• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.85

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

Deleted User - 500563

Guest
Co říkáte na změny ve hře? Brzy dojde k nové aktualizaci na verzi 1.85. Podělte se s námi o váš názor! Máte-li jakékoliv připomínky, napište nám je do diskuze!:)
 

DeletedUser6523

Guest
Vypadá to pozitivně,nicméně bych uvítal jak na desktopu tak na tabletu možnost zadat výrobu ve všech stejných manufakturách najednou.Zatím to jde jen na tabletu pro dílny.
 

Prealiena

Velmistr písma
Samé dobré zprávy pro další aktualizaci, chválím. Nicméně bych u upozornění raději uvítala záložky na obchod, sousedskou výpomoc a akce se společenstvím (dobrodružství, přidání/odchod členů) podobně jako v návrhu @LuciskaCh
Shrnutí: Přidání záložky do oznámení (jako je tomu např. u novinek nedávno přidaných)

Podrobnosti: Pokud rozkliknu oznámení, tak by tam mohly být záložky 1. společenství (vše, co se týká společenství, kdo motivoval, kdo odešel, kdo byl přijat), 2. motivace (motivace od ostatních sousedů mimo společenství), 3. trh (kdo přijal moje nabídky)

Důvod: Když dám pár nabídek na trh, tak mi kvůli oznámení, že je někdo přijal, zmizí někteří lidé co mi motivovali. A to je zrovna pro mě problém, protože mám několik sousedů s kterými si motivujeme pravidelně navzájem, ale když mi oni zmizí a já jim, tak na to postupem času zapomeneme. Je samozřejmě možnost si je najít na mapě, ale to je velice zdlouhavé. Zrovna jsem po dlouhé době namotivovala úplně všem sousedům, co mám v dosahu a zabralo mi to přes hodinu. A na to prostě nemám čas. Bylo by mnohem rychlejší si je prostě jen najít v oznámení, hlavně by to bylo prospěšné ve hře, že by díky tomu více sousedů motivovalo i ostatní, o kterých vědí, že motivaci vrací.

Dopad: Snad více motivování
https://cz.forum.elvenar.com/index.php?threads/záložky-v-upozorněních-předáno.2249/

Grafické zobrazení různých akcí mi stejně přijde zbytečné v porovnání s tímto návrhem.
 

Deleted User - 488716

Guest
Líbí se mi, že se budu moct při procházení nabídek na trhu podívat, kolik surovin mám. V mobilní aplikaci to jde, v prohlížeči mi to docela chybělo.
 

iDavis

Legenda
Veľmi dobrá aktualizácia, niekoľko užitočných vylepšení v jednom.

Čo sa týka správ, na FB sa pár dní dozadu vyjadrili, že sa jedná o zložitejšiu funkciu ako sa zdá, keďže cieľom je umožniť komunikáciu aj medzi prehliadačovou a mobilnou verziou zároveň. Vypadá to ale, že je to medzi prioritami, takže dúfam, že termín do konca roka, tak ako to avizovali v jednom z posledných streamov, bude reálny.
 

DeletedUser4336

Guest
Aktualizace dobrá, ale furt mi vadí to, že jsou hráči na některém systému nuceni přecházet na druhý, pokud chtějí efektivně hrát. Co chybí na mobilu je dlouhodobě probírané, ale mě zase třeba vadí, že kvůli motivacím mnoho hráčů musí odhlásit prohlížečovou verzi, připojit se na síť na mobu, tam motivovat, a pak zase zpět (ani naráz to nejde provozovat). Když stejnou akci dělám na kompu, je hledání efektivní kultury daleko zdlouhavější (takže tam mnoho lidí radši flákne prakticky vyhozenou motivaci za minimum), po nějaké době mě už nabaví ani hledat chatrče (to se pak motivuje automaticky další v pořadí), taky jsem nepochopil, proč na mobu jdou motivovat rozestavěné sídla, zatímco na prohlížeči ne, takhle někteří hráči ze světa nejdou vůbec motivovat, zatímco na mobilu spolehlivě i s odměnou. Hromadné výroby, které mají pozitivní nebo negativní (dle platformy) účinek, se tu už též řešily.
 

papap

Mistr slova
Pauleo i na počítači existuje simulace mobilní aplikace,kterou já využívám kvůli rychlé motivaci,jelikož moje 12 let stará nokie by to asi nedala.Takže na mobil se přecházet nemusí.
 

DeletedUser4336

Guest
papap >> Jo, o té jsem tu nedávno psal. Ale i tak se musí odhlásit, resp. se to odhlásí jinak samo, a navíc ta aplikace mi přestala asi před třemi týdny fungovat, a nejde to už ani nainstalovat, předtím to začlo při spouštění zamrzat, a instalace zase hlásí furt chybu, ať se připojím na internet, a dál se nedostanu. Takže tak jsem skončil s emulátorem.
 

Prealiena

Velmistr písma
@mr.cash
V Akademii kouzel - záložka řemeslná výroba: Vyrobením něčeho.
Pokud nemáš Akademii kouzel, máš na výběr mezi jejím postavením a ukončením plnění úkolů (dále můžeš sbírat korály po okrajích vesnice).
Upozornění: Jakmile Akademii kouzel postavíš, již nejde zbourat.

Prosím už ne, ptá se na to skoro každý, tak si přečtěte wiki, snad.
 

papap

Mistr slova
Turnaj vypadá dobře.Jen bych ještě udělal výběr jednotek pomocí kláves a odstranil bych i to skvělé,co se zobrazí po dokončení provincie v turnaji,to je tam také zbytečné,podle mého...
 

Lovec Krys

Legenda
@Pablo7011 Nemáme náhodou všichni stejnou? Prostě ta, na které je server. Tzn. že jestliže oznámí, že ve Čtvrtek xx.yy.zzzz provedou aktualizaci, tak od té doby tu verzi máme všichni. Na rozdíl od mobilní aplikace se jede přes prohlížeč vzdáleně, tzn. je jen jedna verze na serveru.
 

DeletedUser6523

Guest
@Pablo7011 Nemáme náhodou všichni stejnou? Prostě ta, na které je server. Tzn. že jestliže oznámí, že ve Čtvrtek xx.yy.zzzz provedou aktualizaci, tak od té doby tu verzi máme všichni. Na rozdíl od mobilní aplikace se jede přes prohlížeč vzdáleně, tzn. je jen jedna verze na serveru.
Tomu rozumím,ale zjistím nějak,že už je ta nová verze na serveru?Na tabletu se to zobrazuje.
 

Lovec Krys

Legenda
@Pablo7011 Přímo asi ne (nebo o tom nevím), ale pokud ohlásí aktualizaci na Čtvrtek a je Pátek, tak pokud neoznámí něco jiného, tak můžeš počítat, že už tam je.
 

iDavis

Legenda
@Pablo7011 pri načítavaní hry je dole uvedený názov verzie; ak je tam teda číslo rovnaké ako číslo ohlásenej verzie na fóre, znamená to, že už je aktívna. Dá sa k tomu dostať aj cez nastavenia hry.
 

Deleted User - 488716

Guest
Pro zjištění verze v prohlížeči stačí kliknout pravým tlačítkem myši a v menu, které se objeví, je ta verze uvedena také.
 
Nahoru