• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.86

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

Prealiena

Velmistr písma
Já bych tu prohlížečovou verzi úplně nerušila. Přece jenom prohlížet si a přestavovat město na velkém monitoru je praktičtější. Pro mne je vždycky úleva sednout si večer k počítači a po celém dni na mobilu si prohlédnout město na obrazovce. To si to pak člověk vychutná.:)
 

DeletedUser4336

Guest
No to je asi jediné v čem nebude mobil nikdy lepší, i kdyby se chtělo. Boje nepočítám, stejně většina bojuje na automat. To je taky zvláštní, vždy když jsem bojoval na mobu, tak to někdy šroubovalo a šroubovalo, šroubovalo a šroubovalo, a výsledek vylezl až za nesklutečně dlouhou dobu.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
vyvoj aplikace NENI ZAVISLY NA VYVOJI PROHLIZECOVE VERZE, pracuji na tom totiž naprosto jini vyvojari
Je mi líto, ale informace, které zde uvádíš, nejsou pravdivé. Ano, před spuštěním (a nějakou dobu i po spuštění) mobilní verze jsme měli speciální tým, který se věnoval jen a pouze mobilní aplikaci. Nicméně již delší dobu tomu tak není, tento tým byl sloučen s tím hlavním, což znamená, všichni vývojáři pracují současně na mobilní i prohlížečové verzi.

Ač se může chvílemi zdát, že upřednostňujeme určitou verzi hry, tak funkce, které do hry přidáváme, vytváříme podle předem stanovených priorit, aby vývoj obou verzí probíhal rovnoměrně. Určitě tedy nemohu souhlasit s tím, že se některé verzi věnujeme více.
 

DeletedUser2988

Guest
Tak nechapu, proc se tu nedavno psal opak, ze jsou dva tymy vyvojaru nezávislých na sobe... tady uz fakt leva ruka nevi, co dela prava... informace psana pred mesicem uz neni aktualni, super
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Smím se prosím zeptat, kde přesně někdo z Elvenar týmu tuto informaci oficiálně sděloval či nějak jinak potvrzoval? :)
 
Nahoru