• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Ostatní Zkrácení prodlevy mezi koly turnaje

DeletedUser5174

Guest
Stejne porad nechapu PROC by zkraceni cekaci doby na nulu, melo cemukoliv vadit....
Stat to bude porad stejne, takze kdyz ti dojdou surky a vojsko, stejne se dal nepohnes...ale pro ty co si setri na urcite typy turnaju, nebo prubezne stradaji...a pres tyden nestihaji...tak by to byla rozhodne velka vyhoda, moct hned prvni den naklikat tolik kol kolik potrebuji a po zbytek tydne mit klid...a nebo mit pres tyden klid a naklikat to az treba v patek.

"Systemu turnaje" to nijak skodit nemuze = VSE JE STALE STEJNE!!! = jen se odstrani to pitome casove omezeni ktere, priznejme si to, obtezuje jistym zpusobem nas vsechny :D
Ikdyz nepatrim zrovna k tem kterym by i tehc 16 hodin prilis vadilo...stejne se pridavam k navrhu...a idealne UPLNE ZRUSENI CASU u turnaju.

Prilis neverim ze by Inno zkratilo dobu byt jen o hodinu (ono 1-3 hodiny by nam stejne moc nepomohly...minimalne tak 4 = 12 hodin..s tim uz by slo si "pohrat").

A nebo z uplne jineho konce.
Zavest turnaj od Pondeli do Soboty (=6 dni = 6 Hvezd), zrusit cas s tim, ze kazdy den by se odemknuly nove kola turnaje.

Kazdopadne se nesjepis nedockame ani jednoho, jelikoz ted je to nastaveno klasickym marketingem. Chces neco lepsiho, nebo driv? Jasne neni problem, tak si zaplat :D ...ale to jim zase nemuzem nikdo vycitat, protoze z toho zijou.
 

DeletedUser5661

Guest
Smysl toho, že čekací doba je nenulová, je podobný jako smysl toho, že si prostě nemůžeš zkrátit výrobu zboží na nulu, i když na něj máš prostředky.

Hra funguje mj. na tom principu, že je potřeba se do ní občas přihlásit a ten, kdo se do ní přihlásí víckrát za den, je schopný si nadělat víc zásob a zboží než ten, komu to stačí jednou za den. Odvíjí se od toho taky zisky z reklamy a takové to připomenutí Elvenaru "hej, já jsem tady, pojď za mě utrácet peníze/čas/whatever". Takže z hlediska tvůrců hry je zkrácení na nulu nesmysl.

Jako jo, taky by se mi líbilo moct to odklikat jedním vrzem, ale chápu, že je potřeba se nažrat a dát nažrat taky tvůrcům, proto v mém původním návrhu je pouze drobné zkrácení.
 

DeletedUser3346

Guest
Ale proboha už to jsou argumenty srovnávat to s nastavením výroby na nulu ... :rolleyes: ale díky této formě argumentů je jasně vidět úroveň a váha. Já nemluvil o nastavení výroby na nulu ale o tom že mi to připadá stejně hodnotné debatovat o ideálním zkrácení jako o ideálním čase výroby pro každého.

A je načase si uvědomit že hráči co účinkují zde na foru jsou v menšině oproti hráčům. Proto o návrzích by mělo být rozhodováno systémem hlasování všem ve hře.

Ale fakt je ten že navrhovat jen o zkrácení o pár hodin nemá smysl ani váhu. Proč?
Protože zkrátit si čas o pár hodin hráč může pomocí urychlovačů, nebo otevřít si další kolo pomocí diamantů.
 

aikomi

Mistr slova
@Turunen nechápu, proc bychom si meli zkracovat čas tim, ze do toho budeme cpat urychlovace a nebo diamanty??? To je podle mne zbytecna ztráta investic a urychlovace radeji vyuziji jinde, nez na turnaj....
Ja souhlasim s tim,ze by bylo dobre, kdyby se cas o neco snizil a nemuseli bychom cekat 16h na dalsi kolo....Nehlede na to, pokud hrac hraje vetsinou s vojaky a minimum uplaci surovinami, tak stejne je omezen vyrobou vojaku....
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
Protože zkrátit si čas o pár hodin hráč může pomocí urychlovačů, nebo otevřít si další kolo pomocí diamantů.

a tohle je přesně to, co ani autor příspěvku ani my, co s návrhem souhlasíme, dělat nechceme.
ty by si byl ochotný každý týden utrácet desítky urychlovačů / stovky dia kvůli turnaji?
 

DeletedUser3281

Guest
Ono pokud pomineme zdroj diamantů, od několika málo méně myslících hráčů, což je dle mě hlavní důvod z pohledu inna tak ten důvod nějakého limitu je i zcela jednoduše příběhový, ono nějakou dobu trvá, než uklidíš z louky hromadu mrtvol, asi by se ti dobře nebojovalo, když by jsi každou chvíli šlápl někomu do mozku, tu vedle by hnily plíce, nebo o kus dál se nafoukla mrtvola v tůni. Takže vybojuješ, přijede s bílou vlajkou každá ze stran, odtáhne si biologická odpad, zamete a pověsí fáborky pro další kamikadze oddíly.
 

DeletedUser3346

Guest
@CorwinOfAmber a @aikomi Vemte si hráče v první kapitole, taky se mu jistě nechce cpát suroviny mramor,ocel,prkna do turnaje protože tím ztrácí čas a potřebné suroviny pro výzkum. Ale je to na jeho rozhodnutí.

Já osobně bych taky chtěl třeba více stavitelů bez možnosti muset do toho investovat diamanty. Stejně jako za rozšíření bych uvítal třeba už jen kompromis za stálou cenu v kapitole. Taky se mi nechce čekat na rozšíření z výzkumu nebo z provincie. A tento návrh je jak řešit to že další dělník by byl na den ale trvalo by mu to dlouho. A rozšíření jen o 2krát2.

A pro @CorwinOfAmber nikdo neříká že musíš dohrát turnaj dokonce. Přesně jak psal @ExplorerFfff aby to nebylo moc snadné a dostupné všem. Pamatuješ jak někdo napsal o tom že začátečník nemůže konkurovat hráči nebo společenství co jsou dále? To jsou vaše argumenty. A teď se tady řeší něco co by bylo super fakt, jen nenavrhovat tak pokrytecké málo co se dá řešit pomocí urychlovačů a diamantů. A hlavně argument že se vám to nelíbí. Pochopte že tahle hra je i tak trochu nebo spíš dost o obchodu.

A reálně co se neřeší na betě tak to zde nemá šanci. Teda pokud není návrh ve formě mála a důležité je něco za něco. ;)
 

DeletedUser5921

Guest
Tak mne osobne sa najviac pozdáva návrh 6 dni - 6 hviezdičiek teda 24 hodin na jedno kolo a každý nech si vyberie dobu počas dňa kedy môže zlikvidovať trochu plukov. A ovšem ak ma niekto viac peňazí ako trpezlivosti môže vždy vyplytvať diamanty a urychľovače.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@Turunen : co kdybys zkusil odpovědět na otázku, jestli si sám ochotný do toho dát dia / urychlovače :) pokrytecké je, že argumentuješ urychlovačema a diamantma a sám bys je do toho nedal. jinak nechápu, proč se vyhýbáš odpovědi. vyveď mě z omylu, jestli nemám pravdu.

a proč sem zase mícháš ty svoje začátečníky? turnaje pro nováčky chcou jen mince a kladiva. až pak se to postupně přidává. navíc pro nováčky je to naopak mnohem lepší než pro pokročilé : když máš jednu mramorovou provincii, můžeš ji snáz dát za týden 6x než doposud. takže tento argument je mimo.

jinak samozřejmě vím že nemusím dohrát do konce, ale chci. ale nechci do toho dávat dia / urychlovače. proto se mi návrh líbí.
 

