• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Danber7777

Pokročilý žák
já se na event těším i na skládačku Vše co můžu dostat ve hře navíc se hodí:) A jak popisuje iDavis tu budovu tak to nevypadá zle No uvidíme uvidíme
 

Lovec Krys

Legenda
Kvíz, kdo si všimne, co je jinak?:
1694084549786.png
 

Deleted User - 106411

Guest
:D 4x6 hrací pole.To je mazec naklikat par věci a o5 spojit:D Asi chyba v matrixu pro navrhování plánu:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
Pri tejto veľkosti hracej plochy aspoň dáva kôš na vyhodenie predmetov nejaký zmysel (a čiastočne to aj pridáva stratégiu tejto hernej mechanike).
 

Lovec Krys

Legenda
Pri tejto veľkosti hracej plochy aspoň dáva kôš na vyhodenie predmetov nejaký zmysel (a čiastočne to aj pridáva stratégiu tejto hernej mechanike).
Při této velikosti se jen bude plýtvat vyhazováním do koše (a bude ještě méně odměn).
V překladu ...(jak to říci bez spousty sprostých slov)...pokud to nevrátí do původní velikosti, tak událost prostě hrát nebudu.
Masový bojkot události by jim mohl napovědět, že takhle ne.
 

iDavis

Legenda
@Lovec Krys nerozumiem, prečo by to s novou veľkosťou malo byť také zložité. Veď ak potrebujem na trpasličiu zákazku 3 predmety, tak najprv skombinujem jeden (pripravím si naň predmety nižšej úrovne po ploche, ktorej bude určite dosť, ak budem hneď kombinovať), potom podobne druhý a nakoniec tretí. Jediný nedostatok miesta by mohol prísť keby si hráč nechával príliš veľa vylepšených predmetov na ploche pre prípadné ďalšie zákazky, ale ešte nikdy sa mi nestalo, že by sa ich nahromadilo toľko, že by mi zapratali celú plochu (vždy príde objednávka, ktorá vyžaduje buď daný predmet alebo nejakú jeho nasledujúcu úroveň, kde sa ho zbavím skombinovaním).

@pavelb vľavo od hracej plochy je ikonka s košom, do ktorej je možné niektorý z predmetov pretiahnuť a tým sa ho zbaviť.
 

Prealiena

Velmistr písma
Při minulých dvou skládacích událostech jsem vždy měla na ploše minimum věcí, takže se mne to příliš nedotkne. Prostě jsem je klikala a spojovala až podle objednávky a nic jsem neschovávala dopředu. Těch pár předmětů vysokých levelů, co jsem dostala z balíčků, stejně zmizelo po dalších pár objednávkách. Tak si neumím představit strategii, kdy by měl hráč plnou hrací plochu 5x9 polí.
Můžete mi vysvětlit, jak se vám to povedlo, že se té změny tolik bojíte?
 

Elvinka12

Učedník
no ja si klidne naklikala celou herni plochu a pak skladala podle potreby no ale kos jsem taky nepouzivala a doufam ze ani ted na nej nedojde, uz tak je tahle hra snad nejzdlouhavejsi ze vsech a jeste mas premyslet kolik si kliknes .. aby se nic nevyhodilo a nebo protacet moznosti a zase cekat pul hodiny
no v teto hre jsem nevynikala a ted to nebude lepsi co pujde odklikam a nazdar
to jak se to hraje zhodnotim az budu neco odehravat, jeste jsem ani nezacla s ukoly
 

Lovec Krys

Legenda
@iDavis Já naopak vyklikával tak min. půlku plochy, což je místo větší, než to směšně malé, které tam nechali. S ním opravdu hrozí, že hráči budou muset zbytečně házet věci do koše, protože při skládání jim dojde místo.
 

Prealiena

Velmistr písma
Přece není nutné mít na ploše neustále každý level každého druhu. Stojí to stejně herní měny jestli to skládáš na objednávku nebo do zásoby.
 
nutné to není. ale vzhledem k tomu, že člověk jde často po jediné odměně, tak takhle jde ušetřit čas a průběžně si něco připravit. takhle až ten den bude třeba všechno skládat. nicméně i tak, nejde o nějaké závratné časy. zase tolik té event měny stejně není
 

Lovec Krys

Legenda
No když vám ta menší plocha nevadí, tak si to hrajte s menší plochou. Já jsem zvyklý to hrát na větší ploše a s tou menší plochou to prostě hrát nebudu. Ony stejně odměny v tomto typu události jsou nejhorší ze všech událostí, takže se bez nich obejdu.
 

GorGlin

Veterán
Já koš od začátku nechápu.
To je jako bych měl u fenixe čudlík "nové lůžkoviny" a po každý truhle zapremyslel, jestli si to peří raci nenacpu do polštáře.
Nevím jak plánujete vy, ale já přemýšlím o nákladech a přínosech těch věcí na pravé straně.
Samotné skládání herních kamenů je jen hra s obrázky.
Byla to pakárna, ale co.
Naklikal jsem 10-15 věci poskládal a pořád dokola.
Ve hře je 18 různých hracích obrázku a my teď máme 24 poli.
Takže už asi nepůjde naklikat tolik věcí najednou.
Věřím že se nic nezmění na volbě těch věcí v právo, prostě jen pakarnu udělali větší pakarnou.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru