• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.83

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

DeletedUser5695

Guest
tak na androidu je prohledání oznámení a vratka motivace rychlost metelesku blesku, i zadávání např kladívek je pomalejší a i před zavedením zadání hromadné výroby je rychlost vyšší na mobilu, ale asi nemám optimální rychlost pc a připojení :)
 

DeletedUser4336

Guest
Tak to si nemyslím, že je na mobu něco pomalejší, jediné co je na mobu opravdu špatné je manipulace s městem (a prakticky všechny vlastnosti, které jsou ve hře na bázi nutnosti vyhledávání mobilní verze obchází, co třeba výběr úkolu dobrodružství, na PC opět nesouvislé klikání a odskakování nahoru-dolu, takže chaos). Ale ta je daná už od samotné podstaty dotekového a ne tak přesného ovládání a zobrazovacích možností přenosných zařízení, s tím se hra musela smířit, když do takového rozšíření šla, tam řešení není. Až hru naprogramují pro uživatele vajíček tamagoči, tak kvůli nemožnosti hru hrát můžou hráče rovnou vrhnout na konec hry.
 

Fjorgyn

Znalec fóra
@Pauleo - Sice má mobilní aplikace výhodu (což by se mělo s novým dobrodružstvím společenství radikálně změnit viz beta) při vybírání úkolů, ale sběr je o hodně pomalejší, přesně jak píšeš mobilní aplikace má nepřesné ovládání, člověk neví na co pořádně kliká a když jede se společenstvím na body, pak ovládat přes 20 dílen a 20 manufaktur (které jsou namačkané vedle sebe) je v mobilní aplikaci pro mě horor. Ani nevím jestli v mobilní aplikaci zjistím co je právě vyrobeno v konkrétní budově.

Když porovnám turnaje: pc vs můj tablet. Pc u mě jasně vyhrává.

Když porovnám zadávání výroby ve stejných manufakturách díky šipkám, tak na pc mám stejnou činnost také udělanou mnohem rychleji.

Jinak mě osobně se na tabletu oznámení seká a nefunguje plynule posouvání a reaguje jaksi se zpožděním, zbytek hry zároveň běží bez problému.

Takže, budu se opakovat, jediné u čeho mi mobilní varianta ušetří čas je právě jen výpomoc ve společenství :)

A osobně obdivuji lidi co si hrají elvenar z mobilního zařízení. Protože já bych tuto hru už dávno nehrál kdyby nebyla na pc :)
 

DeletedUser4336

Guest
No já nevím, když vybírám manufaktury levou šipkou na mobu ve vlaku např., tak to mám zhruba podobně rychle jako na PC i pomocí klávesky (tam to spíš překombinuju a jsem rychlejší než odezva byť celkem rychlého počítače), pokud chci teda zadat ve všech a ne si už vybírat, tam už automatický výběr naráží. Turnaje na PC jsou pro mě spíš pohodlnější, protože si lépe vše opticky vyhodnotím a mám daleko rychleji řešení co použít, což ale může znamenat že jsem lama, někdo to tam nabouchá i naslepo. To že se mobilní verze seká se mi sice taky někdy stávalo, ale zase se mi taky stává, že u prohlížečové verze mi někdy docela často skáče chyba toku dat a celá hra se mi zcela načte a pak musím zjistit co se provedlo a co už ne, přitom inet mám v pořádku, a hrál jsem tu i daleko náročnější hry na datový tok a bez problému, takže je to asi spíš tím jak Elvenar k datům přistupuje. Jinak já bych taky nechtěl hrát na mobilu, prostě jsem zvyklý na velkou plochu a přesné ovládání, na mobu bych takovou hu hrát nezačínal, ale na tabletu už to taky může být jiné. Manipulace s městem je dost opruz, kolikrát nadělám víc škod než užitku. Ale zase je fakt, že problém jsem měl spíš s menšími budovami, s těmi stále se zvětšujícími manufakturami, apod. ne.
 

DeletedUser5474

Guest
Jo ta manipulace s budovami mi v mobilu fakt moc nejde, pokud chci přestavět město tak jedině na PC, tam je to daleko pohodlnější. I celkově další manipulace, a jak zde píšete, tak na mobilu dávám jenom výpomoc, jinak hraju jenom na PC, toť můj názor :)
 

GorGlin

Veterán
Stále když otevřu Google play, mám na jednom mobilu verzi 1.82 a na druhém 1.83.
Nemáte někdo radu jak to vyřešit?
 

luterina

Veterán
@GorGlin někde v historii jsem měla podobný dotaz a co si vzpomínám, tak mi někdo z týmu psal že to není v rukou Inna ale provozovatele, tedy že nezbývá než na aktualizaci až jí poskytne jen počkat.
 

DeletedUser4336

Guest
Myslím že provozovatelem se myslí provozovatel obchodu, z kterého se aplikace stahuje, tzn. pro android Google Play.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Stále když otevřu Google play, mám na jednom mobilu verzi 1.82 a na druhém 1.83.
Nemáte někdo radu jak to vyřešit?
Mohu potvrdit, co tu již bylo řečeno. Nová verze aplikace je vždy zpřístupňována postupně ve vlnách, nikoliv tedy najednou. Důvod je jednoduchý, pokud by se ve hře objevila nějaká závažná chyba, máme velký prostor pro její opravu. Když bychom ji ale zpřístupňovali globálně, nic takového by nebylo možné. Proto prosíme o trpělivost, nová verze se ti v Google Play objeví co nevidět.
 

luterina

Veterán
Již je úterý a aktualizace nikde, do kdy asi tak Inno počítá, že aktualizace bude zpřístupněna všem?
 

DeletedUser467

Guest
Proč se to vždy při zadávání výroby "po novu" přiblíží? Trochu otravné to pořád oddalovat :/
 
Nahoru