• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

voyager-1

Velmistr písma
Letní event se říkalo už letnímu slunovratu a budovy jako shrom. stád nebo V. skaliska mi do letního eventu dle tradice sedí víc než nějaký mořský panny.
Holt je letos těch eventů s truhlama trochu víc.
 
Naposledy upraveno:

Prealiena

Velmistr písma
@iDavis V těch segmentech běží úkoly v pořadí, jak jsou napsané? Nebo vyskakují náhodně a až se dobere jeden segment, začnou náhodně padat z dalšího.
 

DeletedUser467

Guest
@iDavis Dopřekládáš i další segmenty? Je jich tam koukám daleko více, viz https://elvengems.com/mermaids/quests/.

Jinak tedy nevím, ale na elvenstats píšou, že úkoly jdou náhodně z daného segmentu, ne popořadě. Pouze úkoly v prvním segmentu za 30 korálů jsou pro všechny stejné. Navíc v těch segmentech jsou vypsány úkoly, které hráči vypozorovali na betě, může se tedy stát, že se tam někomu objeví i něco, co v seznamu uvedené vůbec není, protože to na betě neodchytili. I když se podívám na seznam úkolů od jednoho hráče na betě zde, tak ty úkoly má přeházené oproti tomu, co je na elvenstats, tj. i zde od iDavise. Zdá se tedy, že to bude spíše náhodně.
 

iDavis

Legenda
@Thespia áno ako som tam napísal, pripíšem aj ďalšie.

Okrem prvého je našťastie dokázané poradie úloh aj posledného segmentu (opakujúceho sa), náhodnosť zvyšku úloh môže spočívať vo väčšom množstve variantov, pri jednotlivých úlohách (posledný segment má v každej maximálne 2).
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser467

Guest
@iDavis Ah, pardon, já to jen zběžně proletěla a viděla jsem, že tam segmenty chybí.

@voyager-1 Jo, poslední dobou se to tu eventy jen hemží :) Tenhle event je spojený nejen s mořskými pannami, ale i pláží a ta ve spoustě lidí léto evokuje :) Viz některé budovy, třeba tahle https://i.ibb.co/Njpg4qw/beachbar.png, ta mě strašně baví :D

Jsem na to celkem zvědavá, jak mi to půjde :) Věřím ale, že pro hráče s nedostatkem prostoru to bude celkem oříšek, když nebudou s jistotou vědět, co přijde, a nachystat si toho více, pro všechny případy, nebude kde.
 

Lovec Krys

Legenda
K poslednímu segmentu:
Úkoly jsou v tom pořadí, v jakém jsou sepsané.
První 2 jsou v každé iteraci vždy.
Úkoly 3 - 10 mají subvariantu a a b, z nichž se vždy jedna náhodně vybere.
Tzn., dostanete např.
1,2,3a,4a,5b,6a,7a,8b,9b,10a
a v dalším průchodu
1,2,3b,4a,5b,6b,7b,8a,8b,9b,10b
a tak pořád dokola.
 

Sycorax

Učedník
Hraji na betě ve 3. kapitole. Pořadí úkolů nemám stejné. Uvedu příklad : V segmentu za 54 korálů se mi některé úkoly opakovaly dvakrát : např.nakup 15 VB, výroba T1 24 hodin 7x, výroba T1 9 hodin 7x.
Příprava dopředu moc nefunguje, když ti naskočí 24 hodinová výroba, kterou jsem v seznamech nikde neviděla.
Zatím jsem u u segmentu 57, protože po všech těch 24 hodinovkách mám ted T1 48 hodin 3x. Nevadí mi to. Nikam se nehoním.

Tak beru zpět :))) Už nebaví. Další úkol T1 24 hodin 7x. Ve zveřejněných seznamech tento úkol také není. Takže pochybuji, že je stejné pořadí úkolů u všech.
 
Naposledy upraveno:

Fjorgyn

Znalec fóra
@ElfNostradamus ono není co závidět, protože tam jsou stejně úkoly typu postav 2x budovu na level 16+ nebo místo toho prozkoumej provincii. A pak úkol typu dokonči 2 provincie. To je prostě neprostý nesmysl v konečných fázích hry. Takže ty iterace úkolů budou stejně limitované tím co má člověk teď k dispozici na mapě. Protože já například musím čekat 4+ dny na průzkum provincie, které prý potřebuji 2 na dokončení úkolu, to je přeci absolutní NONSENSE!!!

Takže za mě toto bude nejhorší event v dějinách eventů a překoná to starou frustraci, že neplatící člověk nemohl dosáhnout na 3, leckdy na 2 hlavní odměnu v prvních verzích eventů :D.
 

Lovec Krys

Legenda
@Fjorgyn No moje beta vesnice sice není na konci výzkumu (začátek elementálů), ale nejvíce mě zatím brzdí úkol získej 15 oparů vidění (= 3x žrádlo, nebo 1x věc, co se objeví jednou za uherský rok, dneska jsem dokonce craftil 15xVB, protože už mě nebavilo čekat na nějaký smysluplný recept).
Ale mám výhodu v tom, že provincií vyzkoumaných ale nevyčištěných mám slušnou zásobu a na průzkum cca den.
Nicméně úkoly na 10 střetů (s turnajovou alternativou) a dokončení 2 provincií se dají kombinovat a to tak, že při úkolu 10 střetů si nechávám 1 nevyřešený střet a pokračuji v další provincii. Takže když tohle vyjde, tak mě dokončení 2 provincií stojí jenom 2 střety.

Ale jsou tam i další zábavnosti, stává se mi, že se mi úkoly 4 a 5 nakombinují na 40VB do divu + utrať 30 VB(ten tam je dokonce 2x), takže zásoby VB požehnání to dokáže vyluxovat taky rychle, pokud je člověk průběžně investuje.
 

joskap

Znalec fóra
ahoj, vím že toho máš moc, ale přesto bych se rád zeptal: okopíroval jsem od Tebe úloha, do compu uložit ( kopírovat ) jdou, ale do zprávy pro společenství ne. Vůbec se neobjeví nabídka "vložit"
 

DeletedUser467

Guest
@Lovec Krys Kolikrát jsi to na betě zatím stihl otočit, ten poslední segment?

@joskap Použij ctrl+c (kopírovat) a ctrl+v (vložit), úkoly si zkopíruj z textové verze, kterou najdeš tady.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru