• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

luterina

Veterán
@iDavis , 8 dílen? to je přistavět 6 dílen na max - jsem v kap. (a to čerstvě, takže nemám vylepšené na ní nic, platí že když nevyzkoumám dílny tak se mi počítá kapitola elfů?) draků - to je spousta populace a časovačů na dalších 6 dílen to je 8418 populace a nějakých 1440 h času :D:D:D ..a kolik bych měla mít manufaktur z T1 abych dala alespoň jeden celý úkol na jedno zadání výroby?:)

P.S. mám zprávu z beta od kamaráda, že by mělo stačit 6 dílen a 5 mnf na max, je to tak?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser6138

Guest
Na bete jsem ve 3kapitole,a hned ve 3truhle my padlo nové kouzlo :D
 

Přílohy

  • Screenshot_2019-09-15-16-03-54.png
    Screenshot_2019-09-15-16-03-54.png
    867,6 KB · Zobrazení: 106

DeletedUser5474

Guest
Já teda na betě nehraju, ale podle mě by měli fungovat i kouzelné dílny, ne?
 

baumax

Učedník
@iDavis a luterina: samozřejmě, že čím víc tím líp ale podle minmaxe z US fora by na slušné hraní měly stačit 4 dílny. Jinak může mi někdo potvrdit snižení limitu až o 3 úrovně u těch úkolů kde je třeba mít vylevelovaný dílny a mnf?
 

luterina

Veterán
ještě nemám nikde kolik by mělo stačit těch manufaktur?

@mohyla98 , však s tím že kouzelné taky platí s tím počítám, ty mám právě jen ty dvě a v druhém městě jednu + klasickou 1 :D
 

iDavis

Legenda
Ešte som sa nestretol s poznámkou, že by kouzelné dielne nefungovali, takže verím tomu že áno. :)

@Baumax iste, ale počítaj, že v takom prípade ťa úlohy na výrobu košíkov a sady nástrojov zbrzdia natoľko, že bude úspech získať vôbec 9 artefaktov na jedného plne rozvinutého medveďa. 8 dielní je asi také minimum, kde sa ešte aj po zhruba 100 splnených úlohách to bude dať považovať za príjemne naberaný progres.
 

Lovec Krys

Legenda
Kouzelné dílny samozřejmě fungují, na betě jednu mám a výroby z ní se do úkolů počítají.

@iDavis Možná bude nejlepší vypsat max. počet jednotlivých úloh v jednotlivých typech úloh? Počet dílen/manufaktur si už pak každý odvodí sám.
Tzn.: Max. 24h dílen by mělo být 5, že?
Kolik je max na 9h dílen?
Kolik je max na 9h T1? (já dostávám 4x, ale já jsem u úloh za 97 klíčů)
Kolik je max na 3h T1? (spoluhráč na betě má 7x - je na 160, ale těžko říci, zda už to je konec)

@Baumax Ano, bylo to sníženo, ale není to o 3 úrovně, ale o 3 věky, tzn. Před změnou bylo potřeba dílnu s úrovní dostupnou v konstruktech nebo amunech, nyní se to snížilo na půlčíkovskou. Ten popisek může být dost matoucí.
Taky nás to na beta fóru stálo 15 stránek textu, než jsme si to spolu s alternativou na průzkum provincie vybojovali.
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
tak z toho co tu píšete bych zatím spodní ještě schůdnou hranici viděla na 5 dílen na max ( mínus tři stupně?) a mnf na max 4 x

to mi přijde celkem sympatické že ve městě mít budu, pokud tedy odpadají ty mega mraků jedničkových dílen a mnf a únavného zadávání a klikání, tím bude i místo na ty další velké dílny a mnf, včetně místa pro osadníky a možná i přistavím tábor žoldnérů který kladívka bere ve velkém a ještě zbude na více kvalitního spánku, tak za mě asi bude i velká spokojenost :)
 
Naposledy upraveno:

baumax

Učedník
@Lovec Krys: pokud to tedy chápu správně tak když jsem v orcích tak mnf můžu mít jedničkové poslední uprade je v trpaslících a v případě dílen je dostačující 9.lvl dílen?
Jinak fakt nechápu proč ten event takhle zabíjejí - nekonečné úkoly se nepovedly páč pár hráčů dalo moc odměn - tak odměny měly omezit a bylo by to
 

DeletedUser4680

Guest
Ahoj to snižení o tři věky se týká i manufaktůr? Píše se jen o dílnách
 

Lovec Krys

Legenda
@bohusDR Jen o dílnách.

@Baumax Ano, T1 má vylepšení v trpaslících a pak v lesních elfech, pro orky stačí nejnižší dostupná úroveň víl, takže to je ta první trpasličí úroveň.
Ano, myslím, že tomu tak bude u dílen (pro elfy), jak píšeš.
 

Lovec Krys

Legenda
@bohusDR U manufaktur se dívají na předchozí kapitolu, pokud v ní není vylepšení manufaktur, tak v nejbližší nižší kapitole.
Tzn. první úroveň elementálních by měla stačit pro Amuni a Konstrukty, pro čaroděje, půlčíky a elementály to je první úroveň lesních elfů, pro lesní elfy, orky a víly první úroveň trpaslíků.
 

luterina

Veterán
ještě dotaz,

1. když je daný výzkum mnf např. v lesních elfech takový, že lze vylepšit mnf na úroveň 20 - 23, stačí mít mnf na lvl 20 a nebo musí být vylepšená až na lvl 23?

2. a když jsem zrovna v těch lesních elfech a mám aktivovaný výzkum na mnf T1, tak mi stačí mít mnf na level z výzkumu co je v kap. trpaslíci nebo už musím mít též mnf na level co je v elfech?
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
@luterina

1. Podľa najnovších informácií by mal stačiť ten spodný level, teda v tvojom príklade 20.

2. Za aktuálnu kapitolu sa považuje tá, v ktorej si naposledy urobila výskum dotyčnej budovy, takže ak si spravila výskum v lesných elfoch, dostačujúca je kapitola trpaslíkov.
 

DeletedUser7199

Guest
ja jsem tady z toho jelenice :) Jaky lvl mnf bude potřeba v konstruktech. 20 nebo 24 ?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru