• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

papap

Mistr slova
naprostá šaškárna s těma dílnama.To byla jediná věc,co mě u eventu držela,ta hratelnost a zábava při plnění úkolů.No a co,že jsme je plnili na x dílnách první úrovně.Tohle je opravdu ubohost a eventy přestávám hrát a jestli to takhle půjde dál,že nás budou tvůrci někam stupidně tlačit,tak kašlu na celou hru!
 

Richardll

Učedník
chytáš mě za slovo. V tom případě jsou úkoly pro malé hráče taky nesplnitelné. Jinak by jich tu muselo být dost, kteří mají z eventů několik hlavních odměn. Realita je ale taková, že málokdy dosáhnou (třeba kolem IV. kapitoly) výš, než třeba na 4. level.

Nemusí být přece každá událost jen o tom, že si nahrabeme tolik, že většinu vlastně ani nepotřebujeme. Upřímně, z mořských pan toho mám tolik, co jsem myslel, že se bude hodit, že to nakonec asi hodím do craftu. Naprostá inflace hodnoty budov

No ja nevim, ja s tim problemy nemel, snad vzdy jsem dokazal splnit vsechny ukoly. Ono to taky bude o tom, ze spousta z tech hracu kolem IV kapitoly nbude moc aktivnich, zatimco vy vyssich kapitolach uz tech neaktivnich bude o cim dal tim mene...
 

chirazka

Znalec fóra
Na takový event. budu víceméně kašlat, nejsem cvičená opička...
Rozhodně nehodlám stavět další budovy až do éry konstruktů abych splnila úkoly ( urychlila jejich splnění).
 

DeletedUser4169

Guest
Na betě přidali nový kouzlo, které dokáže vrátit budovu do inventáře. To je dobrá zpráva. Horší zpráva, vypadá to, že půjde získat jen ve věži.
 

DeletedUser4336

Guest
No o tom dost pochybuji, že by nějaké kouzlo rozložilo budovu zpět na budovu a artefakty.
 

Lovec Krys

Legenda
Tak ale co by si všichni stěžovali, vždyť teď už nemusí přistavovat Amuni dílny, teď už stačí jen dílny půlčíků. No a úkol na průzkum provincie bez alternativy dostal alternativu výzkumu technologie, což jistě všichni na konci výzkumu náležitě ocení.
 

Ludi

Veterán
Trochu se mi zdá, že pro hráče na konci výzkumu není chtěno, aby k divům konstruktů měli ještě Méďu ... :confused: A za tohle dia dávat opravdu nebudu.
Jen mě mrzí, že asi nedoplním počet studen. Zdaleka nejde jen o dia, ale dávají spoustu VB i dalších dobrých věcí.
Však kdo máte studnový háj to dobře znáte ;)
 

Vicky1177

Mistr slova
Z beta serveru přicházejí nehezké zprávy. Trochu OT: mám obavu, že se Inno vydává cestou hry UR, kterou neustálé změny všeho možného (hlavně toho, co fungovalo) poslaly tzv. "do kytek"... Za poslední asi dva roky už snad třetí společnost, co je pod ní podepsaná. Na začátku změn měli i počet hráčů online, který se v jakoukoliv denní dobu pohyboval kolem 15K. V půlce změn už měli sotva tři tisíce. A taky se začínalo tím, že se snižovaly odměny a navyšoval se počet věcí za reálné peníze. Hráči na to moc neslyšeli a ubývalo jich a ubývalo, teď už hráče online už ani nezveřejňují...
 

Ludi

Veterán
To je právě ta věc: pokud odejdou hráči, kteří nic nekupují, nebo jen občas něco málo, tak postupně odejdou i mnozí diamantový hráči, protože herní prostředí se natolik změní, že to přestane být zábava.
 

Slniecko

Znalec fóra
Budovy které lze vracet do inventáre jsou všechny, krome tech které jsou nastálo a nejdou smazat - Akademie kouzel, hlavní sídlo,delník,atd. pak nejdou vrátit do inventáre ani prastaré divy a nejdou vrátit ani budovy, které jsou rozvinutelné - Fénix, Stonehenge,atd... Jinak event me teda moc nenatchl.. Jsem z toho sklamaná a taky se mi zdá, že čím víc toho pridávají, tím tu hru jenom víc kazí.. Kdyby chteli radeji hráče motivovat nejakými porádnymi odmenami, treba i v tom blbém dobrodružství..
 

Slniecko

Znalec fóra
Joo a když dáte do inventáre budovu, která vám dáva obyvatele a kultúru,tak samozrejme pak o ty obyvatele a kultúru zase prijdete :) A pak vám to vráti, jak to opet postavíte..
 

ElfNostradamus

Veterán
Nové kouzlo - vidím v tom devizy, že při nové rase některé budovy ,,uklidíme,, do inventáře, splní se výzkum a opětovně budovy vrátíme zpět...v eventech se dá využít ke stavbě budov na uklizené místo přijdou úkoly typu budova na xx level a pokud tedy hráč dá do inventáře např. velkou manufakturu, teoreticky by mělo tedy i fungovat ++ lidi a kultura navíc za tuto manufakturu a opětovně splnit něco z eventu a po skončení budovu,y vrátit?!...:)
+ i na místo při DS
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru