• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Začátečnický dotaz

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 254234
  • Vytvořeno

Deleted User - 254234

Guest
Tak už jsem tu zase s dotazem na zkušenější hráče: Má cenu stavět Jehly bouře? Pomůžou v boji či výcviku? Z diskusí tady nejsem moc chytrý - někdo na ně nedá dopustit, pro jiného je to zbytečně zastavěné místo, a já bych to nerad stavěl a za 14 dní zase boural...
 

DeletedUser341

Guest
Používáš luky v turnaji? Pokud ano, tak se vyplatí určitě. Pokud luky používáš minimálně, nebo vůbec, pak je to na zvážení... S rychlostí výcviku pomohou, ale rychlejší výcvik může být někdy i kontraproduktivní... 4 zbrojnice na max + kasárny na max + jehly na 6ce (v hobitech) = rychlost rekrutování cca 25 minut na políčko, tj. lehce přes 2 hodiny na celou frontu... bez dalšího divu (houbičky ideálně, slabší je val) je to strašně nevyužitý čas, pokud tu nesedíš nonstop (včetně noci) :)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
ahoj, pokud bojuješ v turnajích, tak za mě určitě ano. postavit, ale nepřehánět to s levelováním.

mně urychlí jehly na 3. úrovni celou frontu asi o 45 minut. dryádám i lučišníkům přidají zhruba 1k damage (13k > 14k). obě používám na 3 typy turnajů, takže jsem rád, že je mám silnější.

vždycky u toho nemůžu sedět celý den, aby se mi rychlejší fronta vyplatila - ale když můžu, je v pohodě, že vycvičím 6 oddílů namísto 5 za stejný čas.
 

Deleted User - 254234

Guest
@ramaloke Luky obvykle moc nepoužívám (v boji padnou většinou jako první), ale zrovna teď, v mramorovým turnaji, se mi v kombinaci s čarodějkama dost hodily :) Každopádně díky za rady, popřemýšlím o tom :)

@CorwinOfAmber Já u toho víceméně sedět celej den můžu, ale to se mi zase nechce :)
 
Nahoru