• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.86

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

Deleted User - 500563

Guest
Blíží se nová aktualizace, která proběhne ve čtvrtek 22. srpna. Co říkáte na novou verzi 1.86? Chcete-li nám cokoliv sdělit, nyní máte příležitost!
 

DeletedUser7138

Guest
Za mobilní apku moc změn není. Přivítala bych více změn .Bylo by dobré se jí více věnovat. Oproti hráčům ,co hrají na PC, jsme v nevýhodě.
 

DeletedUser2988

Guest
do konce roku jsou hlasene změny co se tyce zpráv a vkladani vb do divu sousedům, tak se nechme prekvapit
 
možná jsou změny malé, ale je lepší dělat změny častěji a ne to všechno hromadit, až toho nebude více a pak vypouštět. Navíc updaty často řeší i přípravu hry na eventy a další akce a k tomu se prostě jen přišoupnou hotová vylepšení a opravy
 

DeletedUser7138

Guest
No to ano. Ale vzhledem k tomu ,ze apku používá stále více hráčů, tak by bylo dobré se zabývat více hlavními chybami, které znevyhodnuji hráče, kteří používají jen mobil. Je dost nepříjemné nemoci např. vkládat body do divů apd.
 

Lovec Krys

Legenda
@Luciasek 7 II Ono je to vzájemné. Oběma platformám něco chybí. Jinak apel na věnovat se jedné na úkor druhé je zcela zbytečný - mají je na starosti 2 různé týmy - koneckonců jsou to dvě různé technologie - web+html5/flash vs. web + mobilní aplikace pro Android.

Jinak by mě zajímala motivace lidí hrajících jen na appce - to už máte jen mobily a nemáte doma ani pořádné počítače nebo alespoň notebooky?
Chápu dočasně na dovolené apod. ale trvale?
 

Fjorgyn

Znalec fóra
@donutka chápu odpočinek od PC, když ho má člověk v práci, ale ničit si oči na na malé verzi PC zvané mobil není zas taková výhra. Ale ano, lépe se s tím válí na gauči :D
 
nevím, já bych teda nejradši nehrál elv na appce vůbec. Všechno je to tak titěrné a nepohodlné na ovládání. Ale v práci nemám alternativu a na ty sousedské výpomoci je to nedocenitelné.
 

DeletedUser2988

Guest
hrala jsem elvenar na pocitaci 1,5 roku a pak jsem presla na apku... nejak nevidim duvod prestat hrat hru, ktera me bavi, jen proto, ze ji mohu (a chci) hrat jen v apce... kazdy to ma jinak preci a titerne mi to neprijde, je to o zvyku :) nehlede na to, ze hraju většinou cestou do prace a z prace v mhd, doma uz neni tolik casu
 

DeletedUser7138

Guest
@Luciasek 7 II Ono je to vzájemné. Oběma platformám něco chybí. Jinak apel na věnovat se jedné na úkor druhé je zcela zbytečný - mají je na starosti 2 různé týmy - koneckonců jsou to dvě různé technologie - web+html5/flash vs. web + mobilní aplikace pro Android.

Jinak by mě zajímala motivace lidí hrajících jen na appce - to už máte jen mobily a nemáte doma ani pořádné počítače nebo alespoň notebooky?
Chápu dočasně na dovolené apod. ale trvale?
Mám jen mobil. PC mi nefunguje a nejsem tak bohatá, abych si mohla koupit nový.
Oběma sice něco chybí, ale je rozdíl, jak dlouho obě fungují. PC uz léta a mobil krátce. Asi je jasné, ze na mobilní apce by se melo pracovat intenzivněji uz proto, ze tam chybí dost podstatně věci. Např. jsem v kapitole, kde nemam jeste div. Sice je mám vyzkoumane, ale runy ani u jednoho jsem nesezbirala. V události mám úkol vlož 25 bodů do divu. Tak pro mne událost bohužel skončila. Svůj nemam a jinému hráči dat body nemohu. O to méně relikvií i sesbiram. Atd. Nehledě na to, apky dnes používá spoustu lidi častěji nez, ze by hry hráli na PC. Když bude apka dobrá, Inno bude mít mnohem více hráčů.
 
ona je appka trochu osekaná i proto, aby ta hra nebyla na mobilech/tabletech moc velká a náročná na výkon... potom by appkaři zase nadávali, že je to na jejich telefonech nehratelné a že nemají peníze na lepší...
 

DeletedUser2988

Guest
kupovat si kvůli hře každý rok nový telefon je nesmysl, a třeba já toto odmítám, i když na nový telefon mám (proc kupovat kazdy rok telefon za 30tisic?)....nehlede na to, ze tu xkrat byly potvrzeny komplikace i na fungl nových a kvalitních telefonech, včetně me, coz jsem resila vloni i ja... a naopak nekteri hraci, co maji telefony starsi a levnejsi nemaji žádné komplikace... pokud se te appka netyka, tak nevim, proc ti vadi hraci, kteri v ni fungují, a muze ti byt ukradene proc a na cem hraji, protoze vyvoj aplikace NENI ZAVISLY NA VYVOJI PROHLIZECOVE VERZE, pracuji na tom totiž naprosto jini vyvojari
 

DeletedUser4336

Guest
S tím by se dalo souhlasit (sic já bych jen na mobu určitě nehrál, už kvůli stavbě města). Jen jestli vývojem mobilní aplikace netrpí vývoj prohlížečové verze ;-).
 

DeletedUser7138

Guest
@Pauleo jak psala donutka, na apce pracují jiní vývojáři. Prohlizecova verze funguje uz pár let a celé ty roky se na ni pracuje. Tak nevim proč by měla trpět. Když uz apku pustili do světa, tak by na tom měla byt co nejlépe, aby ten rozdíl v chybách nebyl tak velký.
 

DeletedUser2988

Guest
@Pauleo vyvoj aplilace neovlivňuje vyvoj prohlížečové verze... jsou to dva oddelene tymy vyvojaru.... to je jako kdybys rekl, ze prace prodavacky ovlivni praci ridice autobusu, kazdy dela, svoji praci
 

DeletedUser4336

Guest
No jo, ale tady spolu oba výtvory úzce souvisí. Práce prodavačky ovlivní práci řidiče autobusu jedině tak, že si třeba prodavačka vezme pěknou sukýnku, a to řidiči autobusu, když si jde ráno koupit svačinu do práce, velmi zpříjemní den (pozn. nejsem řidič autobusu). Stačí vsadit na širší komunitu hráčů mobilních zařízení, a vyprdnout se na hráče na počítačích, kterých ubývá, nebo aspoň co se jednodušších her týče. Třeba by dnes verze na prohlížeči byla uživatelsky jinde, kdyby vůbec kdy neexistovala mobilní hra. Jistě, teď se dá říci, že jde o spekulaci, ale něco na tom určitě je. Je to sice jiný tým, ale pracují pro stejnou společnost a na propojeném projektu.
 
Nahoru