• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.83

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

Deleted User - 500563

Guest
Vážení hráči,

v pondělí 15. července dojde k aktualizaci na verzi 1.83. Napište nám jak se vám libí nová verze do naší diskuze. Těšíme se na vaše příspěvky. :)
 

Prealiena

Velmistr písma
Konečně hromadné zadávání produkčních budov a konečně sbírání truhel za sousedskou výpomoc i v mobilu. Opravdu se těším, dlouho mě žádná aktualizace takhle nenadchla.
 

Lovec Krys

Legenda
Kdyby se ty bedny raději automaticky přičítaly v obou verzích, bylo by to lepší. Když náhodou dám sousedskou, tak se ty bedny stejně neobtěžuji hledat.
 

DeletedUser5695

Guest
Taky super, chválím, jen bych se přimlouvala za hromadné zadávání i v PC.
 

DeletedUser3346

Guest
No po delší době celkem přínosná aktualizace pro aplikaci Elvenar. :) A to je fakt že truhly by se měli objevovat stejně jako po aktualizaci apklikace i v prohlížečové verzi a pro připomínače že je to něco zase složitého říkám že vzpomínáte na prvotní prohlížečovou sousedskou výpomoc? Tam odměna z truhly najela automaticky a až pak se to muselo hledat po městě. Nejde o to usnadnit líným hráčům klikání, spíše jde o to že v opravdu velkých městech se hůře a déle hledá protože se to donačítává.

Jinak se asi musím chopit iniciativy a rýpavě se ptát: A vkládání VB do divů přes mobilní aplikaci bude kdy? Ví innogames vůbec o tom požadavku něco?

No tak hlavně ať se praporky společenství zobrazují správně že? :D:D:D To fakt dokáže ohromit a překonat očekávání :D
 

Lovec Krys

Legenda
@Turunen Líní hráči jako já na sousedskou prostě kašlou. (alespoň do doby, než to půjde jako na mobilní appce klikat bez nutnosti lézt do města)
 

DeletedUser5695

Guest
nevím, co dělám špatně, ale v apce mi odměna za sousedskou výpomoc nenaskočila ani včera, ani dnes. Když vstoupím do města, nevidím možnost motivace, pokud motivuju zvenku jako doposud, žádná truhlička se nenabídne, ale apku používám chvíli, tak možná něco dělám blbě, díky za radu

@Turunen přijde mi, že mimo spolek na sousedskou výpomoc lidi kašlou i s apkou
 

DeletedUser5831

Guest
Arw. to bude tím, že aplikace je ještě ve verzi 1.82 ;) podle toho jak se mi ty aktualizace apky objevovaly to bude až tak v pondělí.
Jinak to hromadné zadávání výroby se mi líbí aspon nebudu muset tolik klikat:D
 
patřím mezi pár vyvolených, kteří tu výrobu měli na testování a hlavně v dílnách je to super (pokud teda nechceš v některých vyrábět něco jiného - možná během DS). A u manufaktur je to určitě zlepšení, ale ta možnost hromadné výroby by tam taky byla fajn :)
 

DeletedUser5831

Guest
Počkej to mi chceš říct, že to u manufaktur nefunguje? Jich mám 24 tak tam by mě to moc pomohlo.
 

DeletedUser5695

Guest
Ahoj, tak jsem asi byla vyvolená, protože dílny jsem mohla vybírat hromadně od nainsalování apky, tak jsem myslela, že je to norma a moc za to děkuju vývojářům, je to super.
Manufaktury vybírám už 3. den novým způsobem, to také chválím :), i když řešení u dílen mi zatím vyhovuje více, ale nemám živoucí, tak to může být tím.
Ale motivační truhličky nic, počkám chvíli a případně přeinstaluju :) a děkuju za rady
 

DeletedUser6399

Guest
Já tedy také měla hromadné zadávání u dílen už dlouho, cca měsíc. U manufaktur to sice nejde hromadně, ale přeskakování u šipek opravdu hodně zrychluje. Mám 16 manufaktur základní suroviny, 6 první bonusové a 5 druhé bonusové a je to zadané opravdu za chvilku.
Truhly super!! vždycky jsem na pc udělala truhly a potom to dojela na mobilu, takže jsem ráda, že to budu dělat teď celé z mobilu, kolikrát jsem s pomocí počkala až budu na pc a tím i třeba jeden den vynechala. Jelikož si ve společenství tímto dost pomáháme, bylo to ode mě nefér...
 

GorGlin

Veterán
Inno stahlo aktualizaci na apku?
Jsem si jí spokojeně nainsaloval a žena má v google play pořád 1.82.6
nebo má nějaké jiné internety?

má taky někdo podobný problém?
 

DeletedUser4336

Guest
Změny a doplnění aplikace na mob jsou samozřejmě super, ovšem přijde mi, že pomalu začíná nastávat onen zlom, kdy mě hra začne přestávvat bavit, kvůli neustálému klikání navíc prohlížečové verze oproti mobilní. Téměř každá funkce, která je převedena vyžaduje u prohlížeče něco hledat a klikat, kdežto u mobilu se sama nabídne (např. motivace), a hromadné zadávání byť jen v dílnách vše dotváří (předtím pouze testovací fáze, to se dalo omluvit), protože nevěřím, že v dohledné době vývojáři do prohlížeče něco podobného zakomponují, zda vůbec.
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Počítač je sice klikfest, ale vše jde udělat s rozumným strojem a internetovým připojením velice rychle oproti mobilní aplikaci.
Jedinou výhodu v mobilní aplikaci je rychlost jak se dá rozdat sousedská výpomoc ve společenství (a tuto jedinou využívám). Ale například projíždět oznámení a hledat tam kdo z opravdových sousedů mi dal výpomoc je na mém tabletu Yoga 3 porod a je pro mě rychlejší udělat vratky přes PC, navíc po poslední aktualizaci, kdy se člověk nemusí vracet do vlastního města, je to ještě rychlejší.
 
Nahoru