• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Boobika

Pokročilý žák
ten novy div urychlujici vyrobu v akademii.. jenda se o vyrobu kouzel nebo remeslnou vyrobu? ve videu co jsem tak zbezne projel jsem zslechnul neco o urychleni vyrobe kouzel -> naprd
 

Elvinka12

Učedník
no nejdrive jsem si myslela ze to bude vyroba pozehnani, ale vypada to spis na vyrobu kouzel, jak v popisku tak v akademii zalozka jmenem produkce, i tak bych ten div nezavrhovala
urcite to neni takovy div ktery by chtel kazdy
nakonec minulou kapitolu byly takovy divy co se hodi asi kazdemu, tak ted to bude hodi se ti to tak to postav a kdyz ne tak nestav ikdyz to plati vlastne porad
 

Elvinka12

Učedník
to nejspis ano i tak vetsina z nas porad zadava do vyroby, nakonec relikvii mame dost takze nadprodukce kouzel neni na zavadu
daji se vyuzit na kde co a kdyz je nouze nejvyssi tak rozlozit na ulomky
 

Lovec Krys

Legenda
Má to snižovat čas výroby kouzel (až o 65%).
Mi osobně se to hodí, poslední dobou zápasím s nedostatkem činidel (24/7 činidla + 4 knihovny + 1 evo na činidla mi jaksi přestávají stačit (ano, v inventáři mám dalších 5 knihoven a nějaké ty sety, ale není místo na ně)).
Ideální stav by pro mne byl, kdyby po postavení a vylepšení divu jsem mohl odteleportovat i ty knihovny (a postavit místo nich nějakou tu zbrojnici na body navíc).
 

Elvinka12

Učedník
Snímek obrazovky 2023-08-08 183854.png

tak toto me dostalo poradne
za rekonstrukce? chapu ze nekteri jich maji haldu, ale tohle je vylozene vyhazovani oknem
 

Jasnost

Učedník
Už jsem se jednou napálila a zjistila jsem, že plánky nejdou vrátit :( Ostatní výroba jde stornovat a všechno ti to vrátí, ale plánky ne :(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru