• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.78

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

DeletedUser4336

Guest
Tak já na mobilu zadávám jen v terénu, jinak ne, nemám paušál s daty, a mít běžet kvůli tomu furt wifinu, kterou jinak nepotřebuji, nechci. Takže v terénu použiju mobil, jinak nadávám u PC, jak se furt myslí jen na mobilní aplikaci, a musím např. u dobrodružství klikat jak šílenec při změně úkolů, apod. ;-) Občas si říkám jak dlouho mě to bude ještě bavit, když se s tím nezačne něco dělat :). Resp. mě je jedno že něco dělám, když vim že to musí dělat všichni, ale cítím se jak opičák, když ve stejné hře najednou někdo má velmi zefektivňující funkci, kterou já nikdy na platformě, na které převážně hraju, neuvidím.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2988

Guest
ona aplikace je pořád pozadu, takze psat tady, ze se mysli jen na aplikaci, kdyz my, co hrajeme jen na apce, nemame ani zprávy, ktere jsou v prohlizeci samozrejmosti... mohla bych pokracovat s dalsimi a dalsimi vecmi, ktere v aplikace stale nejsou a v prohlížeči ano... do ted bylo zadavani vyroby v aplikaci 2x zdlouhavejsi nez v prohlizeci, tak to konecne opravili, zprav se nedockame nikdy... rok jsme cekali na turnaje, rok jsme cekali na prispivani do vlastnich divu... do cizich to stale nejde...
na kecy tohoto typu, ze se pracuje jen na apce me dokazi akorat vytocit a hlavne jsou vzdy od lidi, kteri apku vidi 1x za mesic... :eek:
 

DeletedUser3281

Guest
Ale je to pravda, nepracuje se na tom aplikaci dodělat, ale vylepšují vám to co, už máte :) O to jde :) Nám nikdo nevylepšil motivaci ani DS, vám ano. Tzn z toho pohledu je to jako oprava dálnice, jednou se postavila a už se na ní kašle, ale postavila se někde nová tak se opraví protože tam to je lehčí :)

My se díky mobilní aplikaci dočkali hned na začátku zhoršení divu zvonice například, ale zlepšení to už dlouho nebylo...
 

DeletedUser2988

Guest
jasne, nemame plne funkcni hru na apce, ale porad to mame vlastne lepsi... zadavani výroby byla do ted na aplikaci pakarna, nejdou nam klavesove zkratky jako v prohlížeči, mame lepsi odklikavani ukolu v dobrodružství a rychlejsi motivaci... vazne to chces srovnavat s tim, ze stale nemame k dispozici vsechny funkce hry, ktere na prohlizrci jsou? tak to se pak nemame o cem bavit, kdyz ten rozdil nevidis
 

DeletedUser3281

Guest
No já třeba motivuji jen na appce, sbírám ukoly v DS jen na apce, ale zbyte věcí dělám na pc, co mi na apce vadí je právě hlavně to vkládání VB a zprávy, protože nechci VB vkládat k sobě, to se mi nevyplatí, ale chci jet kolečko a puffin nejde když člověk používá html5. Ale jinak prostě appka je lepší, protože těch dílen a manufaktur mám pár, kromě eventu nebo DS to na PC není až tak znát, ale ta motivace to je znát hodně, to samé turnaj mnohem rychlejší protože se vám samo posouvá okno na další - pro lidi co prostě nejedou moc turnaje je apka podle mě lepší, protože tam je hlavní mínus ta práce s VB a těch má člověk bez turnajů málo, já jich budu mít z turnaj prostě zítra přes 110
 

DeletedUser2988

Guest
samo se posouva na dalsi, coz je dobre v prvnim kole, v dalsich ne, protoze kdyz dobojujes 1.provincii na 2 hvezdy, tak te to nehodi na druhou, ale treba na 20.,protoze na prvni hvezdu jsi jich dal 19...takze o tomhle fakt nemuze byt rec jako o vyhode.. takze stejne pak rucne vybíráš provincii, ktera je na rade, stejne jako na pc
 

DeletedUser4336

Guest
Tak ty uvádíš ale funkce, které už velmi dlouho tady na diskusi stále zmiňuji, že v mobilní verzi chybí, všichni ví že to není dobře, ale nikdo s tím nic nedělá. Já se ale bavím o vylepšení prostředí a přívětivosti, vychytávky pro hraní, na čem mi docela záleží, a tady se na mobilu stále pracuje s každou aktualizací, a na prohlížeči pouze přibývají funkce, které jsou pro běh nezbytně nutné, a nebo opravují zásadní chyby, v této oblasti je hra už zastaralá. Já používám mobilní verzi docela často (ne jen jednou za měsíc, nýbrž skoro každý den), ale jak říkám, v terénu, ne doma. A už takhle si myslím že je víc případů, že např. pro motivace přejdou lidi z PC na mobil. Že by kvůli dlouhému zadávání výroby tohle někdo dělal dřív na mobilu jsem si nevšiml (jo, byl tam o jeden klik navíc myslím; a nebavím se o lidech, kteří hrají na obou verzích půl na půl, tam je jasné co kdy použijí). Jinak to že mobilní aplikace byla funkčně pozadu je zřejmé, taky vznikla výrazně později, a hlavně řada věcí je celkem na mobilu prostě obtížně řešitelná, na to by se dalo rozvinout obsáhlé téma, proto např. přestavba města na mobilu lze, ale nikdy nebude nic moc jako na kompu, stejné by to bylo s manuálním bojem, který chybí, toho si autoři určitě jsou vědomi, takže se radši zatím tomu i vyhnuli. Takže ono až na mnou neustále opakované nedostatky jako jsou zprávy, dopování divů, truhly, apod. jde na mobilu spíš o ony kostrbaté operace, které kdoví jestli se vůbec někdy nějak zlepší, když není moc jak.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5729

Guest
Tak na apce mi krome dilen jde zadat hromadna vyroba i na manufaktury.Co je ale problem,ze se mi horko tezko dostava na trziste.Z cc 5i pokusu 1 a to musim brat pres obchodnika,abych videl nabidky:eek::mad::(
 

DeletedUser3281

Guest
Jsem se na to ráno díval, a je jasné že DS ohledně výroby v dílnách už hraji jen na mobilu, protože nastavit vše najednou, kam se na to hrabou čísla na PC
 

Sycorax

Učedník
Hromadné zadání výroby bych uvítala. Doufám, že se objeví brzo u všech. Zatím těm náhodně vybraným jen tiše závidím.
 

DeletedUser2988

Guest
my zase zavidime tem, kteri maji zprávy, muzou se podivat, kolik jim zbyva kouzla, tem kteri mohou prispivat do divu jinych hracu, tem kteri maji v prehledu surovin i živoucí zbozi... takhle bych mohla pokracovat seznam jeste x veci, ktere my ani v apce nemame... cekam, kdy si nekdo uvedomi tohle, ze aplikace stale neni plnohodnotna
 

DeletedUser4336

Guest
Tak nějak, když přišel tip na zavedení, bral jsem to jako něco celkem nereálného, ale vidím že jsem se asi spletl, takže budu rád až se objeví u všech i pro hráče v prohlížeči. To by se pro dobrodružštví určitě hodilo.

Klimoriz >> No mě na mobilu trh chodí normálně. Jo, trochu déle se načítá, ale to může být počtěm položek, netuším. Jediné co mi vadí je trochu horší odezva (může být problém jen u mě), a poté se odebere úplně jiná nabídka. To se mi někdy stává i na pécéčku, ale tak že nabídky záhadně odskočí někam jinam a já seberu jinou, poté se můžu normálně vrátit a dobrat.

donutka >> No mě se to nelíbí ani z jedné strany, prostě takové rozdíly by u jinak stejné hry být neměly, ale to už jsem psal. Přístupné vidím jen to co nejde řešit, pořád je tam velký rozdíl v ovládání a zobrazení, takže nikdy ta hra nebude totéž, furt vidím že hlavní hra je a vznikla v prohlížeči a mobilní verze vznikla jako alternativa, a potom teprve snaha o plnohodnotné přiblížení hráčům, kteří hrajou jen na mobilu. Kdyby hra měla jít jiným směrem na mobilu než jak jsem jí začal hrát, určitě bych jí nezačal hrát nebo bych nebyl ten, co by jí začal hrát jen na mobilu, já prostě ty mobilní možnosti na to nemám, ani by mě to nebavilo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6390

Guest
Programovat pro "drojdy" linux je rychlejší než pro vidle atd.., to snad již víte, i Vaše routery na něm běží. ..... U mne, na mobilu při motivaci sousedů přicházím v některých případech o poklady. Stává se to i Vám ?
 

DeletedUser4336

Guest
Tomahawk >> O routerech to vim, Linux na pécéčku jsem nikdy neprovozoval, protože se mi nikdy nepodařilo sehnat všechny potřebné ovladače k HW, zatímco k Widlím ano, stejně tak mnou chtěné programy byly dělané pro Widle. O programování se nezajímám, poslední věc jsem programoval asi před dvaceti lety v Turbo Pascalu a pak něco málo v Delphi a tím to šmitec. Každopádně si myslím že je to spíš o přístupu než o rychlosti co čeho v čem.
 

Angedev

Velmistr písma
Nemáte prosím někdo screenshot nového zadávání výroby v appce? :) Jako obvykle nepatřím mezi vybrané a zajímalo by mě, jak to vypadá... Funguje hromadné zadání a přepínání i pro budovy na různé úrovni?
 

DeletedUser2988

Guest
Nemáte prosím někdo screenshot nového zadávání výroby v appce? :) Jako obvykle nepatřím mezi vybrané a zajímalo by mě, jak to vypadá... Funguje hromadné zadání a přepínání i pro budovy na různé úrovni?

ja to mam takto, sipky jsou pouze u manufaktur stejneho typu, je jedno jake urovne, u manufaktur nemam moznost "zadat ve vsech", takze se prejizdi sipkama...

naopak u dilen jde dat vse naraz, rovnez jde u dilen prejizdet šipkama

u zbrojnic/mnoziren tato moznost neni (alespon u me ne)
 

Přílohy

  • IMG_20190509_095639.png
    IMG_20190509_095639.png
    549,2 KB · Zobrazení: 84

DeletedUser3281

Guest
Já doufám, že to "zadat vše" dodělají i do těch manufaktur, protože to posouvání mi zase tak super nepřijde.
 

DeletedUser2988

Guest
i s posouvanim je to rychlejsi a mene klikani, nez to bylo dosud
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru