• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
to je a navíc, mám pocit, že minimálně na českém fóru v sekci nápadů po tom někdo volal. Takže můžeme spekulovat, že je to vylepšení na základě poptávky hráčů :)
 

DeletedUser4336

Guest
Emhyr var Emreis II >> Taky mi to tak přijde. Sice jsem nápad tak úplně nepodporoval, protože jsem si neuvědomoval jeho sílu, ale zase jestli to bude dobré, proč ne, teď bych tam měl asi skoro prázdné pole.
 

Ludi

Veterán
Je to skvělé a bylo to tu v návrzích. Vlastně i podobný návrh, jako je kouzlo teleport, bylo tady kdysi ve zdejších návrzích.
Jsme tu prostě vynalézaví :)
 

redking123

Pokročilý žák
A k cemu je to dobry?
(mozna byt nekde na zacatku, ale na konci vyzkumu to nechapu).
Ted uz dlouho chodim po smeru hodinovych rucicek a co je tam za relikvii mi celkem nezajima. A vim kde jsem byl naposledy.

Co takhle radsi psat kdy ta provincie bude otevrena v turnaji? (mobilni klient to ukazuje).
 

DeletedUser5474

Guest
Já v tom spatruju hlavne tu výhodu, že tě to rovnou posune na tu danou provincii a nemusíš se tam ručně přesouvat přes celou mapu.
 

redking123

Pokročilý žák
V tom seznamu to nevidim, a hledat 23. provincii je dost na palici - a v turnaji tahle opevovana feature pouzitelne nejspis nebude.
Nejjednodussi je kouknout na mobil...
 

DeletedUser4336

Guest
To je možná fakt, ale než najdu mobil, než ho zvednu, než se připojim, než nastartuju Elvenar, než se v něm pohrabu, tak to radši ztratím zájem hledat 23. provincii.
 

Lovec Krys

Legenda
@redking123 Pokud hraješ na 1 serveru s jedním městem, tak možná, ale pokud máš těch měst více, tak to užitečné rozhodně je (v každém městě máš různý počet prozkoumaných a vyčištěných provincií a jsou umístěné jinde). A s tímhle seznamem tě už vlastně ani nemusí zajímat, zda jedeš ty provincie hezky v řadě nebo ne.
 

luterina

Veterán
tak na tu provinční tabulku se moc těším, odpadne mi ježdění po mapě, která rozhodně už není malá, abych našla nejlevnější provincie k otevření, takto mi to půjde snadno a rychle, nebo budu mít přehled o tom, kolik provincií celkem je možné hrát v turnaji a kolik je tedy možné nahrát turnaj bodů na konkrétní turnaj, za mě tyhle vychytávky vždy bodují :D:) naposledy mě tímto způsobem potěšila tabulka co vyskakovala na ds když se jen najelo myší na ikonku s úkoly, bylo tam vidět kolik je čeho do jakého odznaku nasypáno, miluju informační tabulky :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4680

Guest
JAK UZ JE TO NA WIKY TAK TO ASI NEBUDE DLOUHO TRVAT, TY NAROKY NA SUROVINY JSOU STEJNE JAK NA BETE
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Pokud to bude podobné jako u konstruktů, tak se nebojím, že to budeme hrát rok. Dávám 15 kapitole měsíc, maximálně 2 :D
 

Lovec Krys

Legenda
@Fjorgyn Brzdit budou hlavně T6 suroviny - potřebuješ jich na výzkum 5,8 milionů = 20 násobek toho, co pro konstrukty. T5 potřebuješ 1,5 milionu = trojnásobek toho, co pro konstrukty.
 

Ludi

Veterán
Jak jsem tak koukala na wiki ohledně poslední kapitoly, tak se mi zdá, že běžné surky už na nic nejsou potřeba - ani na vylepšování obytek. Také bude zajímavé, jestli se nějak změní výkupy v provinciích a trunaji. Není to nakonec výzva k tomu, abychom snížili výrobu T1 - T3 a posílili výrobu živoucího? Celkem s tím váhám.
 

Fjorgyn

Znalec fóra
@Lovec Krys - zbrojnice v kombinaci z pyramidou očištění dělají mraky živoucího zboží, Simia mi už preventuje rozpad na 4,6% a dál vylepšuji tento div. Časový skok zvyšuje produkci. Zatím nevidím kolik budou stát technologie, takže operuji samozřejmě jen s informacemi na wiki. Ale samotné vylepšování budov je za pakatel a ani na vylepšení radnice (portál) nejsou potřeby meziprodukty z ostatních budov osadníků, takže produkci hlavních zdrojů řeší portálové bonusy a živoucí zboží bude případně potřeba jen na placení technologií ve stromě.

@Ludi základními surovinami budu podporovat ostatní členy společenství ;)
 

Ludi

Veterán
@Fjorgyn - To je také hlavní důvod, proč se mi do toho nechce. Taky doufám, že s podporou divů, jak o tom píšeš ty, to nějak udělám. I když jsem si prohlídla požadavky ve výzkumu na betě a na wiki požadavky na vylepšení budov, tak si prostě nejsem úplně jistá, jestli mě to nakonec nedonutí další manuchu na živoucí postavit, ale nechce se mi do toho, protože nechci zbytečně zaplácnout další prostor.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru