• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Ostatní Zkrácení prodlevy mezi koly turnaje

DeletedUser3281

Guest
No důvod toho časového limitu je tam v tom, že nutí honibody utrácet dia když díky práci nestíhají :) Je jasné, že jinak by většina limitů být nemusela ale v okamžiku, kdy je zde limit a je u toho tlačítko na dia, je ten záměr celkem jasný. Stejně jako omezený počet úkolů u eventu je daný tak, aby někteří lidi zaplatili.
 

Lovec Krys

Legenda
@Turunen V turnaji máš navíc limit počtu kol, které můžeš maximálně udělat - tedy 6. A ano, za mě klidně může být časový limit 0 - moc rozdílu to oproti současnosti neudělá. Někdo, kdo jede turnaj na 1-2 provincie, si je může udělat 6x v jednom dni a pak mít týden pokoj. My, kteří jich čistíme mnohem více stejně narážíme na limit produkce vojska a surovin.
 

DeletedUser3346

Guest
@ramaloke pokud mluvíš o zadávání výroby, byl to jen příklad toho o čem se zde debatuje. Franta má noční tak aby mu to vycházelo někdy na oběd, Tonda zase ranní tak ideálně na večer. Je jasné že u zadávání výroby to byla ironie. Ale u toho co se zde řeší by limit 0 nebyl vůbec problém. Jen proč to navrhnout a udělat takto jednoduše když se zde bude navrhovat několik limitů které nebudou vyhovovat všem. To se ovšem nedá říct o zavedení bezlimitového stavu

@Lovec Krys přesně o tom mluvím. Strašná pakárna se zde bavit o zkrácení které bude vyhovovat lépe jen některým, radši navrhnout zrušení limitu co bude vyhovovat všem.

@ExplorerFfff Ten důvod a limit se může udělat i pro dobrodružství :) no co? Proč ne?
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@Turunen : jak si zase přišel na to, že zkrácení limitu někomu nebude vyhovovat? z této diskuse určitě ne. takže raději navrhneš něco nereálného (zkrácení na nulu) než abys napsal "ano" (a nebo vůbec nic) k návrhu, který má šanci? proč.
 

DeletedUser3346

Guest
@CorwinOfAmber Přišel jsem na to úplně stejně jako záměr zkrátit limit. Omlouvám se že mi připadá debata o ideálním zkrácení limitu jako zbytečná pakárna která se za další 3 roky může řešit znova pokud limit neklesne na 6 hodin. Ale fakt nechápu, teda mimo to co psal @ExplorerFfff , proč vůbec tam ten limit je? Jako každý kdo na to má tak ať si ten turnaj klidně dohraje i za den. Zároveň to bude lepší i pro společenství když hráč třeba v době turnaje ojede na dovolenou nebo má cokoliv jiného. Lepší jak pořád sedět nad elvenarem kvůli turnajům které v odměnách nemají nic moc za to čekání, oproti eventům atd.

A když by to bylo naopak, bez čekání na další kola a innogames by zavedlo třeba jen 5 hodin. Taky argumentační chvála jaký je to skvělý nápad?

Dokážu ocenit dobré nápady, nejen ty moje. Musím přiznat že některé moje návrhy cca 2 jsou špatné.
Ale bez pardonu musím napsat že vždy se najde pozitivní ohlas na nápady které definují a upozorňují na dobré problémy, jenže samotný návrh pak říká že to ale vadí jen minimálně. A tento návrh mezi takové patří.

A jak jinak mám nazvat a dívat se na vaše argumenty zde uvedené proč vám aktuální limit tak vadí, a když někdo napíše že lepší než planá diskuze o ideálním zkracování je zrušit limit úplně, tak pak se zjeví argumenty že teda limit zas tak nevadí jak v předchozích argumentech :D

Pamatuju si na téma které se týkalo grafiky, střídání den/noc. Kolik argumentů jak moc složité a náročné atd ... No a innogames to ve hře Grepolis již dávno má :D takže problém je asi v otázce za kolik diamantů by se to zde taky zrealizovalo?

A jasně že návrh má šanci protože je absolutně nenáročný a řeší ten problém jen opravdu minimálně pokud bude limit nad 10 hodin. :D

Ale udělat bublinovou nápovědu info o budovách z Eventu které jdou motivovat, to už je velký problém.

Takže pokrytectví je na obou stranách, jak u nás tak u innogames. :)
 

iDavis

Legenda
Moje pôvodné, kladné hlasovanie bolo za nápad skrátiť čas medzi turnajovými provinciami o maximálne pár hodín. Ak by sa mal tento návrh prekonštruovať na skrátenie na 0 hodín, tak pardon, ešte včera mi to vysvetlovala možnosť relatívne veľkej, pardon, obrovskej dávky sarkazmu, ale ako vidím, naberá to reálne obrátky, takže takto: nápad kompletne zrušiť časovač medzi provinciami je podľa mňa najväčší nezmysel, aký som tu za poslednú dobu videl, nie len z hľadiska samotnej náročnosti turnajov pre jednotlivých hráčov, ale najmä pre celkový zmysel turnajov, ako pre spoločenstvá, tak pre hru celkovo. Už len, aký zmysel by mala 6-dňová dĺžka turnaja, ak by ho bolo možné odklikať v jeden večer? Asi by bolo lepšie vrátiť sa k pôvodnému, na rozdiel od tohto zmysluplnému návrhu, ktorý aj má šancu prejsť.
 

Lovec Krys

Legenda
@Turunen Někdy je lepší se spokojit s málem, které má šanci projít u vývojářů, než chtít hodně, které určitě neprojde.
Jinak jestli si myslíš, že turnaje jsou na nic, tak počkej, až budeš potřebovat relikvie na zvýšení produkce prošlého zboží, která sis všechny vyplýtval při vyrábění kouzel (pokud nemáš postavenou akademii kouzel nebo nevyrábíš kouzla, tak se tě to netýká) anebo až budeš házet stovky knih do cizích divů jen abys získal jednu runu do svého divu namísto toho, abys každý turnaj získal jeden nebo více tuctů run a měl jich dostatek na stavění a vylepšování divů (ano, jsou to sice náhodné runy, ale při větším množství dostaneš i ty co potřebuješ) (a opět, pokud nahraješ pár stovek bodů, tak těch run moc nezískáš, ale pravý důl v turnaji tvoří druhá, třetí (a vyšší) hvězda od druhé stránky nahoru).
 

DeletedUser3346

Guest
@iDavis Tak pardon, ale není to tak dávno co byl hodně podporován návrh na ukládání zbytkových flakonů z dobrodružství do dalšího dobrodružství. Taky se vám to všem líbilo a argumentama pro se nešetřilo. Jen já poznamenal že jaký smysl by to mělo po 2 až 3 dobrodružství dopředu? Jen naklikat flakony bez plnění úkolů.

A to že by někdo dokončil turnaj i za den už není tak super? Jako a proč ne? Pokud na to má armádu či suroviny atd tak proč ne? Ale ty budeš argumentovat o smyslu turnaje i přes to že to jde i bez limitu jen mít diamanty. Nezdá se ti to fakt pokrytectví? To je jak možnost proklikat kapitoly za diamanty bez VB a surovin. Takže pokud to někdo udělá za diamanty smysl turnaje to nenarušuje ale pokud by to někdo udělal plošně bez limitu tak to už vadí smyslu turnaje? :D:D:D fakt vtipný důvod a argument v jednom ;)
 

DeletedUser3346

Guest
@Lovec Krys to už je spíše na jiné téma o strategii. A zatím když si vemu odměny z truhel obejdu se. Víc dostávám za dokončení prvního kola turnaje neboli té provincie to je fakt. Odměny z truhel získám 4krát víc jinou cestou, každý musí zjistit jakou.
Nezastávej se jich, hlavně že dokáží vymýšlet samé zajímavé vylepšení a ještě to podat jako motivaci. Mluvím o motivování nováčků ke sledování příběhové línie, což v překladu znamená víc prudit a donutit nováčky plnit ten nekonečný příběhový tutoriál úkoly. Nebo se v tom překladu snad pletu? :D

I když tá změna grafiky byla dobrá, tak je to jasný důkaz jaké priority se řeší. Takže spoustu dobrých, nemluvím jen za svoje návrhy ale spousta dobrých nápadů je vůbec nezajímá.

Reálně a jasně definováno ... pokud nejsou problémy řešené na betě, tak se to nikdy řešit a zavádět nebude. ;) teda pokud nejde na pidi úpravu ... :D
 

DeletedUser3346

Guest
@iDavis Neodkážu ... Já jsem to myslel tak že jsi psal o tom že když by se limit zrušil neboli jak píšete zkrátil na 0 bylo by to proti smyslu turnaje. A strašně to vadí. Ale ten kdo si to urychluje a třeba to dokončí za den díky diamantům, tak to už je v pohodě a smysl turnaje v tom nehraje prim. Jaký to vtipný rozpor.

Ono tento návrh se dá řešit i ve formě že dáš urychlovač a máš to vyřešené o těch pár hodin. A bude to spravedlivě vyřešené pro všechny.

Nebo se nasadí takové ceny za urychlení že to bude fér. Aktuální ceny jsou výsměch pro ty co čekají na časový limit.

Takže návrh který zkrátí limit jen o pár hodin a ještě myšlenka zkrácení v zavedeném základním nastavení, je zbytečný a vše by řešil urychlovač. Ale to se asi vám líbit nebude že? Ale z hlediska návrhu a nadšené podpory pokryteckého mála by to bylo nejspravedlivější jak by na to innogames mohlo reágovat. A problém a návrh zcela vyřešen a vyhověno přání.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@Turunen : řekněme 1 hod urychlovač abych si to zkrátil na 15 hoodin. 2. až 6. kolo. 9 provincií. to je 45 urychlovačů každý týden. což je 135 urychlovačů od eventu do eventu. a to máme jako vzít kde?

zkus se občas zamyslet před tím, než začneš rozvíjet svoje teorie. tohle vypadá jenom jako že ty nám nepřeješ zlepšení, protože sám turnaje nehraješ.

jak konkrétně ti ublíží ono zkrácení turnaje o 1 hodinu? zatím si k tomu napsal asi 20 odstavců, které nedávají smysl. zkus to tentokrát v jedné krátké větě. nebo si navrhuj a komentuj věci tam, kde se tě to přímo týká.
 

DeletedUser5946

Guest
Jediné rozumné řešení pro hráče je 1kolo ve 24hodinách a to kdykoliv a bez čekání na opětovné otevření provincie. Když začne turnaj např. ve 20:00 tak se další kolo otevře pro všechny hráče každý další a další den ve 20:00 podle počtu kol. Jsme lidi co chodí na směny do práce, do škol a kdo je doma tak pro vlastné zdraví by měl v noci chrápat a ne klikat. /platí hlavně pro mně/. Takhle si hráč může odehrát v týdnu celý turnaj v přibližně stejnou zvolenou dobu podle směny v práci která je u většiny směnařů stejná celý týden.
 

DeletedUser3346

Guest
@CorwinOfAmber Tak dobře. Urychlovače je jen jedna možnost jak to lze zkrátit. Tento návrh ale nedává smysl v okamžiku kdy kdykoliv můžeš využít diamantů.

A jinak nechápu proč mám čekat na další kolo turnaje. Už ten fakt že je zde závislost na objevených dokončených provinciích, které nejsou tak rychlo objevené a ani nejsou zadarmo. A to že na provincii jsem musel čekat a pak jí vybojovat nebo vykupovat a pak musím čekat na další kolo v turnaji je fakt svinstvo. A pokud někdo zase vytáhne že bez limitu by to bylo proti smyslu turnaje tak dobře ale ať ten smysl platí spravedlivě a diamanty lze použít až po 60% obvyklého času pro další kolo. V tom případě bych návrh na zkrácení podpořil ;).

A opravdu tento mírný návrh o pár hodin lze řešit pomocí diamantů nebo když by se stejnou mírou vyhovělo návrhu tak přes urychlovače.

A přesně co psal @ExplorerFfff ... a i když mám názor na to že bych byl pro zrušení limitu, ale on to napsal dobře.

Mám otázku ...

V čem byl tak super návrh na ponechání flakonů do dalšího dobrodružství který jste tak hojně podporovali?
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@Turunen : návrh nedává smysl protože můžu použít dia? jako vážně? nevím jaká je tvoje politika utrácení diamantů, ale já si za ně chci kupovat efektivní věci, co mi zůstanou (stavitele, rozšíření, akademie, kouzelné budovy...) a ne je utrácet za nesmysly typu zkrácení času.

tím se taky dá argumentovat na všechno. k čemu řešit ponechání flakónů v dobrodružství, když si je můžu koupit za diamanty? už v tom vidíš tu nesmyslnost?
 

Lovec Krys

Legenda
@Turunen V pozdějších fázích hry budeš mít vyzkoumáno tolik provincií, že se do nich v turnaji ani nepodíváš. Množství armády a výkupní ceny by byly natolik šílené, že bys vyplýtval tak měsíční produkci. Ze začátku holt jsi zase omezen prozkoumanými provinciemi (ale zase máš výkupy fantasticky levné). To by sis taky mohl stěžovat, že obrněné střelce a mágy nemáš od začátku, ale musíš je nejprve vyzkoumat.

Já si jinak stojím za svým - podporuji všechny návrhy snižující prodlevu mezi koly turnaje od 1hodinového až po úplné odstranění prodlevy (čím větší snížení, tím více lidem to umožní hrát turnaj na 5-6*(pro ty, co to teď nestíhají kvůli práci a jiným událostem z reálného života).
 

DeletedUser3346

Guest
@CorwinOfAmber Ano vážně. A jsme u toho, použil jsi argument já chci tak utrácet diamanty, a Petr chce třeba jinak. A tohle se může navrhovat pořád dokola protože za 3 roky někdo navrhne další zkrácení. A líbí se mi ten váš rozpor, tak to že by se nemuselo čekat plošně pro všechny je problém, ten kdo z části využije okamžitého postupu pomocí diamantů a v podstatě udělá to samé tak už je vnímáno úplně jinak. Já být v innogames tak považuji tento návrh na zkrácení s tak hojnou podporou za definitivní a konečné řešení, bez další možnosti zkracovat čas. Takže ptám se tebe i ostatních jestli podporou návrhu potvrzují že problém se definitivně vyřeší a další zkracování již nebude potřeba?

Omlouvám se ale pořád nechápu tu argumentaci o narušení turnaje tím že by to bylo bez limitu? Ten kdo si zaplatí za diamanty to může udělat klidně bez limitu. A to už není narušení turnaje? Proč neudělat že diamanty lze použít až za nějaký čas třeba 60% času co musí uběhnout v základu?

Takže zkrácení jen o několik málo hodin proč když to jde zkrátit bez čekání diamantama?

Nastavit stav bez limitu proč ne? Když bez limitu může hrát hráč který má diamanty a tahle varianta nikomu nevadí?

A co vám dává tu naději že tento návrh má šanci? Já být v innogames odpovím že nejen zkrátit ale rovnou otevřít další kolo lze za použití diamantů.

A logicky když uvidí ten zájem jaký zde je o zkrácení začnou to vnímat jako něco na čem se dá něco získat. Zkrácením času by klidně mohlo nastat i oslabení odměn za dané kola.

Zjednodušeně ... proč by to innogames mělo dělat? Možná alternativní varianta kompromisu je že zavede ty urychlovače nebo další kolonku využití diamantů na zkrácení času za méně diamantů než za umožnění hrát kolo hned. To bych viděl zase reálně já.

Jednoduchá otázka co z toho? Použití urychlovačů i diamantů by vedlo zase hráče k dalšímu výnosu pro innogames, urychlovače ve formě balíčků který si každý může koupit stejně tak jako diamanty. Jednoduchý kompromisní obchod ;) o hráče tady moc nejde ...
 

Lovec Krys

Legenda
@Turunen Protože i v Innu si uvědomují, že občas musí dát nějakou kostičku hráčům i bez toho, aby z nich tahali další peníze, jinak se jim na to většina hráčů vy... a místo růstu se jim příjmy sníží.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@Turunen : zkrácení o hodinu / dvě je totiž reálné. zkrácení na nulu není. což ti tu napsalo už několik lidí. doťuknutí za dia je pay to win, takže je to úplně jiná věc a proto je to vnímáno jinak. navíc neřešíme možné další zkracování v budoucnu, to teď nikoho nezajímá. to sem pleteš akorát ty. my řešíme zkrácení teď.

a co se utrácení dia týče - ty zaplatíš stovky dia každý týden, aby sis zkrátil kola? opravdu? já argumentuji tím, jak skutečně hraju, ty zase že jeden by "mohl", druhý by "mohl" jinak... proto to prostě nedává smysl.

teď si zase přidal hromadu dalších argumentů že inno něco chce nebo něco nechce... o tom ale reálně nic nevíš. ani já o tom nic nevím, proto nevyvozuju závěry. a raději podpořím malé zkrácení času, s tím, že možná projde.

a pořád si nenapsal co přesně ti na tomhle návrhu tak strašně vadí. že by ta věta o oslabení odměn? já třeba doufám, že ne. tobě to může být beztak úplně jedno.
 
Nahoru