• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Sycorax

Učedník
7yFAmL.png
 
taky jsem si říkal... ten set mě sice zatím letmým pohledem nezaujal, ale nějakou tu manovou plážovou boudičku si asi rád pořídím. Hlavně abych stihl přeskočit do čarodějů

edit: a jak se tak dívám na systém lastur, vypadá stejně, jako minule. TO jsem měl mega smůlu, tak čekám, jak mi teď budou padat korály zpátky!
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
Jo, ten segment jsem si ověřil - už ho jedu na betě po šesté. Zatím moje město těsně před koncem půlčíků nejvíce zdržuje 15 oparů vidění.
 

Green Jane

Šéfkuchař
@iDavis Kde byla k vidění (a příp.sehnání) tahle budova ? Nikde jsem to nenašla včera ani dnes .Můžeš mi to
upřesnit ? Zdravím a děkuji . Myslím tím tu budovu přátelství .
:oops::D

Příspěvek přesunut. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Prealiena

Velmistr písma
Jj, nabízelo jí to včera ka koupi v rámci světového dne přátelství (bylo toho plné oznámení).
Zajímalo by mě, jestli ji někdo postavil, ráda bych viděla její animaci.
 

Angedev

Velmistr písma
Nějak už jsem si zvykla na odstup 2 týdnů od bety, tak bych to očekávala v pondělí... Ale je to jen odhad :)
 

DeletedUser5695

Guest
Mě by se hodil odsunout až po 20. září ;):rolleyes::D, skoro celý event budu v Tramtárii :mad:.
 

DeletedUser4336

Guest
U mě končí až na konci září. Tak zase ale odehrát každou událost není třeba, teď jsem na tom stejně bídně s místem, a úkoly bývají stále záludné na místo.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru