• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Za jistých okolností se nepřičte odměna z divu

DeletedUser309

Guest
***

Verze hry: 1.44.4
Prohlížeč a jeho verze: například FF 57.0.2 (64-bit), ale i v Chrome 63.0.3239.84 (Official Build) (64-bit)
Verze Flash Playeru: 28.0.0.126
Operační systém: Win10 Home
Rozlišení obrazovky: Full HD, ale i v 3440x1440
Herní svět: Arendyll

Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 4/5

Detailní popis chyby:
Při určitých okolnostech se po přihlášení objeví okno ohledně odměny za příspěvek v divu, ale vb se nepřičtou, bez ohledu na jakoukoliv snahu aktualizovat hru. Jestli se to týká i odměnových run, to nevím, to jsem nekontroloval.
Ověřeno opakovaně, nejedná se o ojedinělý případ
Pozice v divu ověřena - byl dokončený, ale ještě se nestavěl další level.

Kroky, které vedou k chybě (pro opravu chyby velmi nutná informace!):
1.nechám zásobník vb zaplnit časovými vb (pokud ho zaplním jiným způsobem, chyba se neprojeví)
2.nejsem přihlášený do hry
3.kdokoliv jiný dokončí div, ve kterém mám pozici s odměnou
4.po přihlášení do hry se objeví okno s informací o odměně, ale vb zůstavají na časovém maximu 10 (20) a žádným způsobem nelze odměnové vb získat / aktualizovat

Screen (obrázek) chyby:
Chyba nemá vizuální projev, nelze udělat screenshot, který by ji dokumentoval
 

Magni

Guest
Ahoj! :) Pokud se nepletu a chápu to správně, toto není tak úplně chyba jak se zdá, i když svým způsobem ano. Pokusil jsem se to vysvětlit již zde. Doporučuji tedy přečíst. Jednoduše řečeno, vědomostní body se vždy přičtou ihned po zavření divu. Ovšem samotná tabulka někdy vyskočí se zpožděním a to někdy dokonce až při dalším přihlášení. V každém případě, hráč vždy vědomostní body obdrží.

Pokud se ale pletu a jedná se o jiný problém, určitě mi to osvětli.
 

DeletedUser309

Guest
Ahoj Magni, jde o jiný problém. Popíšu krok za krokem, jak ho lze replikovat s 99% spolehlivostí.
0) sešli kouzlo na rozšířené úložiště vb
1) ujisti se, že jsi do cizího divu vložil dostatek vb, abys získal odměnu, nejlépe nějakou hodně vysokou, aby to bylo snadno vidět
2) večer před spánkem si vysypeš vb co máš v zásobníku
3) druhý den po probuzení se NEPŘIHLÁSÍŠ do svého města
4) požádej někoho dalšího, aby dokončil ten div
5) potom se teprve přihlaš do svého města (poprvé v daném dni)
6) ihned se ti objeví tabulka, že jsi získal odměnu z divu, řekněme 30vb, ale ...
7) bez ohledu na to, kolik se ti přes noc nastřádalo vb (8? 15?) a bez ohledu na to, že tvá odměna z onoho divu měla být těch 30vb, uvidíš pouze 20vb ve svém zásobníku

POKUD se přihlásíš v daném dni dříve, než někdo dokončí ten div, tak se ti odměna korektně přičte přes 20, ale ve výše popsaném postupu se odměna přičte maximálně do výše hranice časového zásobníku (20) a všechny zbývající vb se ztratí a žádným způsobem se už nikdy neobjeví.

Rád vysvětlím jakýkoliv krok, který byl nebyl jasný.
Ověřoval jsem to (leckdy nedobrovolně) už asi desetkrát ...

S pozdravem,
David
 
Nahoru