DeletedUser3346

Guest
@CorwinOfAmber Pokud by se zvýšila nabídka odměn a byla by součástí třeba 10 truhly jedno rozšíření ... tak klidně. :)

Mě osobně se návrh nelíbí, protože se chce tak málo. A já zase nechápu proč se kritizuje nápad chtít to pořádně bez limitu? V podstatě se chce to samé jen pořádně a né ustrašené málo. A v podstatě to má stejnou šanci na úspěch protože tento návrh je sice nenáročný, avšak pro innogames nevýhodný když ustoupí a obere se o výdělek z diamantů a možného nákupu balíčků které dodají další možnost zkrácení doby čekání. A těma argumentama a zájmem dokazujete že se jim to vyplatí nechat to tak. Nenabízíte vůbec nic. A já nápad na otázku co z toho si prozatím nechám pro sebe a budu čekat jak tento nápad vůbec dopadne :D

Ale jinak je mi to úplně jedno tento návrh. Jen se mi líbí to srabáctví nápadu chtít jen tak málo co se dá již řešit jinak a v podstatě urychlovače máš zadarmo co se týče investic v reálu. A proč nechtít bezlimitní stav? A na to nápad co se týká turnajů a kol bez limitu se najdou argumenty a dokonce jak by to narušilo turnaje :D Jak a v čem konkrétně?? Zabijte mě argumentama prosím.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
rozšíření v 10. truhle, ty se toho vůbec nebojíš :D a dáme ho jenom začátečníkům, protože proč podporovat pokročilé hráče, co? :D protože "společenství vs singel hráč", že ano.

Ale jinak je mi to úplně jedno tento návrh.

tak proč sem vlastně píšeš vůbec? souhlasím = podpořím // nesouhlasím = nepodpořím // je mi to jedno = mlčím. ale přesto tě ještě jedním argumentem "zabít" zkusím : nám by se to prostě takto líbilo. nepotřebujeme mít vše, ke štěstí stačí troška.
 

DeletedUser3346

Guest
@CorwinOfAmber :D:D:D no vidíš že dokážeš být i vtipný :) aspoň někdo. Tak jo pobavili jsme se a reakce na argument.

Tá troška se dá řešit přes urychlovače a diamanty ;)

A jinak já a myslím si že nejen já bych chtěl rozšíření jen za mince třeba, a proč? no protože by se mi a nejen mi to tak líbilo :D a proč se to asi nikdy nestane? :D:D:D

Navíc diamanty už máš jako výrobní surovinu náhodné výroby ale nezaručenou ve studni přání, a jak diamanty tak urychlovače ti dávají možnost volby kam je chceš investovat. To že tvrdíš jak moc chceš dokončit turnaj ale nechceš do toho investovat ani urychlovače a to že ti chudáčku nevyjdou třeba všechny diamanty či urychlovače na tvůj sen vyhrát celý turnaj je už věc jiná a spravedlivá.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lovec Krys

Legenda
... tak ten důvod nějakého limitu je i zcela jednoduše příběhový, ono nějakou dobu trvá, než uklidíš z louky hromadu mrtvol, asi by se ti dobře nebojovalo, když by jsi každou chvíli šlápl někomu do mozku, tu vedle by hnily plíce, nebo o kus dál se nafoukla mrtvola v tůni. ...
Jsme ve fantasy hře, takže mrtvoly může sežrat ta tráva pod nohama:)
Nebo půda a skály, tam kde není tráva.

@Turunen Diamanty za zrušení čekací doby do dalšího kola turnaje je ochotno utratit jen velmi málo hráčů (jen málokdo je takový magor nebo tak moc bohatý, aby utrácel diamanty za vše, co může ve velkém).
Dle mě při zkrácení čekací doby Inno přijde jen o velmi malý příjem (pokud o vůbec nějaký).
 

DeletedUser5908

Guest
Turunene, dobrý nápad. Jsem pro to časový limit mezi koly zkrátit na nulu a nechat stejnou celkovou délku turnaje. Ať každý může hrát kdy se mu to hodí, protože lidé mající zaměstnání kde nemohou použít ani apku v mobilu jsou tímhle limitovaným systémem hodně znevýhodněni.
 
Nahoru