• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4530

Guest
Souhlasím. Pláže jsou vážně pěkné.
Ale želvu jsem hledal marně. :(
Alespoň jsem našel sopku na ostrově, co je asi radioaktivní. Nebo co má ten modrý paprsek do nebe znamenat...?
https://ibb.co/m8cHDkX
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
želva je posunutá mimo viditelnou oblast, naskočí, když přes přes ctrl odzoomoješ kolečkem. (ale jakmile do toho klikneš, už se mapa zase "srovná")

zelva.jpg



ale ty budovy ve vzduchu se povedly :D

vzduch.jpg
 

DeletedUser5733

Guest
Taky mi přišlo divný, že ty poslední budovy v horní řadě částečně levitují ve vzduchu. U mých obyvatelů v městečku to dokonce vyústilo ve všeobecnou paniku, protože někteří obyvatelé se nemohou zbavit dojmu, že jim každou chvíli spadne barák do propasti. :eek: V takové náladě si jen těžkou můžou užívat toho, že mají najednou na dosah ruky pláž a moře... :) Naštěstí mám zrovna ve městě čaroděje, kteří to zachraňují kouzly, ale i tak doufám, že se to brzy spraví. Už pro ten pocit. ;)
 

Silversnake

Mistr slova
@Lunaja, ....tví obyvatelé by se měli zdržet nadměrného požívání alkoholu v těchto teplých dnech..... pak z toho mají závratě,,,,jestli zvrací do moře, tak mají ryby alespoň co žrát....

@iDavis, ...to je dobře.. korytnačku je třeba ulovit a udělat z ní polévku pro hladové obyvatelstvo

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5733

Guest
Taky už to mám v pořádku. :) A ve městě najednou není ani noha. Všichni se válejí u vody, někteří skáčou šipky z želvího krunýře. :cool::p Doufám, že se těch radovánek nabaží, než přijde další event... ;)
 

Lovec Krys

Legenda
Tak jsem si vyzkoušel vyjednávání ve věži a nemůžu říct, že bych si tu úplatkovou ruletu užil, navzdory mým předchozím pokusům, ta banda dává i nějaké nápovědy. Takže pokud nebudete bezduše klikat jako já ve svých prvních pokusech, tak se možná i dostanete mnohem dále, ale za cenu toho, že vám jedna truhla při tom všem přemýšlení zabere mnohem více času než vyjednávání hned několika provincií v turnaji. A později máte stále jen 3 tahy na uhodnutí kombinaci z 5 surovin, což z toho dělá doslova loterii.

upload_2019-7-3_19-47-14.png


upload_2019-7-3_19-48-31.png

upload_2019-7-3_19-49-43.png

upload_2019-7-3_19-50-14.png

upload_2019-7-3_19-50-48.png

upload_2019-7-3_19-51-34.png

Na třetí pokus uhádnuto.

Odměny z truhly:
upload_2019-7-3_19-47-48.png


A dostal jsem překvapivě tu nejúžasnější odměnu:
upload_2019-7-3_19-52-20.png

No neberte to!

ps: Tak jsem došel do 8. bedny, získal Mana plant (1x1 manu produkující budova součástí setu), a můžu si užít 3-hodinovou přestávku, což v praxi znamená, že se k věži můžu dostat až zítra odpoledne po práci (takže ze 3 hodin se stane 20).
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4336

Guest
Cože, nějaký hazard? Sem s tím. Že by konečně šlo v Elvenaru gamblovat?
 

Prealiena

Velmistr písma
Tak ve Forge of Empires dostávají v cechovní expedici (předloha pro věž věčnosti v Elvenaru) vyjednávací pokusy navíc jako odměnu za vyřešené střety. Doufám, že je do věže také nějakým způsobem zavedou.
 

Lovec Krys

Legenda
@Paoleo Jo, ve věži si můžeš užít nový typ uplácení. Nejen, že po tobě chtějí úplatky, ale máš na výběr až z 5ti surovin (od mincí a kladiv až po prošlé zboží (pokud jsi v dostatečně vysoké kapitole) a oni ti maximálně naznačí, když jim dáš špatný úplatek (a ten špatný, co nechcou si samozřejmě nechají). A když se netrefíš ani na 3. pokus, tak můžeš odznovu (nebo přes dia).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru