• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.85

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

DeletedUser2988

Guest
prave se mi stahla aktualizace na mobilni verzi a nevidim ve meste nektere budovy.... :eek: restart nepomaha
 

Prealiena

Velmistr písma
Po aktualizaci mi na mobilu zmizela manufaktura na svitky. Sklízet a zadávat se dá, jen mám ve městě divný plac trávníku. Zkoušela jsem vyzvednout a znovu posadit, ale nepomáhá.
 

tupecpolni

Znalec fóra
Ještě nemám aktualizaci, ale také jsem neviděl budovy. Pomohlo mi vynucené ukončení a vymazání mezipaměti.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Po aktualizaci mi na mobilu zmizela manufaktura na svitky. Sklízet a zadávat se dá, jen mám ve městě divný plac trávníku. Zkoušela jsem vyzvednout a znovu posadit, ale nepomáhá.
Ahoj, problém byl našimi techniky před pár hodinami odstraněn, pro správné zobrazení budov by nyní mělo stačit se odhlásit a opětovně přihlásit. Pokud by to nepomohlo, dejte nám prosím vědět.
 

DeletedUser3346

Guest
Aktualizaci musím pochválit, fakt mnohem lepší než některé které dřívější kosmetické. Ale musím se ptát kdy přes mobil uvidím že mi někdo napsal zprávu a třeba i možnost odepsat na zprávu a kdy se mobiláři dočkají toho že můžou dávat VB jiným hráčům do divů? Hlavně že se vkládání VB jiným do divů dává jako úkol eventu že? Připadá vám to fér?
 
Nahoru