• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

baumax

Učedník
Můžu se zeptat, zda někdo zaznamenal mnf výzvu? Na FB jsem o ni četl, ale na betě ani slovo, tak bych se rád ujistil, že dneska mám stavět mnf anebo ne :)
Díky
 

Lovec Krys

Legenda
Můj typ je, že se objeví až po eventu, možná až příští týden - ve čtvrtek dostaneme novou rasu, takže nepředpokládám, že souběžně s tím dostaneme i výzvu. Ale je to jen můj odhad.
 

Slniecko

Znalec fóra
Na bete byla výzva až po skončení eventu... Ale ty odmeny opet nic moc.. Hlavní odmenou byla 15 prastará vedomost..
 

redking123

Pokročilý žák
@Prealiena Tak prevzali Vez i ty vylepsovatelne budovy (medvedi, fenix, panny). Jeste se mi ve FoE libila jedna mezihra, kdy jsi budoval vesnicku Eskymaku. Na extra mape, v podstate na cas... (FoE jsem hral asi 3 mesice a stale jsem si rikal WTF - proste jsem rozmazleny z Elvenaru a ve FoE mi prislo spoustu veci uplne nesmyslnych). A ani nevim kam FoE dospelo, protoze tam meli epochy od staroveku do budoucnosti.Ted uz musi byt u budouci budouci budoucnosti ;)
Mohli by to pojmout jako (podle me skvely) serial Zpritomneli (Beforeigners).
 

Lovec Krys

Legenda
Takže poslední úkol je naše oblíbená trojice Průzkum/výzkum/15 oparů.
Já na tuhle úkolovou řadu fakt dlabu - ve všech městech.
 

DeletedUser6057

Guest
Jen doufám, že se sem nezavede ta blbost soubojů mezi hráči. PVP mě osobně fakt nebaví.
 

Lovec Krys

Legenda
@Daggoth32 Myslím, že ne, to by nezkousla příliš velká část hráčů Elvenaru.
A znamenalo by to překopat nemalou část hry.
Ale zase, kdyby se vývojáři zbláznili a implementovali to, tak by nějaká nová hra měla perspektivní velkou hráčskou komunitu připravenou hrát novou hru:)
 

DeletedUser2988

Guest
nikdo by nesel hrat od nuly nejakou hru, kde je pvp a kde jsou hraci v 15. kapitole, coz je rok a pul hrani, ne-li vice... do te doby by byli stale pod palbou silnějších hracu a to by dlouho nikoho nebavilo
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým

Lovec Krys

Legenda
No ale třeba by se přišlo na to, že orkové jsou vlastně Marťani. (Tuším, že snad nejnovější kapitola ve FoE by měla být kolonizace Marsu).
Takže už to vlastně máme splněno:D
 

redking123

Pokročilý žák
Tak jsem si udelal ucet na bete a zacal hrat od zacatku. Tak jako abych mel "prst na tepu doby" ;) (na winyandoru jsem na konci vyzkumu).
No a dospel k nazoru, ze ta nova feature "show provincies overview" je celkem nedotazena.
Na prvnim tabu (scoutable) mam provincie kam muzu poslat pruzkum. No dobra, je tam i vzdalenost a smer, coz bych rekl je irelevantni udaj, obtiznost a typ relikvie, fajn. Na druhem tabu (incomplete) mam kam muzu poslat vojaky nebo vyjednavat. Jenze tam uz chybi info o obtiznosti, co je udaj, ktery je zasadni. Kdyz uz to mam pouzivat, tak potrebuju vedet jestli jdu do zelenych nebo zlutych (nebo jeste tezsich).

viz https://cz.forum.elvenar.com/index....ta-serveru-spoilery.2206/page-135#post-103090
 

DeletedUser6390

Guest
V minulosti jsem hrál podobný počin (Travian), kdy přes den jste něco vytvořili a přes noc o to přišli, jen doufám, že tudy to nepůjde ! ....delete
 
jo travian… mělo to svoje kouzlo, ale RTSky jsou náročné (především časově). To drancování okolí ale bylo super :D Jeden ročník jsem odehrál a s naší aliancí jsme skončili druzí snad jen o 5 hodin (po roce hraní!) proti mnohem silnější alianci. Nikdy nezapomenu.

Hlavně na to odbíhání z přednášek na internet, abych zadal útok nebo výrobu. Ještě že na chodbách byly PC Kiosky :D
 

redking123

Pokročilý žák
@Emhyr var Emreis II ja mel tu kliku, ze jsem se dostal do aliance, ktera ten server vyhrala. Celou vecnost budujes armadu, abys ji pak v pikosekunde rozmlatil o nepratelsky div. Ale uz bych to hrat fakt nechtel. Byli tam lidi, co to hrali na regularni 3 smeny a stridali se u kompu po 8 hodinach. A jinak to byla takova hra, kde bud jsi delal nestastny lidi kolem sebe, nebo jsi byl nestastny sam. Byl tam hrac, co mel v patek 8 mest a v nedeli vecer uz jen 1 (posledni se prevzit nedalo). Z toho jsme meli vsichni i trosku spatny pocit (byli jsme spolecenstvi hodne dravych lidi). Tedka uz davam prednost pohodovemu staveni domecku, coz je vec ktera v travianu dost dobre nesla.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru