• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Vyřazení portálových bonusů z hlavních odměn věže

Co říkáte na portálové bonusy jako hlavní ceny ve věži

  • Vyřadit

    Hlasy: 22 81,5%
  • Ponechat

    Hlasy: 5 18,5%

  • Celkový počet hlasujících
    27

indian068

Znalec fóra
Kouzelky obytky obcas postavim dilny ne,dziny a zbrojire obcas.Jak sem uz psal nutne je ke hre nepotrebuji,nejsu na nich zavyslej.Samozrejme je dbre ze odmeny vyuzivate
 
Naposledy upraveno:

Ryny

Pokročilý žák
Ono je to stejně jedno, jelikož Marindor na beta foru potvrdil proceduru předávání návrhů, takže o tom, co se dostane až k vývojářům, rozhodují komunitní manažeři (a podle procedury se vývojářům předávají 3 návrhy každé 2 týdny z celého Elvenaru dle výběru komunitních manažerů).

A vzhledem k účasti v anketě žádné předání nehrozí. Evidentně jsem úplně minul cíl, když z cca 700 shlédnutí hlasovalo 16 lidí. Drtivé většině je to úplně putna. Zbytečná ztráta času.
 

Ludi

Veterán
@Ryny - tak to neber, sousta lidí fórum sice čte, ale nezapojuje se do diskuzí, natož aby hlasovali. Myslím, že téma vzbudilo evidentně značný zájem a předání vývojářům si zaslouží.
 

Mescal

Znalec fóra
Aktuálně: první boss --> portálový bonus 10 %
Do háje! :-(
Aktuálně mám v inventáři 175 kusů 10% portálového bonusu.
 
Naposledy upraveno:

Schoenfeld

Znalec fóra
S bonusy jsem na tom už téměř obdobně jako Lovec Krys. Byly ale chvíle, kdy jsem byl s nimi achichouvej. Nejenom tohle, ale v podstatě i další přebytky z Věže u pokročilých hráčů (dílny, paneláky), přebytky z turnajů (relikvie, kouzla, hlavně rozbité úlomky - přestal jsem kvůli nim hrát větší část posledního kola Turnaje) a třeba i momentální přebytky surek, to vše, při flexibilní přeměně ve vyspělou merkantilní společnost, založenou na vzájemně výhodném obchodě (tím nemyslím primitivní mince), by rozpohybovalo hru do vzrušujících obrátek. Obchod je ostatně jedním z hlavních motorů lidstva, že?
Stejně dříve nebo později musí vývojáři opustit své zatuchlé pohodlné hnízdečko, kousnout do kyselého jablka poznání, a spustit přeměnu hry na pořádnou obchodně-budovatelskou strategii.
 

Marian24

Znalec fóra
Ja radši Armu než obchod ....Myslim si , že vyvojari nam jednou daju taku kapitolu ,kde miliony zakl.surek sa nam rychlo stratia ze skladu .
 

Kouzelnicka banka

Kolemjdoucí
Portálový bonus jsou v podstatě suroviny, které jinak musíte vyrobit v budovách, co vám zaberou půl města. Znám hráče, co mají klidně 20 budov spřátelené rasy a nadávají na portálové bonusy. Přitom řada kapitol ve hře jde udělat jen s portálem a bonusem a na volné ploše můžete mít užitečnější budovy.
 

Lovec Krys

Legenda
@Kouzelnicka banka Platí ale jenom do určitých kapitol. V posleních kapitolách je lze využít pouze na ušetření místa za 1 budovu anebo ušetření surovin.
Počínaje Elvenary:
Elvenarové - první technologie jsou za meziprodukty - nelze naklikat požehnáními. PPčkama lze odklikat vše od 5. sloupce do konce
Ambasády - meziprodukty se používají během celé kapitoly, nicméně tak kolem poloviny výzkumů lze naklikat PPčkama.
Obchodníci u Unuru - první kapitola, kde PPčka pouze šetří suroviny na výrobu jedné osadnické suroviny - pouze na začátku je pár technologií na výzkum požadující tuto surovinu, na zbytek je potřeba postavit flotilu osadnických budov.
Týmový duch - PPčka umožňují ušetřit jen místo za jednu osadnickou budovu - Náměstí uvítání. Zbytek osadnických surovin (a výzkumů) jen přes osadníky.
Pomsta vyhnanců - PPčka šetří místo za věže světla - jejich produkci, která je potřeba na osadnickou výrobu a vylepšení osadnických budov. Věže světla je přesto potřeba postavit (a zbourat), pouze nemusí stát ve městě delší dobu. Hlavní osadnické suroviny produkují líhně, kterých je potřeba postavit co nejvíce - ty poslední výzkumy jsou prostě masakr trvající každý 1-2 týdny i při 18 plně vylepšených 6x6 osadnických budov.
 

shangila

Pokročilý žák
A co takhle pro nešťastníky s inventářem zavaleným nepotřebnými výhrami zřídit trh s těmito "přebytky"?:):)
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Ryny

Jen bych ti chtěla napsat, že nikdy žádný navrhnutý nápad není zbytečný. Spíš než na účast anket koukáme na to, jak se k nápadu staví a vyjadřují ostatní. Mnohdy to značí, jak se k nápadu hráči staví a společně dojdou i k vylepšení nápadu.

Tento nápad se líbí i nám a proto byl poslán dál.
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Ono by to možná chtělo u těch odměn trošku zapracovat dle potřeb každé kapitoly, co jsou od každého hráče v datech (či při testování kapitoly týmem vývojářů-testerů) k dispozici. Ani by tak nemuselo jít výhradně o každou kapitolu jako spíše o dominantnost klíčových surovin v kapitolách.
A tuto mechaniku máme už i delší dobu zavedenou ve hře (jako příklad třeba uvedu produkční budovu, kde v u prvních kapitol dostáváme Mince + Kladívka, od kapitoly tuším Lesních Elfů dostáváme Manu, další Božská semínka,...a to ze stejné budovy). K tomu navíc hodit do placu zbylé Objevené suroviny - Unurium a Orky či co je nejvíce dle dat jednotlivých hráčů potřeba. Následně to pak promyslet, jakou surovinu z nich rozvrhnout do konkrétní kapitoly či skupinu kapitol. Následně by hráč v závislosti na jeho kapitole měl možnost dostat odměnu z hlavních truhel (ale i z těch menších) přávě z "potřebné" odměny místo nepotřebné, co skončí v inventáři.
Toto mi přijde jako reálná možnost, mnohem lepší než ta, že po zpackané kapitole, kde je přehnaný či nedostatečný počet té či oné suroviny, dostaneme za půl roku další kapitolu, kde ty přebytky z minule se zase budou hrotit v nedostatky.

Jen úvaha.
 
Naposledy upraveno:

Tinuviel

Pozorovatel
Ahoj,
Já bych navrhovala, aby stejně jako runy (blíží se doba, kdy je bude možné směnit do divu za body), našly i portalové bonusy nové využití, aby nováčci o ně nepřišli a pardalové je mohli využít i jinak.
A jestli bych je odněkud odstranila, tak u rozvíjejících se budov jako top odměnu - nelíbí se mi třeba u polárního medvěda a dalších, myslím, že kdyby nechali 5% příděl zásob a nebo mincí, bylo by líp.
 

Danber7777

Pokročilý žák
Jen malinko poupravím Mám na w asi jako každé větší město nasbíraných spoustu vb tím spíš,že jsem je fakt dost šetřil od začátku hry,ale nedokážu si představit momentálně hru bez nich kde mi je spotřebovávají lodě každých 6hodin Vyrábět je v akademii kouzel se mi nechce tam je potřeba vyrábět jiné věci
 

Najdana

Znalec fóra
Portálový bonus jako odměna ve věži není pro mě až takové velké zlo, jako když se na mě z věže stále sypou akční artefakty, ke kterým druhá základní deska není dodatečně (bez akčních nákupu) k mání.
 

Tinuviel

Pozorovatel
Najdano,

ale je tu spousta nováčků, kteří je naopak zase potřebují a mají právě jen tu základnu a nebo naopak i hráči, co mají i druhou základnu. Takže za mě palec nahoru, že se dané artefakty dají získat znovu. V akademii se objevují pouze zřídka a ještě k tomu ne všechny. A pokud nemáš slušný příjem očarovaných úlomků z knihoven, tak z každého artefaktu, který nepotřebuješ máš slušný příjem.

Nehledě na to, že INNO začalo s novými odměnami - očarované svazky (i když nejsou lehce dosažitelné), kde např. z posledního zimního eventu zde bylo možné si vybrat jednu ze 3 základen zimních rozvíjejících se budov.
 
Nahoru