• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

luterina

Veterán
Jó, to chci! Sada měsíční knihovny a Džina!

..jsem nedočkavá jako malé dítě na Vánoce co se ptá "..a když už přiletí Ježíšek?" :D
 

papap

Mistr slova
No uvidíme,zatím mám z toho nic moc pocity,je to ale na začátku,snad se to zlepší.Jen mi není moc jasný ten převod v počtu jednotek,když v kasárnách mám kolem 15 jednotek všechny typy a ve věži před soubojem mi u některých ukazuje kolem 12 a další jen třeba kolem 2.A ikdyž jsem použil urychlovače na rekrutování,tak se jednotky v té věži o moc nezvedli...
 

voyager-1

Velmistr písma
není to tím, že velikost jednotky golem je 6 a u luků 1 ?

edit: jo Tobě jde asi o tu desetinu, že tam není 24,6
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@voyager-1 Byl to bug. Teď už je to opravené. Velikost jednotky v Army camp = 1161, velikost jednotky ve Spirále druhé truhle 1160.
Jestli to radikálně nezmenší, nejspíše budou Spirálu ignorovat přinejmenším všichni, kdo se umísťují v top bodovaných pozicích v turnaji a všichni z deseti truhlových společenství.
 

DeletedUser3281

Guest
Už jsem taky koukal, že to opravili si totiž každou chvíli kliknu na věž, když posouvám město ale na to si stěžuje hromada lidí na betě, ale že se mi to stane několikrát za 5 min co se jdu na betu podívat co je tam za denní odměnu je děs :D
 

DeletedUser6417

Guest
Ahoj, v seznamu je u úkolu 42 chyba nebo to ještě dodatečně změnili. Je tam vylepši budovu na úroveň 10 anebo vyšší ne na úroveň 11. :) Jinak dobrá událost. Líbí se mi Venarova skaliska.
 

DeletedUser1210

Guest
Má někdo tušení, kdy by se mohla objevit nová rasa? Alespoň hrubý odhad.
 

DeletedUser4169

Guest
no, rámci inovace za každou cenu budou možná vymýšlet nějakou náhradu za "živoucího" zboží, tak by to mohlo trvat i déle, než v posledích dvou případech
 

DeletedUser4169

Guest
na betě se te´d objevila drobná annonce, že zabitý jednotky se neobjeví ve druhý vlně souboje, nebo v bitvě.. tak nevím co to má bejt, zda k té věži, ale pokud by to bylo v i v turnajích, tak by to nebylo špatné..
 

DeletedUser3281

Guest
To se neměli zobrazovat ani před tím, to byla chyba. A je to logický, tvoje zabitý jednotky se tam taky neobjevili :D
 

DeletedUser4169

Guest
A je to k tý věži? Že je to bugfix vidím, ale jinak tam totiž není žádná souvislost. Jde to tak vztáhnout i na běžný boj, kdy bys v provincii v boji zabil polovinu jednotek a prohrál, a při druhým pokusu by tam bylo už jen to co zbylo po tvém předchozím pokusu, to by nebylo marný.
 

Angedev

Velmistr písma
Ano, je to k věži. Některé boje jsou ve 2 až 3 vlnách a pokud ti zabili v první vlně nějaký oddíl, objevil se i ve vlně 2., ovšem s velikostí 0 a nedalo se s ním nic dělat...
 

iDavis

Legenda
Sneak Peek: Dobrodružství společenství

Že by už konečne? :)

EL-sneak-peek-14-6-2019-1.png
 

DeletedUser5474

Guest
Když to bude ono, tak takhle nějak jsem si to představoval :) to by bylo ideální
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru