravia odmeny v bežných truhlách ktoré nachádzame vo veži.

Termín príchodu na náš server zatiaľ nie je známy, funkcia je len v úvodných fázach vývoja.
 

Lovec Krys

Legenda
Jo mírně upraví, seberou se katalyzátory, přešoupnou se do odměn společenství a nahradí se úlomky kouzel. Teleporty to samé (ale ty mě tolik neštvou, více méně pro ně nemám využití), a pár dalších změn, které mě neštvou.
 

DeletedUser7138

Guest
No ja se samozřejmě na zimní event těším, tak jako na každý event
:):);)
 

Ludi

Veterán
Chápu to tak, že Věž budou hrát jednotlivci jako normálně (i s odměnami) a celkový součet střetů se navíc sčítá? Nebo je Věž pro společenství úplně jiná záležitost?
Já mám na Betě vesnici v 2. kapitole, takže Věž ještě nemám.
 

redking123

Pokročilý žák
Zatim to nebezi ani na te bete. Tak uvidime co z toho vyleze. Na tom tady castokrat zminovanem FoE vez nahrazuje turnaj. A casto je pozadavek pro clenstvi ve spolecenstvi udavan jako udelat aspon 1. level veze (coz muzes brat podobne jako tady X bodu v turnaji). Ja to vidim jako 2. turnaj, vyrazne tezsi. Taky to muze vyrazne promichat spolecentsvi a vzniknou superspolecenstvi, ktera se zameri na vez - tak jako jsou spolecenstvi co maji cil 10 truhlu (a pres to vlak nejede) Takze se budou slucovat lidi, kteri pravidelne prochazeji celou vez (kolik takovych asi je? - male desitky?) V tuhle chvili totiz nema smysl odchazet ze spolecenstvi, co dela 10. truhlu. Pujdes zase do takoveho, ktere je v zebricku vys, ale nic tim realne neziskas.
Uvidime jak to bude s odmenami. Pri soucasnem trendu to nejspis nebude stat za to, ale to predbiham. Mimochodem v tom FoE je zebricek kolik kdo udelal bodu ze spolecenstvi. A tam ty benefity jsou tusim takove, ze se treba vsem ve spolecenstvi snizi o 0,0000skoronic obtiznost souboju (uz to fakt dlouho nehraju, tak mi kdyztak opravte). Proste tam ma vez vliv na spolecenstvi a je to prestizni. (tady je uplne jedno kolikate spolecenstvi skonci v turnaji, oficialni zebricek neni).
No jsou to vsechno spekulace, nechame se prekvapit, teda pokud tu hru nedomrvi do te doby natolik, ze uz to nebudem hrat :(
 

DeletedUser4336

Guest
Tak to mě vůbec nevadí, samotná věž není o tom jí pokaždé projít do konce, takže pokud za účast padnou nějaké odměny navíc, tak jenom dobře. Nevím proč by každou část hry měli všihni odehrát až do konce a získat vše co jde.
 

luterina

Veterán
tak pokud budou odměny z Věže jak za osobní účast v ní tak i za účast společnou s dalšími hráči, nemělo by těch odměn být ve výsledku víc? jak na tom bude jednotlivec co hraje bez společenství nevím...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru