• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Ostatní Zkrácení prodlevy mezi koly turnaje

DeletedUser5661

Guest
Ahoj, chci představit svůj návrh, který by mně a spoustě ostatním hráčům usnadnil hraní turnajů.

Jak známo, mezi jednotlivými koly je šestnáct hodin. Nicméně po několika kolech se dostaneme do bodu, kdy je jedno kolo v šest ráno a další může být tedy logicky nejdříve v deset večer. Takže člověk/elf musí buď vstávat nehezky brzy, anebo čekat do noci, aby se pohodlně dala stihnout všechna kola.

Proto navrhuji zkrácení prodlevy mezi jednotlivými koly o hodinu nebo o dvě. I taková malá změna by pomohla a zpříjemnila hraní turnajů.
 

DeletedUser341

Guest
6 ráno a nehezky brzy? 10 večer "pozdě do noci"? No nevim... :D
Se změnou bych každopádně souhlasil, ale už tu byla, co se pamatuji, navržena několikrát, a nic z toho, takže ani tentokrát to nevidim na nějakou pozitivní reakci od autorů :)
 

Lovec Krys

Legenda
2 kola ráno a večer nejsou problém, horší je to kolo před nimi, které člověk buď musí klikat v práci nebo vynechat a jet jenom na 5 kol (a lidi pracující na směny to mají ještě horší, ti stihnou klidně i jen 4 kola).

Takže za mne určitě souhlas.
 

DeletedUser5661

Guest
Ramaloke: Ne, deset večer je ok, ale jde o to, že pokud chci stihnout to kolo v deset, tak musím stihnout kolo předtím v šest ráno, jinak musím čekat třeba do půlnoci. A vzhledem k tomu, že mě pak v šest stejně budí zvířata, je to dost na prd, já svých osm/sedm hodin spánku prostě potřebuju.

Lovec Krys: No vidíš, lidi, co nemůžou pařit v práci, mi vypadli, to je taky pravda.
 

DeletedUser341

Guest
Tak když tě v těch 6 vzbudí zvířata... Tak nejdřív po ránu odehraješ turnaj, pak vyvenčíš zvěř, a před jedenáctou večer můžeš jet znovu :) A hned máš svých 7 hodin+...
Ale jinak souhlas, mne ten čas taky nevyhovuje (a to vstávám před šestou, spát chodim kolem půlnoci, a turnaj nějak stíhám, protože můžu hrát i v práci :) )...
 

DeletedUser5661

Guest
Neznáš moje zvířectvo, to vyžaduje okamžitou pozornost po dobu minimálně dvě hodiny od mého probuzení. Jakmile se pohnu, jsou na mně a ukázat jim hned poránu existující mobil nebo nedejbože počítač, způsobím tím naprosto smrtelné hysterické záchvaty!
 

iDavis

Legenda
Som taktiež jeden z tých, ktorým 16-hodinové medzery nevyhovujú a mať nejakú tú rezervu naviac by sa určite hodilo. Som za a myslím si, že pozitívnu reakciu od vyvojárov to bude mať..
 

OldMaGorr

Mistr slova
Návrh má samozřejmě i moji podporu. Poslední dobou mám skoro pořád problém v turnajích dohrát i šesté kolo - prostě čas nevychází.
 

LuciskaCh

Mistr slova
Já také souhlasím. Jelikož vstávám ve 4 ráno a chodím spát v 8 večer, tak většinou stíhám pouze 4 hvězdičky. To samozřejmě znamená, že do toho musím dát víc surovin, když jedu více provincií na méně hvězd.
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Ahoj,
Odpověď je ano chodíme sem. Můžeš si být jistý, že čteme všechny nápady a návrhy hráčů. :) Tento nápad se mi líbí a za sebe píšu, že má mou podporu. ;):rolleyes:
 

DeletedUser3281

Guest
Já to moc reálně nevidím, je potřeba si uvědomit, že body v turnaji za hvězdy stoupají a tudíž je režim nastaven tak, aby na ty poslední každý nedosáhl, když to pak smrdí 10. truhlou, kdy lidi co mají kouzelné budovy nemusí mít dia na jejich tunning. Já dává vždy 6 ale to je mým režimem. Vyhovovalo by mi nemuset to nějak hlídat ale přijde mi, že by to turnaje mohli spolkům zlehčit a mohlo by to pak vést ke zhoršení odměn, ale budu doufat že ne. Za předpokladu že nedojde k nějakým negativním změnám bych to podporoval.
 

Ludi

Veterán
Nemám problém ráno vstát a při kafíčku dát kolo turnaje, ale večer by to chtělo o hodinku dřív. Když člověk usíná uprostřed boje, tak to není to pravé ořechové ;) Takže 15 hodin by bylo fajn.
 
na těch 16 hodin jsem docela zvyklý (i když uznávám, že zrychlení bych se nebránil). Spíš by se mi líbilo, aby všechny funkce, které dnes trvají 1 den, trvaly pouze 23 hodin (stejně jako sousedská výpomoc). Zkrátka aby se to nenápadně pořád během toho dne neposouvalo, pokud má člověk nějaký denní rytmus. Ať už jde o výrobny nebo třeba kulturní budovy s bonusy apod. :)
 

DeletedUser5174

Guest
Se soucasnym nastavenim nemam az tak problem a stejne neverim ze by se to zmenilo :D
Ale moznosti prestat to kontrolovat (ted to musim dokoncit v tolik, abych mohl navazat za 16hod a stihnout dalsi...) bych se urcite nebranil, takze sem take pro :)
 

DeletedUser3346

Guest
Ono podobně jak jsem se ptal na časovou limitaci úkolů u eventu, tak u turnajů kde se jedná o něco zcela jiného ale zeptat se musím.
A proč vůbec to takto limitovat tím čekáním? Kdyby to podobně fungovalo i v dobrodružstvích tak by se řvalo že? Omlouvám se ale fakt nechápu důvod časové limitace. Když na to každý hráč má tak ať klidně sám za sebe dohraje turnaj dřív, o co jde?

Fakt se tady bude dohadovat o tom o kolik zkrátit časový limit aby to někomu vyhovovalo víc a někomu míň? Dobře tak to se můžeme bavit i o zadávání výroby. :D
 

DeletedUser341

Guest
Ale tohle je velmi zajímavá myšlenka, Turunene... Co takhle ten časový limit zkrátit na 0?
 
Nahoru